خبرگزاری تسنیم |
2 روز پیش

فرماندار گرگان: بازدیدها نظارت های میدانی بر نانوایی ها در گرگان ادامه دارد اخبار گلستان اخبار استانها تسنیم Tasnim


فرماندار گرگان: بازدیدها و نظارت‌های میدانی بر نانوایی‌ها در گرگان ادامه دارد

فرماندار شهرستان گرگان با بیان اینکه نظارت‌ها و بازدیدهای میدانی از نانوایی‌ها ادامه‌ دارد، گفت: در پی از بازدیدها، تخلفات کمتر شده اما همچنان وضعیت رضایت‌بخش نیست.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازگرگان، عیسی پایین‌محلی ظهر امروز در بازدید از نانوایی‌های گرگان با تاکید بر ادامه‌دار بودن نظارت‌ها و بازدیدهای میدانی از نانوایی‌ها اظهار داشت: مدیران باید برای رفع مشکلات و پاسخگویی به مردم در میدان حضور داشته باشند و گرنه با پشت میز نشستن هیچ مشکلی برطرف نخواهد شد.

فرماندار گرگان گفت: در پی نظارت‌های میدانی از نانوایی‌ها شاهد کاهش تخلفات هستیم اما وضعیت هنوز رضایت‌بخش نیست و لازم است همه دستگاه‌های متولی در امر تنظیم و نظارت بر بازار، اهتمام بیشتری به این موضوع داشته باشند.

وی افزود: در روزهای اخیر و در مدت سه روز متوالی از یک واحد خبازی در گرگان بازدید داشتیم که هر سه روز آن شاهد تخلف بودیم و قطعا تعزیرات حکومتی نیز جریمه سنگینی برای متخلفان پیش بینی خواهد کرد. ضمن اینکه سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف را کم کردیم و به نانوایی‌های دیگر در همان محدوده اختصاص دادیم.

1500 نانوایی کرمانشاه مجهز به کارتخوان هوشمند شدند
1500 کارتخوان هوشمند برای نانوایی‌های سیستان و بلوچستان توزیع شده است
نان گران نمی‌شود/ اجرای طرح هوشمندسازی یارانه نان در 4 هزار نانوایی اصفهان

پایین‌محلی خاطرنشان کرد: فاصله گرفتن مدیران از میز کار و حضور در کنار مردم، آنان را نسبت به کاهش و رفع مشکلات امیدوار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه با هرکسی که بخواهد آرامش بازار و مردم را برهم بزند، برخورد جدی خواهد شد، گفت: برخی از کسانی که صدای جیغ و دادشان درآمده است، اتفاقا همان کسانی هستند که پایشان را روی گلوی مردم گذاشته‌اند. بازدیدها از سطح بازار با قدرت و قوت ادامه خواهد داشت تا تخلفات کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/581/ح#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه سپاهان اصفهان تمایلی به جدایی مدافع ملی پوش خود ندارد.

4 ساعت پیش

گفتگو و گزارش از کنسرت بزرگ «فرزاد فرزین» به همراه سورپرایز تولد برای این خواننده مطرح و سرشناس کشورمان را با اجرای پدرام ابدان از #خبر۲۴ ببینید.

4 ساعت پیش

چالش کارگران بازنشسته با دولت بر سر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز ادامه دارد. بازنشستگان معترض از نزدیک بودن نظر هیات تطبیق مقررات مجلس به نظر خود خوشحالند و منتظرند تا هیات دولت مستمری بازنشستگان سایر سطوح را به میزان ۳۸ درصد افزایش دهد.

3 ساعت پیش

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران با پیشنهاد خارجی مواجه شده است.

4 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران با دو تغییر آماده برگزاری چهار دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ می‌شود.

