خودروتک |
1 ماه پیش

آخرین خبر ها از نقل انتقالات پرسپولیس

آخرین خبر‌ها از نقل و انتقالات پرسپولیس

به نظر می‌رسد نوراللهی بدون اینکه حرف حاشیه‌داری بزند توپ را به زمین مدیران باشگاه انداخته تا رودرروی هواداران قرار نگیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو،پرسپولیسقهرمان سوپرجام شد و حالا شرایط روانی تیم برای ادامهمسابقات لیگ برتربهتر هم شده و سرخ‌ها با وضعیت امیدوار‌کننده‌تری بهرقابتدرلیگ برترو سپسجام حذفیپا می‌گذارند، اما مسأله تمدید قرارداد‌های بازیکنان مهم تیم مثل بمب ساعتی در حال رسیدن به موعد انفجار است. در واقع هر هفته که بگذرد و به پایان فصل نزدیک شویم باشگاه باید بیشتر به خاطر احتمال از دست دادن مهره‌های مهم و ملی‌پوشی مثل کنعانی یا نوراللهی و عالیشاه احساس خطر کند.

بلافاصله بعد ازبازیسوپرجام، جعفر سمیعی مدیرعاملباشگاه پرسپولیساعلام کرد بعد از این بازی مهم بازیکنان را به باشگاه دعوت می‌کنند تا درباره تمدید قرارداد‌ها مذاکره کنند ضمن اینکه ابراهیم شکوری هم زیر پست کنعانی کامنتی گذاشت مبنی بر اینکه در باشگاه منتظرت هستیم، اما واکنش بازیکنان جالب‌تر بود.

احمد نوراللهی که تاکنون در این خصوص اظهار نظری نکرده بود در محاصره خبرنگاران چند بار تأکید کرد که بروید از مدیریت باشگاه در این باره سؤال کنید. در واقع او با تأکید روی این جمله همه چیز را به باشگاه و مدیرانش حواله داده و به شکل غیرمستقیم به رسانه‌ها و هواداران می‌گوید همه چیز در اختیار باشگاه است و مدیران باشگاه احتمالاً باید خواسته‌های او را تأمین کنند. در واقع به نظر می‌رسد نوراللهی بدون اینکه حرف حاشیه‌داری بزند توپ را بهزمینمدیران باشگاه انداخته تا رودرروی هواداران قرار نگیرد. حالا مشخص نیست چطور در باشگاه منتظر نوراللهی هستند، اما او منتظر اقدام مسئولان باشگاه است؟ آیا نوراللهی که ازقطرپیشنهاد نجومی دارد رقممدنظرش را به مدیران باشگاه اعلام کرده و نمی‌خواهد کوتاه بیاید یا مسأله دیگری در میان است؟

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

پریروز

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

پریروز

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

پریروز

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

پریروز

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

پریروز

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

پریروز

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

پریروز

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

پریروز

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

پریروز

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

پریروز

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

پریروز

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

پریروز

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

پریروز

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

پریروز

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

پریروز

بیشتر...