راهبرد معاصر |
2 ماه پیش

پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی هدف حمله حزب الله قرار گرفت راهبرد معاصر

حزب‌الله لبنان شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌های جداگانه از حمله به چهار موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ مقاومت اسلامی لبنان شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد، مجاهدان پایگاه نظامی «رویسات القرن» در مزارع اشغالی شبعا لبنان را با موشک هدایت شونده هدف قرار دادند و اهداف مستقیما مورد اصابت قرار گرفتند.

حزب‌الله در بیانیه‌ای دیگر تصریح کرد، مجاهدین ما با سلاح‌های مناسب پایگاه «الظهیره» را هدف قرار دادند و اهداف تعیین شده مستقیما مورد اصابت قرار گرفتند.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین در بیانیه سوم گزارش داد، مجاهدین ما موضع نظامی «حدب البستان» را با موشک‌های هدایت شونده هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان همچنین در بیانیه چهارم اعلام کرد، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۶:۲۰ روز چهارشنبه پادگان نظامی «رامیم» را در حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آن‌ها و با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

حزب الله همچنین در بیانیه‌های جداگانه از هدف قرار دادن محل تجمع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد، مجاهدین ما محل تجمع نظامیان اشغالگر را در «تل شعر» در مقابل شهرک عیتا الشعب با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند و تلفاتی را در میان نیرو‌های دشمن برجای گذاشتند.

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای دیگر همچنین از هدف قرار دادن محل تجمع نظامیان اشغالگر در «کرم التفاح» در نزدیکی میتات و تجمع دیگر نظامیان صهیونیست در موضع «جل العلام» با سلاح‌های مناسب خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان ظهر امروز نیز شش فروند موشک را به سمت موضع نظامی «رادار» ارتش رژیم اسراییل در منطقه کشتزار‌های اشغالی شبعا در شمال فلسطین اشغالی شلیک کرد.

ارتش لبنان عصر سه‌شنبه در بیانیه‌ای از شهادت یک سرباز و مجروح شدن سه سرباز دیگر این کشور در حمله رژیم صهیونیستی به موضع آن در العدیسه واقع در جنوب لبنان خبر داد.

به تازگی روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آن‌ها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزار‌ها و سیستم‌های دشمن شده است. / ایرنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین : مطابق ماده ۸۳ قانون انتخابات اگر تخلف‌ها از طرف کاندیدا‌ها باشد به محرومیت در دوره منجر می‌شود و اگر از ناحیه هواداران و مسئولین ستاد‌ها باشد علاوه بر ماده ۸۳، مجازات تکمیلی و عذرخواهی از مردم هم برای آن‌ها اعمال خواهد شد.

1 ساعت پیش

تیم فوتبال رم موفق شد با نتیجه ۴ بر یک مونزا را شکست دهد.

1 ساعت پیش

سهند جاهدی بازیگر جوان کشورمان این روزها در سرزمین مادری بسیار خوش درخشید. در خبر زیر عکسی از گذر عمر سهند جاهدی را مشاهده خواهید کرد.

1 ساعت پیش

منابعی در رهبری مقاومت فلسطین جزئیات بیشتری درباره مذاکرات آتش‌بس در غزه ارائه کردند که قرار است از فردا (یکشنبه) در قاهره از سر گرفته شود.

1 ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان کرمان خطاب به منتخبان مردم بر توجه به اولویت‌های نظام، نیازهای عمومی مردم، رفع خلأهای قانونی و عدم دخالت در اموری که مربوط به دستگاه اجرایی است، تأکید کرد.

1 ساعت پیش

با اعلام رسمی نتایج آرای انتخابات مجلس دوازدهم در استان همدان، منتخبان مجلس دوازدهم در این استان مشخص شدند.

1 ساعت پیش

۷ موردی که علم می‌گوید شما را شادتر می‌کند در ادامه مطلب با ما همراه باشید .شادی یک حس درونی و پایدار است که از رضایت از زندگی و احساس خوشبختی ناشی می‌شود.

1 ساعت پیش

شرکت خودروسازی بی‌وای‌دی، جنگ بی‌رحمانه قیمت خودروهای برقی چین را با تخفیف‌های بیشتر بر روی نسخه‌های جدید خودرو تقویت می‌کند.

1 ساعت پیش

یک تابلوی چشم انداز می تواند نمایشی بصری از اهداف و رویاهای شما باشد. آن را در مکانی برجسته نمایش دهید تا دیدتان را به شما یادآوری کند و شما را متمرکز نگه دارد.

1 ساعت پیش

بیشتر...