4 ساعت پیش

فرهاد مجیدی و یک حسرت همیشگی

3 ساعت پیش

وی گفت: سیاست همسایگی از اولویت‌های ماست و نتایج خوبی را به بار می‌آورد در برخی موارد تا ۴۵۰ درصد رشد تبادلات تجاری با کشور های همسایه داشته ایم، صادرات خدمات فنی و مهندسی به ۱۸ کشور همسایه داریم دو و نیم میلیارد ارزش صادرات فنی مهندسی ایران به کشورهای منطقه است. رئیس جمهور افزود: سهم ایران در تجارت و ترانزیت منطقه بسیار بالاست و تازه در اول راه هستیم ارتباط ایران با کشورهای عضو شانگهای، بریکس و اکو بسیار مهم است در سه ماهه اول امسال ۲۰ درصد رشد تجاری داشته‌ایم ما در صادرت خدمات فنی مهندسی حرف برای گفتن داریم. در وسط مذاکره قطعنامه صادر می کنند رئیسی اظهار داشت: همزمان با رفع تحریم‌ها، خنثی سازی تحریم ها را هم دنبال می کنیم این تحریم‌ها ظالمانه و بر خلاف تعهدات آمریکا و اروپاست در وسط مذاکره قطعنامه صادر می کنند برای خنثی سازی تحریم ها قرارگاهی در دولت به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور ایجاد شده است. وی خاطر نشان کرد: کار آمریکا و اروپا در پیشنهاد قطعنامه علیه ایران در شورای حکام بسیار ناشایست بود کار مذاکره با تأکید بر مذاکرات عزتمندانه دنبال می‌شود. رئیس جمهور ادامه داد: باب سرمایه‌گذاری در کشور باز است سرمایه‌گذاری یکی از الزامات رشد اقتصادی است باید بتوانیم بخش خصوصی را به میدان بیاوریم تا سرمایه گذاری کند باید نهادهای زیر مجموعه انقلاب اسلامی را هم پای کار بیاوریم از چهار حوزه داخلی کار سرمایه گذاری آغاز شده است. شخصاً اجرای مصوبات جمعیت را پیگیری می کنم رئیسی ادامه داد: در قانون جمعیت دستگاه‌های مختلفی مسئولیت دارند شخصاً اجرای مصوبات جمعیت را پیگیری می کنم مسائل فرهنگی در ترغیب جوانان به ازدواج و فرزندآوری و افزایش جمعیت نقش بسیار مؤثری دارد. وی با بیان این که نظام پرداخت در کشور باید عادلانه شود، تصریح کرد: ما به دنبال رفع تفاوت‌های نابه‌حق هستیم قبل از دولت ما بحث اعتراض ها به حقوق و دستمزدها در میان اقشار مختلف مطرح بوده است تبعیض در حقوق ها مشکلی است که وجود دارد باید نظام پرداخت متحول و عادلانه شود. نگاه دولت به کل حقوق بگیران و نظام عادلانه پرداخت برای ملت ایران است رئیس جمهور ادامه داد: من از شرایط و وضعیت پرداخت ها اطلاع دارم و دنبال رفع این تبعیض ها هستیم اما اقشار مختلف توجه داشته باشند نگاه دولت به کل حقوق بگیران و نظام عادلانه پرداخت برای ملت ایران است باید آثار تصمیمات هم بررسی شود و آثار اجرای نظام عادلانه باید بر تمامی بخش‌ها بررسی شود مهار تورم در گرو مدیریت صحیح منابع و مصارف است. افزایش هزینه‌های دولت موجب شکل گیری تورم خواهد شد رئیسی گفت: تغییر وضعیت کارکنان دولت در دستور کار دولت و مجلس شورای اسلامی است به نحوی که هزینه‌های دولت افزایش نیابد زیرا افزایش هزینه‌های دولت موجب شکل گیری تورم خواهد شد.

4 ساعت پیش

کیومرث اشتریان استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های امنیتی برای هر کشوری آن است که نیروی امنیتی و اختیارات او در مدت‌زمانی طولانی تحت تأثیر افرادی غیرمرتبط با کار او و با انگیزه‌های مشخص سیاسی قرار بگیرد.

4 ساعت پیش

اعتماد نوشت: برای ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم باید دید تاثیر تصمیمات اقتصادی دولت به چه صورت در کف جامعه، نظم و نظامات بازارها، تولید کشور و...بازتاب پیدا کرده است.

4 ساعت پیش

بیشتر...