۱۰ میلیمتر بارش باران در استان قم ثبت شد all tv logo

۱۰ میلیمتر بارش باران در استان قم ثبت شد
قمقم

در روز گذشته، کهندان و فردو به ترتیب با ۱۰ و ۹ میلیمتر بیشترینمیزان بارندگیدر استان قم را به خود اختصاص دادند.

در شهر قم و در ایستگاه‌های سالاریه و بوستان علوی نیز بارش باران ۲ و نیم میلیمتر ثبت شده است.

امروز سه شنبه بیشینه دمای قم ۲۱ درجه و کمینه دما نیز ۷ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

آسمان قم امروز ابری در برخی از ساعات با افزایش ابر و بارش پراکنده باران و وزش باد شدید که سرعت آن در برخی مناطق به ۸۰ کیلومتر بر ساعت نیز می‌رسد، پیش بینی می‌شود.

از روز گذشته دمای قم کاهش ۴ درجه‌ای داشته و امروز و فردا نیز شاهد کاهش ۲ درجه دیگر خواهیم بود و روند کاهشی بودن دمای قم تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

در روز چهارشنبه هفته جاری نیز آسمان قم صاف در برخی از ساعت‌ها شاهد وزش باد با سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهیم بود.

باشگاه خبرنگاران جوانقمقم#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نخستین کنفرانس ملی حکمرانی دانش مبنا؛ حکمرانی سرزمینی، 13 آذر ماه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

2 دقیقه پیش

رئیس دیوان عدالت و ‌معاونانش پرونده‌های مطروحه ‌همدان در دیوان عدالت اداری را بررسی کرده و پاسخگوی سئوالات و شکایات مردم همدان بودند.‌

2 دقیقه پیش

مدیر مرکز کانون خدمت رضوی منطقه کاشان ضمن اشاره به فعالیت 600 خادمیار در منطقه کاشان گفت: شبکه خادمیاری رضوی در کاشان تشکیل شد.

2 دقیقه پیش

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری 11 مرکزی شهرستان کرج، فردی که به دلیل اختلالات روانی اقدام به قتل مادر و ضرب و جرح پدرش کرده بود، دستگیر شد.

2 دقیقه پیش

سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد منصوب شد.

3 دقیقه پیش

رییس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه "طی روزهای آینده بارش‌های موثری در کشور نداریم"گفت: طی 10 روز آینده شرایط پایداری در اکثر مناطق کشور حاکم است.

3 دقیقه پیش

استاندار همدان با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های مهم بیمه در بخش سرمایه‌گذاری است، گفت: صنعت بیمه بر روی پروژه راه‌آهن همدان ـ ملایر سرمایه‌گذاری کند.

3 دقیقه پیش

یک رسانه انگلیسی گزارش داد تحریک طالبان پاکستان برای خودداری از حمله به کریدور اقتصادی چین و پاکستان درخواست باج کرده است.

3 دقیقه پیش

سومین فراخوان جشنواره ادبی فلسطین در سه بخش داستان و شعر بزرگسال ، داستان و شعر کودک و داستان‌ کوتاه (داستانک) منتشر شد.

2 دقیقه پیش

بیشتر...