مدال |
1 سال پیش

مدیرعامل تراکتور: بازی با پرسپولیس حیثیتی مهم است

مدیرعامل تراکتور می‌گوید که محمدرضا زنوزی از نتایج اخیر این تیم گلایه شدید دارد....

مدیرعامل تراکتور: بازی با پرسپولیس حیثیتی و مهم است

به گزارشمدالو به نقل از ورزش سه، پس از باخت مقابل ذوب آهن میرمعصوم سهرابی در جلسه‌ای با بازیکنان تراکتور، اظهار داشت: متأسفانه تیم طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته و جایگاه کنونی‌مان در لیگ برتر به هیچ عنوان شایسته نام بزرگ تراکتور نیست. مالک، اعضای هیات مدیره، مدیریت و هواداران تراکتور از نتایج اخیر ناراحت و گلایه‌مند هستند.

وی با تأکید بر اینکه هوادران حق دارند ناراحت باشند، اضافه کرد: از هواداران بابت نتایج اخیر عذرخواهی کرده و بر این باورم که تراکتور تیم ریشه‌دار، پرهوادارترین تیم آسیا و یکی از قطب‌های فوتبال ایران است. بازیکنان باید بدانند پیراهن چه تیم بزرگی را برتن کرده‌اند، بدانند قبل از آنان چه اسطوره‌هایی با این پیراهن این تیم افتخار آفرینی کرده‌اند.

سهرابی در مورد بازی با پرسپولیس به بازیکنان این تیم گفت: بازی مقابل پرسپولیس برای هواداران‌مان یک دیدار حیثیتی و بسیار مهم است و ضروری است در این دیدار و ادامه مسابقات، بازیکنان از جان مایه گذاشته و با تمام توان خود بازی کنند تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم و به کمک همدیگر تراکتور را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه لطف و عنایت الهی همواره شامل آنانی است که همدل باشند و برای رسیدن به هدف مشترک تلاش کنند، بیان داشت: تراکتور در برهه حساسی قرار دارد و برای عبور از این روزهای سخت به اتحاد، همدلی و تلاش مضاعف نیاز داریم. من به عنوان مدیرعامل باشگاه برای حفظ آرامش تیم شبانه‌روزی در حال پیگیری مشکلات و خواسته‌های اعضای تیم هستم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: من به غیرت شما بازیکنان ایمان دارم و می‌دانم در زمین تلاش می‌کنید ولی می‌خواهم به خاطر خوشحالی هوادارانی که عاشقانه تراکتور را دوست دارند، بیشتر بدوید، بیشتر تلاش کنید و بیشتر عرق بریزید. تراکتور با همت شما بازیکنان و تلاش سایر عوامل باشگاه در خارج از مستطیل سبز باید به جایگاه واقعی‌اش برسد.

گفتنی است، طی این نشست تعدادی از بازیکنان تراکتور طی سخنانی با ابراز ناراحتی از نتایج اخیر تیم، خواسته‌های خود را به مدیرعامل باشگاه انتقال دادند، همچنین اعضای تیم در پایان این جلسه برای تلاش بیشتر و جبران نتایج ضعیف هم قسم شده و با انرژی و انگیزه بیشتر تمرین امروز را آغاز کردند.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خبر ورزشی نوشت: یک میوه‌فروش فوتبالی در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا اقدام جالبی را انجام داد.

نیم ساعت پیش

راننده مرسدس ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند در این مرحله از فرمول یک فصل جاری صدرنشین این رقابت‌ها را به چالش بکشاند.

1 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران فردا با لباس سفید مقابل چین قرار می‌گیرد و لیبروهای تیم نیز پیراهن سرمه‌ای بر تن می‌کنند.

نیم ساعت پیش

اعضای تیم فوتبال امید امروز همراه با مقامات فدراسیون فوتبال عکسی به یادگار گرفتند.

نیم ساعت پیش

متئو دارمیان، مدافع اینتر گفت سیتی را از زمان حضورش در منچستریونایتد خوب می‌شناسد و می‌داند چه مسابقه سختی در پیش دارند.

نیم ساعت پیش

سیمونه اینزاگی گفت، اینتر برای خاموش نگه‌داشتن موتور گلزنی ارلینگ هالند برنامه دارد؛ اما تأکید کرد سیتی بهترین تیم دنیا است.

نیم ساعت پیش

تیم فوتبال زنان ایران در آخرین رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال 6 پله صعود کرده است.

1 ساعت پیش

رئیس فدراسیون تنیس گفت: حضور 82 ورزشکار خارجی از 22 کشور نشان دهنده افزایش 40 درصدی تعداد تنیسورهای حاضر در مسابقات فیوچرز کیش تا تهران است.

نیم ساعت پیش

همه بازیکنان تیم امید ایران مشکل خدمت سربازی دارند و با دریافت تاییدیه از سازمان نظام‌وظیفه به عراق سفر می‌کنند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...