خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

تفکرات نکونام متحول شده است آرزو داشتم حسینی به فولاد بیاید ایسنا

تفکرات نکونام متحول شده است / آرزو داشتم حسینی به فولاد بیاید

ایسنا/خوزستانیک پیشکسوت فوتبال با بیان این که به نظر من روند نکونام از فصل قبل بهتر است، گفت: تحول خوبی در تفکرات نکونام ایجاد شده است.

فریدون حردانی در گفت و گو با ایسنا درباره بازی فولاد مقابل ذوب آهن، اظهارکرد: فولاد در این بازی از هر نظر برتر بود و ریتم بازی نیز بالا بود و این نشان می دهد که بازیکنان به خوبی تفکرات نکونام را اجرا کردند. ذوب آهن هم با این که در هفته های ماقبل خوب کار کرده بود و تارتار نیز همیشه مقابل حریفان با دست پر زمین را ترک می کند اما فولاد هماهنگی بهتری داشت. همچنین هماهنگی خوب فولاد نسبت به بازی با هوادار نیز می تواند هواداران را امیدوار کند.

وی بیان کرد: من احساس می کردم در نیمه دوم بازی با ذوب آهن، نکونام به خاطر برد تیمش در نیمه اول کمی تیم را عقب بکشاند اما دیدم در ۲۰ دقیقه اول نیمه دوم نیز خیلی فشار آورد و طرح ها و برنامه هایش را خوب اجرا کرد. البته در دقایق پایانی بازی احساس می شد که فولاد از نظر بدنی دچار ضعف شده است که با تعویض هایی که شد، نکونام توانست بازی را کنترل کند و حتی می توانستندگل هم بزنند. البته ذوب آهن نیز به صورت پراکنده حمله می کرد اما نمی توانست از کناره های فولاد که به خوبی پوشش داده شده بود، نفوذ کنند. به نظرم فولاد شایسته برد بود.

یک پیشکسوت فوتبال خوزستان در ادامه نیز با اشاره به تغییرات در راس کادرفنی فولاد، گفت: ویسی هم در شرایطی به فولاد آمد که واقعا شرایط خوبی نبود. او خیلی انتظار داشت یک روز به فولاد برگردد اما خود ما بارها به ویسی گفتیم که شرایط برای تو سخت است زیرا نکونام شناخت خیلی بهتری به واسطه دو فصل حضور در فولاد نسبت به ویسی داشت. ویسی نباید با این شرایط به فولاد می آمد و باشگاه فولاد هم او را تنها گذاشت زیرا خود باشگاه هم می دانست با مشکلاتی چون پنجره بسته مواجه هستند و زمان می برد تا ویسی بتواند با فولاد و بازیکنان هماهنگ شود. به هر حال باشگاه نیز به فکر آینده باشگاه است و صلاح دیده شد که سرمربی تغییر کند.

وی با بیان این که به نظر من روند نکونام از فصل قبل بهتر است، عنوان کرد: تحول خوبی در تفکرات نکونام ایجاد شده است. فولاد سال های گذشته وقتی می خواست ببرد هوادار را خیلی اذیت می کرد اما در بازی با ذوب آهن خیلی محکم و با صلابت نشان داد و این تغییر در تفکرات نکونام است. نکونام با بازیکنان را از نظر روانی هم خیلی خوب آماده است و با تمام وجود در خدمت تیم بودند.

حردانی افزود: فصل های قبل من حتی خط دفاع فولاد را متزلزل می دیدم اما در دو بازی اخیر خط دفاع بهتر از فصل های قبل شده است. بوحمدان نیز در خط هافبک بسیاز به فولاد کمک می کند و در صورتی که آبشک دچار ضعف شود، او خیلی خوب پوشش می دهد. تیم خوب نیاز به ستاره های خوب ندارد و نیاز به مکمل های خوب دارد و نکونام هم به دنبال همین هدف است. فصل گذشته خیلی آرزو داشتم که ساسان حسینی به فولاد بیاید زیرا بسیار با استعداد است و حالا که در فولاد است مطمئنا می تواند خیلی کمک کند. او در کنار شیمبا می تواند متحول شود. جبوری هم اگر از نظر بدنی آماده شود می تواند به نکونام کمک کند.

وی با بیان این که فولاد آینده بسیار خوبی دارد و می تواند یقه خیلی از تیم ها را بگیرد، افزود: شک نکنید که فولاد می تواند موفقیت های قبلی خود را تکرار کند. در آینده می توانیم فولاد بسیار خوب و با صلابتی را ببینیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

۱ هفته پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...