اکونا پرس |
2 ماه پیش

تقدیر اداره کل بازرگانی صداوسیما از آگهی تبلیغاتی بانک گردشگری

تقدیر اداره کل بازرگانی صداوسیما از آگهی تبلیغاتی بانک گردشگری

مدیرکل بازرگانی سازمان صداوسیما از آگهی تبلیغاتی بانک گردشگری به دلیل خلق ایده جذاب و تاثیرگذار و توجه به مسئولیت تقدیر کرد.

تقدیر اداره کل بازرگانی صداوسیما از آگهی تبلیغاتی بانک گردشگری
به گزارشاکونا پرس،

آگهی تبلیغاتی بانکگردشگریکه با محتوای جشنواره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه این بانک آماده شده، عنوان تیزر برتر آبان‌ماه را کسب کرد و مورد تقدیر حامد بابائی، مدیرکل بازرگانی صداوسیما، قرار گرفت.

در لوح تقدیری که به همین مناسبت به بانک گردشگری اهدا شده، «خلق ایده جذاب و تاثیرگذار» و «توجه به مسئولیت» به عنوان دلایل تقدیر از این آگهی تبلیغاتی یاد شده است. همچنین، بانک گردشگری به دلیل ساخت این آگهی تبلیغاتی، چند نوبت رایگان پخش آگهی را به دست آورد.

اداره کل بازرگانی صداوسیما در لوح تقدیر خود تاکید کرده: «بنگاه‌های بزرگ اقتصادی در دنیا، پس از گذر از دوره برندسازی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، به جهت افزایش قدرت ارتباط با مشتری و استمرار زمان ارتباط با مخاطبان و مشتریان اهتمام جدی مبذول می‌نمایند که قضاوت و نگاه مشتریان وجامعهرا نسبت به بنگاه اقتصادی با تغییرات مناسب و مثبتی روبرو خواهند کرد.»

گفتنی است، سومین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک گردشگری از فروردین ماه سال جاری همزمان با ماه مبارک رمضان آغاز و در 11 مهرماه 1402 به ایستگاه پایانی رسید. مراسم قرعه‌کشی این دوره از جشنواره با حضور اعضای هیئت نظارت بر قرعه‌کشی بانک‌ها از جمله نمایندگان دادستانی کل کشور و بانک مرکزیجمهوری اسلامی ایرانو همچنین اعضایهیئت مدیرهو هیئت عامل بانک گردشگری روز 30 مهرماه 1402 در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

روسای 10 شعبه بانک گردشگری در سیزدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور به عنوان روسای موفق و…

بانک گردشگری در 9 ماهه منتهی به پایان آذر 1401 در راستای تسهیلات تکلیفی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حدود 3000 فقره…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در کاشان وظایف شورای نگهبان را تشریح کرد.

یک ربع پیش

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌جاری بالغ بر 4000 پرونده گلخانه خانگی یا کوچک مقیاس در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.

یک ربع پیش

تهران- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه‌ای تاکید کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به خانواده‌های اسرای صهیونیست دروغ می‌گوید.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف 14 فقره سرقت مسحانه خبر داد.

یک ربع پیش

هفته هفدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری خارج از خانه تیم فولاد خوزستان پیگیری شد.

یک ربع پیش

سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر 25 کربلا و فرمانده تیپ 75 ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

یک ربع پیش

تاخیر متعدد پرواز هواپیمایی ایران ایرتور تبریز به مشهد باعث قضای نماز صبح تمامی مسافران شد.

یک ربع پیش

انسدادی که جناب سروش و امثال تاج‌زاده اسیرش شده‌اند، محصول عدم اتکا به تجربه‌ی سیاست و نتیجه‌ی قدم گذاشتن در مسیری است که بیشتر جنبه‌ی فانتزی و قدرت‌طلبانه و خروج از چارچوب سیاست داشته است.

یک ربع پیش

وزیر ورزش و جوانان با حضور در بیمارستان از حسین رضازاده عیادت کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...