خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

جودوکاران پارالمپیکی هم چنان با کمبود حریف تمرینی ایسنا

جودوکاران پارالمپیکی هم‌چنان با کمبود حریف تمرینی<br>

رییس انجمن جودو نابینایان و کم بینایان گفت: هر چند روند آماده سازی جودو کاران پارالمپیکی به خوبی پیش می رود اما همچنان در تمرینات با کمبود حریف تمرینی مواجه هستند.

علیرضا امینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: آخرین اردو آماده سازی دو جودوکار اعزامی به بازی‌های پارالمپیک توکیو در سالن جودو آزادی در حال برگزاری است و هر دو ورزشکار در شرایط آمادگی خوبی قرار دارند.

وی یکی از مشکلات جودوکاران پارالمپیکی را کمبود حریف تمرینی عنوان کرد و افزود: چون جودو تعلیق است شرایط برای فراهم کردن حریف تمرینی بیشتر برای جودوکاران وجود ندارد و ورزشکاران اعزامی چاره‌ای ندارند که با تعداد محدودی از حریف تمرینی خود را برای پارالمپیک آماده کنند.

امینی گفت: در حال حاضر در دو وزن منهای ۹۰ کیلوگرم وحید نوری و مثبت ۱۰۰ کیلوگرم محمدرضا خیرالله زاده تنها ۳ حریف تمرینی وجود دارد که جودوکاران اعزامی برای آماده سازی خود مجبورند مرتب با همین نفرات رقابت داشته باشند، در حالی که اگر جودو تعلیق نبود شرایط بهتری برای آماده سازی جودوکاران فراهم بود.

امینی پیرامون این پرسش که چقدر امید به کسب مدال در هر دو وزن دارید، افزود: محمدرضا خیرالله زاده و وحید نوری رنکینگ یک و ۲ جهان را دارند و از شرایط بدنی و روحی و روانی بالایی برای کسب مدال برخوردارند، اما با این حال همه چیز بستگی به روز مسابقات دارد و این که در چه قرعه‌ای قرار بگیرند.

وی در پایان گفت: به دلیل شرایط کرونا مجبوریم با تمام سختی‌ها و در حالت قرنطینه جودوکاران را آماده کنیم تا در پارالمپیک به بهترین نتیجه دست پیدا کنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زمانی که سهام عدالت توزیع شد، عده‌ای حواله‌های اولیه را دریافت کردند، اما در نهایت به آن‌ها سهامی نرسید و از سوی دیگر عده‌ای همان شرایط دریافت سهام عدالت در آن مقطع زمانی گذشته را دارند و ممکن است با تخصیص دوباره سهام عدالت مشمول شوند،

4 دقیقه پیش

تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان موفق شد با برتری مقابل اردن به جام ملت‌های آسیا صعود کرد.

8 دقیقه پیش

با اعلام فیفا داوران ایرانی دیدار حساس تیم‌های روسیه و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام‌جهانی فوتسال را قضاوت خواهند کرد.

10 دقیقه پیش

تحرکات اخیر نیروهای آذربایجان در مناطق مرزی فیما بین ایران و ارمنستان و متوقف کردن کامیون ها و توقیف راننده های ایرانی موجبات خشم بسیاری از ایرانی ها گشته.

یک ربع پیش

اهواز- فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت: بر اساس توافق با دولت عراق صبح امروز پنج هزار نفر از طریق مرزهای زمینی وارد مرزهای عراق شدند و مرز مجدد بسته شد.

یک ربع پیش

جلسه سران سه قوه بعد ازظهر شنبه به میزبانی آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، برگزار شد

یک ربع پیش

اهواز- به منظور آشنایی با آخرین فناوری‌ها، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان بازدید کرد.

نیم ساعت پیش

دنیای جنگزده‌ها؛ از آوارگی تا ریشه دواندن در شهری جدید/بمباران، گرد وغبار، موشک، ویرانه‌های به جای مانده از خانه‌ها/همه آرزوهایشان محدود به خوزستان بود/خانواده خود ما با سه بار مهاجرت کل ساختارش به هم خورد

نیم ساعت پیش

محققان معتقدند همدلی توانمندی است که وجود آن را از نخستین سال های زندگی در کودک می توان مشاهده کرد. از نخستین سال های زندگی ، بسیاری از رفتارهای کودک حاکی از این واقعیت است که او قادر به درک دیگران است و می تواند با آن ها همدلی کند. با این وجود ، افراد مختلف از نظر توانایی و تمایل همدلی کردن با هم متفاوت اند و این تفاوت به شیوه تربیت کودکان از جانب والدین بستگی دارد.

نیم ساعت پیش

با وجود اینکه تنها چند ماه از برکناری غلامرضا تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد به دلیل دریافت حقوق نجومی میگذرد، ظاهرا وی قصد ندارد تا به سادگی دست از این شرکت بکشد.

نیم ساعت پیش

فرهاد مجیدی امروز در کمیته اخلاق حضور یافت و با پرداخت جریمه پانصد میلیون ریالی و اخذ تاییدیه لازم تا ساعتی دیگر در تمرینات تیم استقلال حاضر خواهد شد.

نیم ساعت پیش

حیدر محمدی مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو گفت:‌ واکسن فایزر از کشور بلژیک وارد کشور می شود اما زمان مشخصی برای ورود آن وجود ندارد.

نیم ساعت پیش

«ویلکرسن» سرهنگ بازنشسته آمریکایی گفت: رژیم صهیونیستی ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت زیرا در حال مشروعیت‌زدایی از خود و مطرح شدن به عنوان یک رژیم آپارتاید است.

نیم ساعت پیش

معاون اقتصادی رئیس جمهور با انتشار پیامی در فضای مجازی از عنایت ویژه مقام معظم رهبری مبنی بر «در حکم شهید» تلقی شدنِ «علی لندی» تشکر کرد.

نیم ساعت پیش

معاون اقتصادی رییس‌جمهوری فداکاری علی لندی را شهادت‌گونه توصیف کرد و گفت: با رییس بنیاد شهید صحبت کردم تا شهادت این نوجوان فداکار تایید شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...