شما نیوز |
1 روز پیش

زاپاتا در شیراز دستگیر شد

زاپاتا در شیراز دستگیر شد
آنچه دیگران می خوانند:
  • ابی خواننده لس آنجلسی به تهران آمد

  • مهوش وقاری عزادار شد | چجوری دلت اومد همچین داغی به دلم بزاری!

  • پخش زنده بازی ایران و ولز در جام جهانی قطر | پخش زنده بازی ولز و ایران

  • فال روزانه جمعه، 4 آذر ۱۴۰۱ | فال امروز

به گزارش خبرنگار شما نیوز از شیرازسردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و فنی مأموران پلیس استان فارس، یک کانال و گروه در شبکه‌های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام و…) به نام "جوانان محلات شیراز" که اقدام به تشویش اذهان عمومی و دعوت به فراخوان و اغتشاشات در شهر شیراز می‌کردند، شناسایی شد.

سردار حبیبیوی با اشاره به شناسایی چندین ادمین با آی دی‌های مختلف در رابطه با این کانال، افزود: در این خصوص متهم اصلی این پرونده (معروف به "زاپاتا" که با عوامل نفاق در خارج از کشور از جمله شبکه ایران اینترنشنال نیز ارتباط داشت) به همراه ۷ متهم دیگر شناسایی و طی چند عملیات جداگانه در مخفیگاهشان در شیراز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: این متهمان با ایجاد گروه تلگرامی اقدام به شناسایی لیدرهای اغتشاشات، تشویق به ایجاد کانال و آموزش روش‌های تهیه بمب‌های دستی، آموزش روش‌های مقابله با مأموران امنیتی، تهیه و توزیع تراکت، هدایت اغتشاشگران در محل تجمع و آموزش برای شرکت در اغتشاشات می‌کرده اند.

سردار حبیبی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این افراد یک عدد بمب انفجاری دست ساز (جهت استفاده در تجمعات)، تعداد زیادی تراکت، تعداد ۶ دستگاه بی سیم، ۲ دستگاه کیس رایانه، ۱۲ دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه تبلت کشف شد.

وی با تأکید بر اینکه امنیت مردم در فضای حقیقی و مجازی خط قرمز پلیس است، افزود: پلیس با هوشیاری کامل همه موضوعات را رصد و با کسانی که بخواهند به هر نحوی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند، برخورد می‌کند.

وی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت افراد مخل نظم وامنیت عمومی، آن را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تا زمانی که ریاض برای امنیت خود به واشنگتن وابسته باشد، خواستگاری چین از ریاض به  قیمت تهران بعید است. اهمیت استراتژیک عربستان سعودی برای چین در مقایسه با تهران کمرنگ است.

10 ساعت پیش

اعلان وضعیت اضطراری ساعت هوشمند کارلوس کی‌روش پس از گل اول ایران به ولز نشان می‌دهد سرمربی تیم ملی هیجان خطرناک و بالایی را پشت سر می‌گذاشت.

11 ساعت پیش

پلیس اعلام کرد حدد 20 شترمرغ اوایل روز پنجشنبه از محوطه محل نگه‌داری خود فرار کردند و باعث ایجاد "خطرات ترافیکی" شدند.

11 ساعت پیش

پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال بعد از پیروزی مقابل ولز به زودی پرداخت خواهد شد.

12 ساعت پیش

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

11 ساعت پیش

علاوه‌ بر ورزش، روش‌های خوب دیگری هم وجود دارد که با پیروی از آنها می‌توانیم در تمام عمر، از جوانی تا دوران پیری، بدنی سالم و قوی داشته‌باشیم.

11 ساعت پیش

اعلان وضعیت اضطراری ساعت هوشمند کارلوس کی‌روش پس از گل اول ایران به ولز نشان می‌دهد سرمربی تیم ملی هیجان خطرناک و بالایی را پشت سر می‌گذاشت.

12 ساعت پیش

به دلیل کسل کننده بودن بازی شب گذشته آمریکا - انگلیس، یکی از هواداران روی سکو‌های استادیوم خوابید. صفحه مشهور ۴۳۳ این فیلم را منتشر کرده است.

11 ساعت پیش

تهرانی‌ها در روز ۳ میلیون مترمکعب آب مصرف می‌کنند که با این حساب، حجم آب سد لتیان بدون درنظر گرفتن آب سد‌های دیگر‏، تنها برای پنج روز مصرف تهرانی‌ها کافی است.

11 ساعت پیش

بیشتر...