اقتصاد آنلاین |
6 روز پیش

ایست قیمتی در بازار خودرو ترمز قیمت ها کشیده می شود اقتصاد آنلاین اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

اقتصادآنلاین-پرهام کریمی؛پژو ۲۰۶ امرور در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۳۱۸ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل  ۱۳۹۹ که دیروز جهشی ۴ میلیون تومانی به ثبت رسانده بود امروز بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومانی ماند.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۱ هم معاملات امروز را بدون افزایش سپری کرد و ۴۲۰ میلیون تومان معامله شد. نسخه اتوماتیک و در مدل ۱۴۰۰ که دیروز هم بدون تفییر بود امروز هم بدون تغییر ۵۹۰ میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ هم افزایش نداشت و ۴۰۵ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه GLX و بنزینی در مدل ۱۳۹۹ برخلاف دیروز امروز بدون تغییر ۲۸۷ میلیون معامله شد. همین خودرو در نسخه دوگانه سوز هم گران نشد و پس از ورود به کانال ۳۰۰ میلیونی بر روی همین قیمت ماند.

پژو پارس بدون تغییر، ۳۸۸ میلیون تومان معامله شد. این خودرو با موتور XU۷  هم گران نشد و همچنان ۳۱۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۲۰۰۸ بالاخره رنگ ثبات به خود گرفت و همان ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان دیروز معامله شد.

سمند LX  که دیروز ۳۰۰ میلیون تومانی شده بود امروز تغییری نداشت.

سورن پلاس هم که دیروز جهشی عجیب داشت امروز بدون تغییر ۳۷۵ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون افزایش، ۳۹۴ میلیون تومان معامله شد و همچنان فاصله کمی با کانال ۴۰۰ میلیون تومان دارد. در نسخه توربو اتوماتیک اما با ۲ میلیون افزایش با قیمت ۵۱۰ میلیون تومان معامله شد.

تارا اتوماتیک هم در لیست خودروهای بدون تغییر قیمتی قرار گرفت و بدون تغییر ۵۹۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای اما با ۲ میلیون افزایش ۴۶۷ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس که در مرز ۳۰۰ میلیون قرار گرفته و چند روزی است بدون تغییر بر روی همان مرز مانده امروز هم بدون تغییر همان ۲۹۹  میلیون تومان معامله شد. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم تغییری در قیمتش نداشت و ۳۳۵ میلیون تومان معامله می شود.

پراید ۱۱۱ که با بازگشت به روند صعودی به ۲۰۷ میلیون تومان رسیده بود امروز را بدون افزایش سپری کرد. نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر ۱۸۳ میلیونی ماند.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون افزایش دیگر به قیمت ۳۵۲ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو اما تغییری نداشت و ۲۳۵ میلیونی ماند.

تیبا هاچبک در نسخه ۱۴۰۱ با ۱ میلیون تومان کاهش، ۲۱۲ میلیونی شد. نسخه صندوقدار و درمدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۲۰۰ میلیون تومان معامله شد

شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۳۷۲ میلیون تومان معامله می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ در بازار ۳۹۵ میلیون تومان اعلام شده است.#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک ژنرال رژیم صهیونیستی در مورد وقوع انتفاضه سوم در اراضی فلسطین در سایه تشدید تنش های اخیر هشدار داد.

7 ساعت پیش

ایرنا نوشت: وزیر امور خارجه قطر گفت که اضافه شدن نفت ایران به بازار موجب ثبات بازار و کاهش قیمت جهانی نفت خواهد شد.

6 ساعت پیش

بندرعباس-مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: ششمین دوره انتخابات شورای هیأت های مذهبی هرمزگان همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

7 ساعت پیش

رئیس جمهور با بیان این‌که قرار است در کشور تصمیم‌های سختی بگیریم، گفت: شاید برخی موافق نباشند اما این نگاه نقادانه ما را به افق روشنی که پیش‌روی اقتصاد است رهنمود می‌کند.

7 ساعت پیش

ساری - حجت الاسلام شریف تبار از شرکت 79 درصدی مسئولین هیئات مذهبی در انتخابات شورای هیئات مذهبی مازندران خبرداد

7 ساعت پیش

مهلت ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ تا پایان خردادماه تمدید شد.

7 ساعت پیش

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه ۹ شهرستان گیلان آبی کرونایی است، گفت: گیلان سبز در حال آبی شدن است.

6 ساعت پیش

مشهد-چهل و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری مشهد مقدس در نخستین هفته خردادماه سال جاری طی دو روز متوالی برگزار خواهد شد

7 ساعت پیش

رئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو گفت که ترکیه از سیاست درهای باز ناتو حمایت می‌کند.

6 ساعت پیش

بیشتر...