خبرورزشی |
۱ هفته پیش

چرا رونالدو در نزدیکی بیرانوند عصبانی شد فریادهای کریس در قاب بسته تلویزیون

چرا رونالدو در نزدیکی بیرانوند عصبانی شد؟/ فریادهای کریس در قاب بسته تلویزیون!
محمدرضا مدنی
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یکی از ناراحت‌ترین بازیکنان النصر عربستان در اوایل مسابقه مقابل پرسپولیس ستاره پرتغالی این تیم بود.

کریستیانو رونالدو بازیکن فوق ستاره تیم النصر که همراه با این تیم در مصاف مقابل پرسپولیس به زمین رفته بود پس از دقایقی بازی روی چمن خراب ورزشگاه آزادی به شدت به هم تیمی‌هایش اعتراض می‌کرد.

در برخی صحنه‌ها که دوربین تلویزیونی روی صورت کریستیانو رونالدو قرار می‌گرفت مشخص بود که او با اشاره به وضعیت چمن از شرایط بد محوطه جریمه پرسپولیس برای جابجا شدن و یا دریافت توپ گله می کرد و معتقد بود در چنین شرایطی حمله به دروازه بیرانوند ممکن نیست.

در تصاویر تلویزیونی نیز کاملا مشخص بود که وضعیت چمن استادیوم آزادی به شدت خراب است و دارای پستی و بلندی‌های زیادی بوده، همچنین مانع از حرکت مستقیم توپ می‌شود.

این موضوع سبب شد تا یکی از برجسته‌ترین فوتبالیست‌های حال حاضر جهان که سالها در زمین اولدترافورد و سانتیاگو برنابئو و دیگر زمین‌های درجه یک فوتبال بازی کرده نسبت به اوضاع چمن استادیوم آزادی عصبانی باشد و نسبت به آن اعتراض کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

 • این ذهن اقتصادی است یا بیماری فرهنگی؟ حوله و لباس امضاشده رونالدو قبل از آمدنش آماده بود!/ وقتی مدیر پرسپولیس دخترش را به دیدن رونالدو ببرد از بقیه چه توقع!

 • دویدن دنبال اتوبوس رونالدو؟ ستاره‌شیفتگی در همه‌جا وجود دارد/ این عشق طبیعی است؛ تفاوت ما با دنیا در نحوه اداره این شور است!

 • مرسی آقای زاکانی که رونالدو را برایمان آوردی!/ نماینده ایران پرسپولیس است نه کریس/ سیل سلفی مسئولان آبروی فرهنگ را برد، نه دنبال اتوبوس‌دویدنِ مردم!

 • عکس| هوادار پرسروصدا به آرزویش رسید/ تنها ایرانی که موفق شد با رونالدو عکس یادگاری بگیرد!

 • عابدزاده: حیف از ۲ تا اسکناس که دست این‌ها بدهند/ بعضی بازیکنان پرسپولیس باید کتک بخورند تا بفهمند این بازی یعنی چه!

 • بیرانوند درون دروازه پرسپولیس مقابل النصر!/ تست نهایی گلر سرخ‌ها پیش از مصاف با یاران رونالدو

برچسب‌ها

 • پرسپولیس
 • کریستیانو رونالدو
 • النصر عربستان
 • ورزشگاه آزادی
 • علیرضا بیرانوند


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس گروه توانپزشکی تجهیزات وسایل کمک توانبخشی گفت: مرکز توانبخشی، کودکان با محدوده سنی ۳ سال را کمک می کند تا رشد گفتاری و زبانی داشته باشند.

یک ربع پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

11 دقیقه پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

5 دقیقه پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

12 دقیقه پیش

افزایش مداوم چاقی در سرتاسر جهان بر نیاز به جایگزین‌های سالم‌تر قند تاکید می‌کند.

یک ربع پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

11 دقیقه پیش

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از آغاز اجرای طرح کشت محصولات زراعی پاییزه استان به روش ایجاد پشته‌های بلند خبر داد.

یک ربع پیش

شهروند خبرنگار ما گوشه‌هایی از کاروانسرای تاریخی روستای ده محمد شهرستان طبس را در قالب تصاویر به نمایش گذاشت.

یک ربع پیش

کارگردان پویانمایی «مادر کونیکو یامامورا» گفت: حدود ۱۰ قسمت از داستان زندگی خانم کونیکو یامامورا، تنها مادر شهید ژاپنی در مرکز پویانمایی صبا نوشته شده است.

7 دقیقه پیش

بیشتر...