خبرداغ |
۱ هفته پیش

شناگر زن آمریکایی پس از بیهوش شدن در آب، با فداکاری مربی اش از مرگ نجات یافت

آنیتا آلوارز، شناگر آمریکایی که برای شرکت در مسابقات جهانی شنای موزون بوداپست در مجارستان حضور دارد به طور معجزه‌آسایی از ته استخر نجات داده شد. این شناگر ۲۵ ساله در هنگام تمرین ناگهان در آب از هوش رفت و به ته استخر رسید. آندره‌آ فونتنس مربی او که متوجه این اتفاق می‌شود بلافاصله وارد عمل شد و به درون آب پرید.

شناگر زن آمریکایی پس از بیهوش شدن در آب، با فداکاری مربی‌اش از مرگ نجات یافتبه گزارشخبرداغبه نقل از یورونیو: آنیتا آلوارز، شناگر آمریکایی که برای شرکت در مسابقات جهانی شنای موزون بوداپست در مجارستان حضور دارد به طور معجزه‌آسایی از ته استخر نجات داده شد.

این شناگر ۲۵ ساله در هنگام تمرین ناگهان در آب از هوش رفت و به ته استخر رسید. آندره‌آ فونتنس مربی او که متوجه این اتفاق می‌شود بلافاصله وارد عمل شد و به درون آب پرید.

فونتنس در این خصوص به روزنامه اسپانیایی مارکا گفت: «من مجبور شدم با تیشرت درون آب شیرجه بزنم چرا که ناجیان غریق این کار را نکردند. اوضاع بسیار ترسناکی بود.»

فونتنس که توانسته جان آلوارز را نجات دهد همچنین می‌گوید: «من حسابی ترسیده بودم چرا که دیدم آنیتا نفس نمی‌کشد. اما بلافاصله او را به روی آب و لبه استخر رساندم.»

آلوارز به مرکز کادر پزشکی استخر منتقل شد و حالا خطر از بیخ گوش او گذشته است. تیم شنای آمریکا در بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که اوضاع تحت کنترل است و آنیتا به زندگی بازگشته است.

فونتنس که قبلا ۴ بار مدال طلای المپیک را برده می‌گوید آلوارز به دلیل تلاشی که در طول تمرین انجام داده بیهوش شده بود. او همچنین گفت: «آن ثانیه‌ها برای من مانند یک ساعت گذشت، من دیدم که آنیتا به پایین استخر رسیده، سریع فریاد کشیدم و از ناجیان غریق درخواست کردم که به درون آب بروند و او را نجات دهند اما آنها متوجه منظور من نشدند یا نفهمیدند من چه می‌گویم؛ بنابراین مجبور شدم خودم وارد عمل شوم و سریع به درون استخر شیرجه زدم.»

فونتنس می‌گوید با سریع‌ترین سرعت ممکن خود را به آنیتا رسانده است: «انگار که فینال المپیک بود و من باید در سریع‌ترین زمان ممکن خودم را به او می‌رساندم. هرچند لحظات بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم اما خوشحالم که اتفاق ناگواری رخ نداده است.»

این مربی فداکار می‌گوید قرار است آلوارز روز پنجشنبه استراحت کند و همچنان امیدوار است پس از بررسی‌های پزشکی بیشتر در صورتی که این پزشکان این اجازه را به او بدهند، در مسابقه تیمی شنای موزون که قرار است روز جمعه برگزار شود شرکت کند.

آنیتا آلوارس ۲۵ ساله، سال گذشته هم یک بار درجریان مسابقات انتخابی المپیک در بارسلونا اسپانیا غش کرده بود.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

این ادعا در واقع بازنشر مجدد شایعه‌ای است که ۳سال قبل برای اولین بار بعد از تودیع سردار نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه در فضای مجازی و توسط رسانه‌های فارسی زبان خارجی مطرح شده بود.

6 ساعت پیش

رسانه‌ها از رابطه عاطفی جدید یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن مونیخ گزارش داده‌اند.

6 ساعت پیش

شوخی عبدالله روا با اظهارات سایپنتو سرمربی جدید آبی پوشان در مراسم معارفه را ببینید.

5 ساعت پیش

کنایه برنامه ویدیوچک به ماجرای انتقال وینگرجوان استقلال به پرسپولیس و بازگشت دوباره به استقلال را ببینید.

5 ساعت پیش

قرارداد ادامه همکاری سیدحسین حسینی شماره یک استقلال با این باشگاه رسماً امضا شد.

6 ساعت پیش

دزدانی که در ویلای رونالدو به اموال مارکو وراتی دستبرد زده بودند دستگیر شدند.

6 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

6 ساعت پیش

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «پس از بیش از یک سال مذاکره، خطر عبور نکردن از خط پایان را داریم. ما باید در اسرع وقت توافق را منعقد کنیم و به اجرای کامل برجام برگردیم.»

5 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از تیم بنفیکا هواداران این تیم خداحافظی کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...