حمله اشتباهی یک تانک اسرائیلی به نظامیان صهیونیست در جبالیا all tv logo

حمله اشتباهی یک تانک اسرائیلی به نظامیان صهیونیست در «جبالیا»
بین‌المللخاورمیانه

«دانیل هاگاری»سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه امروز پنجشنبه اعتراف کرد که یک گروه از نیرو‌های صهیونیست با تانک، به صورت اشتباهی به ساختمانی شلیک کردند که شماری از سربازان این رژیم در آن مخفی شده بودند.

شبکه خبری الجزیره به نقل از هاگاری گزارش داد، تحقیقات ارتش نشان می‌دهد که یک گروه از نیرو‌های صهیونیست با تانک، به صورت اشتباهی به ساختمانی شلیک کردند که شماری از سربازان این رژیم در آن مخفی شده بودند.

وی با بیان اینکه این حادثه در «جبالیا» رخ داده است، درباره حملات حزب الله لبنان هم اذعان کرد: یک فروند پهپاد انتحاری که از لبنان حرکت کرده بود، در [شهرک صهیونیستی]المطله منفجر شد که در پی آن، سه سرباز اسرائیلی زخمی شدند و حال یکی از آنان نیز وخیم است».

هاگاری بدون هیچ اشاره‌ای به کارشکنی کابینه اسرائیل در جلوگیری از حصول توافق تبادل اسرا با مقاومت فلسطین، مدعی شد: قصد داریم در سریعترین زمان ممکن، ۱۳۲ ربوده شده را بازگردانیم».

سخنگوی ارتش اسرائیل، جنگی را که با آن درگیر هستند، «چند جبهه‌ای» توصیف و ادعا کرد: برای جنگ در شمال (مرز‌های لبنان) آماده می‌شویم و شهروندان ما در این مناطق، وضعیت دشواری دارند».

حملات حزب الله به شهرک‌های اسرائیلی واقع در شمال اراضی اشغالی به اندازه‌ای نتیجه‌بخش بوده است که سانه‌های رژیم صهیونیستی دوم اردیبهشت ماه جاری اذعان کردند که در پی این حملات، ۶۲ هزار صهیونیست مجبور شدند این منطقه را ترک کنند.

به اعتراف این رسانه‌ها، ۳۰ هزار نفر از این تعداد، با اختیار خودشان شمال فلسطین را ترک کردند؛ ولی به هر حال، اسرائیل کنترل منطقه شمال را از دست داده است!.

منبع:فارس

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

متخصصان کشورمان در حوزه نانوتکنولوژی توانسته‌اند با تولید مقالات و محصولات دانش‌بنیان جزو ۷ کشور برتر دنیا شناخته شده و کالاهای خود را به ۵۰ کشور جهان صادر کنند که می‌توانیم با توسعه دانش و امکانات تولید این محصولات، بازارهای با سود کلان را برای کشورمان ایجاد کنیم.

1 ساعت پیش

در هفته گذشته کاشمر استان خراسان رضوی با زمینلرزه‌هایی به بزرگای ۵، ۳.۸، ۲.۵ و ۲.۷ و رباط کریم استان تهران با زلزله‌ای به بزرگای ۳ لرزیدند، ضمن آنکه در استان کرمان ۴ زمینلرزه بین ۳.۱ تا ۳.۹ رخ داد.

1 ساعت پیش

حسین انتظامی از کارشناسان میزگردهای فرهنگی صداوسیما به برخی رفتارهای کاندیداها کنایه زد.

1 ساعت پیش

ام المصائب ایران و ریشه همه دردهای مردم ایران است که گروهی خود را یا جای خدا می پندارند یا جای مردم و با این توهم، خود را مالک سرنوشت مردم ایران می دانند و محق و مختار برای هر گونه تصمیم گیری برای آنها!

نیم ساعت پیش

رونالدو به سرعت به ۴۰ سالگی نزدیک می‌شود و مسئله بازنشستگی او دغدغه خیلی از هوادارانش شده است اما خودش هنوز تصمیم قطعی در این مورد نگرفته و تا زمانی که جسم و روحش یاری کند به بازی ادامه خواهد داد.

14 دقیقه پیش

ملی‌پوش سابق والیبال ایران گفت: عدم شناخت پائز نسبت به بازیکنان ضربه سنگینی به والیبال ایران وارد کرد. او همیشه از شکست‌ها فرار می‌کرد و آنها را در زمین بازیکنان می انداخت.

نیم ساعت پیش

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که حل مشکل آلودگی هوا و ترافیک تهران، دو خواسته تهرانی‌ها از رئیس جمهور آینده است.

1 ساعت پیش

در همه شرکت‌کنندگان، محققان دریافتند که سلول‌های ایمنی مخاطی تخصصی در خون همراه با کاهش گلبول‌های سفید التهابی فعال می‌شوند که نقش آنها معمولا احاطه کردن و از بین بردن مهاجمان بیماری‌زا است.

8 دقیقه پیش

بیشتر...