خبرورزشی |
۱ هفته پیش

بهانه جدید درباره جدایی مجیدی چرا مدیران استقلال حقیقت را درباره فرهاد نمی گویند

گمانه زنی‌ها درباره دلیل جدایی فرهاد مجیدی از استقلال همچنان ادامه دارد و پاسخ روشنی به طرفداران این تیم داده نمی‌شود.

بهانه جدید درباره جدایی مجیدی؛ چرا مدیران استقلال حقیقت را درباره فرهاد نمی‌گویند؟

در روزهای اول بعد از انتشار متن خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال و بیان این موضوع که می خواهد ادامه مربیگری اش را در امارات انجام بدهد مدیران باشگاه استقلال سکوت عجیبی را اتخاذ کرده و هیچ حرفی در این باره نزدند.

بیانیه باشگاه استقلال درباره موافقت با جدایی فرهاد مجیدی اولین واکنش باشگاه نسبت به موضوع قطع همکاری با کسی بود که سه سال با این باشگاه قرارداد داشت. پس از آن مدیران باشگاه استقلال در مواجهه با پرسش‌های بی شماره اذهان عمومی عنوان کردند که فرهاد مجیدی در پی کسب درآمد و پول بیشتر خواستار جدایی از استقلال شده است.

چند روز بعد یکی دیگر از مدیران دلیل این موضوع را پیشرفت در کار مربیگری و حضور در یک کشور خارجی عنوان کرد. در این حد فاصل برخی از پیشکسوتان نزدیک به باشگاه استقلال دلیل جدایی مجیدی را ترس از عدم تکرار نتایج خوب فصل گذشته و قهرمان نشدن دوباره با استقلال دانسته و معتقد بودند فرهاد مجیدی از استقلال رفت تا رکوردش جاودانه بماند!

بهانه جدید درباره جدایی مجیدی؛ چرا مدیران استقلال حقیقت را درباره فرهاد نمی گویند؟

اما صحبت‌های اخیر محمد مومنی در تلویزیون که جدایی فرهاد مجیدی را به علت مشکلات خانوادگی مطرح کرد بار دیگر پاسخ‌های ارائه شده در سه هفته اخیر به طرفداران استقلال را زیر سوال برد. پاسخ‌هایی که حتی برخی از آنها از زبان همین مدیر استقلالی عنوان شد و در نهایت همه چیز بار دیگر مثل گذشته درهاله ای از ابهام فرو رفت.

ناگفته نماند؛ در این میان شایعه دیگری هم درباره جدایی مجیدی مطرح شد که به مدیران استقلال تاکید شده دیگر نمی‌توانند با این مربی کار کنند!

لازم به ذکر است؛ فرهاد مجیدی بعد از پایان دیدار استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته پایانی به بهانه سرمربیگری در باشگاه اماراتی از هواداران استقلال خداحافظی کرده و تیم قهرمان فصل گذشته را به مدت ۲۴ روز در بلاتکلیفی محض تنها گذاشت.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از شناسایی ۴۸۰ متخلف کنکور امسال خبر داد و گفت: تا اینجا می‌توان قسم خورد که تا حالا اتفاق نیفتاده است و تا جلسه آزمون هیچ کس سؤالات را ندیده است.

4 ساعت پیش

اگر دادگاه حکمیت ورزش (CAS) سه‌شنبه این هفته حکم پرونده مارک ویلموتس را داد، زیاد تعجب نکنید.

4 ساعت پیش

هافبک برزیلی مدنظر استقلال به صورت رسمی با چشمان گریان از نائوتیکو خداحافظی کرد.

4 ساعت پیش

فارس نوشت : بالن از جا کنده شد. طناب‌ها را رها کردند. فریاد مردم در میدان مشق پیچید. هرکسی چیزی می‌گفت. عده‌ای بنای کف و سوت‌ زدن را پیش گرفتند و عده‌ای دیگر هاج و واج مانده، از خدا طلب بخشش می‌کردند ...

4 ساعت پیش

سازمان هواشناسی با هشدار بارش‌های رگباری در برخی استان‌ها و احتمال اختلال در کمک‌رسانی به مناطق زلزله‌زده از کاهش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در نیمه شمالی خبر داد.

4 ساعت پیش

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور تبریز امروز وارد ایران شد.

4 ساعت پیش

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از آتش گرفتن یک دستگاه سواری بنز در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

4 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور کیفرخواست درخصوص پرونده فائزه هاشمی خبر داد.

4 ساعت پیش

مرتضی همیشه نگران این بود که گوشه ای بماند و از جهاد فاصله بگیرد.البته سال قبل از شهادتش خیلی خسته شده بود. مدام نگران بود.

4 ساعت پیش

بیشتر...