خبرگزاری رضوی |
۳ هفته پیش

تمدید مهلت شرکت در جشنواره هنر پژوهش قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی رضوی

تمدید مهلت شرکت در جشنواره هنر و پژوهش قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش سرویس دین وزندگیخبرگزاری رضوی،مرکز قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در راستای گسترش فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) و عمل به حدیث شریف ثقلین در بین دانشگاهیان، کارکانان و استادان اقدام به برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت کرده است.

بر همین اساس بیست و هفتمین جشنواره سراسری هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد سراسر کشور برگزار می‌شود.
براساس اعلام دبیرخانه این مسابقات مهلت شرکت در این رویداد تا پایان فروردین‌ ماه سال آینده تمدید شد .

ازجمله مهمترین اهداف جشنواره سراسری هنر و ادبیات دینی و قرآنی می‌توان به تحقق اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) و حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری به ویژه در جهت اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها، توسعه کمی و کیفی موضوعات مورد نظر جشنواره ، رصد و آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های نهفته در عرصه دینی و قرآنی، ترویج و ارج نهادن به آثار هنری و مکتوب دانشگاهیان در زمینه‌های (دینی، قرآنی، هنری، ادبی و پژوهشی) و تشویق و ایجاد انگیزه میان طرح‌ های نوآورانه ، کاربردی و خلاق در حوزه‌های مختلف دینی و قرآنی اشاره کرد.

این جشنواره در سه بخش هنری، ادبی و پژوهشی و در سه رده اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان و بر مبنای آثار هنری، ادبی و پژوهشی ( قرآن و عترت) برپا می‌شود و نفرات برتر براساس امتیاز کسب شده تعیین می‌شوند .

ثبت‌نام در این جشنواره از طریق کانون‌ های قرآن و عترت واحد‌های دانشگاهی و مراکز فنی و حرفه‌ای سما صورت می‌پذیرد و هر داوطلب مجاز است در بخش‌های هنری ، ادبی و پژوهشی و در هر رشته فقط یک اثر به جشنواره ارسال کند.
داوطلبان و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کانون قرآن و عترت واحد دانشگاهی یا آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سما یا سایت (qmobin.ir) ثبت‌نام خود را انجام دهند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...