خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

پاداش ۳۰ میلیارد تومانی به مشترکان کم مصرف برق سیستان بلوچستان ایسنا

پاداش ۳۰ میلیارد تومانی به مشترکان کم مصرف برق سیستان و بلوچستان

ایسنا/سیستان و بلوچستانمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اجرای طرح پاداش ۲۰ برابری مدیریت مصرف برق، حدود ۳۰ میلیارد تومان پاداش به مشترکان کم مصرف برق این استان پرداخت شد.

محمد رئیسی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: این میزان پاداش در ۲۳۹ صورتحساب مشترکان برق سیستان و بلوچستانی محاسبه شد.

وی ادامه داد: با همکاری این مشترکان، ۴۱ میلیون کیلووات ساعت صرفه جویی برق صورت گرفت.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مشترکان استان همکاری خوبی با این شرکت جهت اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف برق داشتند، گفت: مشترکان سیستان و بلوچستانی تا پایان شهریورماه فرصت دارند با رعایت الگوی مصرف برق از پاداش این طرح بهره‌مند شوند.

وی در تشریح این طرح بیان کرد: مشترکانی که نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش مصرف برق داشته باشند تا ۲ هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت پاداش دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این عدد ۲۰ برابر میزانی است که برق فروخته می‌شود، گفت: به عبارت دیگر در صورتی که یک کیلووات ساعت صرفه‌جویی شود برای مشترکانی که زیر الگوی مصرف هستند تا ۲۰ برابر می‌توانند از پاداش برخودار باشند.

وی با بیان اینکه تمامی مشترکان برق سیستان و بلوچستان در صورت رعایت راهکارهای ساده مصرف برق می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند، گفت: استفاده از دمای آسایش ۲۴ درجه، استفاده از دور کند کولر آبی، استفاده از سایبان برای سیستم های سرمایشی، خاموش کردن لامپ های اضافه و استفاده از نور طبیعی روز از جمله این راهکارها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تامین برق مطمئن و پایدار، اصلی ترین اولویت این شرکت است، گفت: با اعمال درست مدیریت مصرف برق و کاهش مصرف برق یاریگر پرسنل صنعت برق در تامین برق پایدار و مطمئن باشیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک به مصاف اوکراین رفت و در یک بازی پر انتقاد شکست خورد.

یک ربع پیش

فیلم پرش از ارتفاع بسیار بلند با موتور سیکلت را ببینید.

8 دقیقه پیش

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پنج‌شنبه (۶ مهر) اعلام کرد «هکرهای چینی به حدود ۶۰ هزار ایمیل وزارت خارجه آمریکا دسترسی پیدا کرده‌اند». «مایکروسافت»، اعلام کرده که در این حملاتِ هک مخفیانه، از نرم‌افزار ایمیل این شرکت سوء‌استفاده شده است. روابط آمریکا و چین از چند ماه قبل با تنش‌های بی‌سابقه‌ای مواجه شده است که سرنگونی بالن جاسوسی چین در خاک آمریکا، به افزایش این تنش دامن زده است.

نیم ساعت پیش

لحظه شکستن ناگهانی شیشه بزرگ در دست یک مرد را ببینید

نیم ساعت پیش

روز نهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

یک ربع پیش

«بنگاه تئاترال» نمایش‌نامه‌ای به قلم علی نصیریان است که به کارگردانی هادی مرزبان و بازیِ مجید مظفری روی صحنه می‌رود.

یک ربع پیش

نمایشگاه دائمی «در لباس سربازی» در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در معرض دید عموم علاقمندان فرهنگ جهاد و مقاومت قرار گرفته است.

یک ربع پیش

مهندسان دانشگاه «ام‌آی‌تی» و پژوهشگران چینی، دستگاه آب‌شیرین‌کن جدیدی را طراحی کرده‌اند که با انرژی خورشیدی کار می‌کند و مشکلات انسداد ناشی از رسوب نمک را ندارد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...