خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

با اطلاع رسانی، جوسازی ها علیه دولت را خنثی کنیم رضوی

معاون رییس جمهوری:
با اطلاع رسانی، جوسازی ها علیه دولت را خنثی کنیم
به گزارشخبرگزاری رضوی،معصومه ابتکار روز سه شنبه در نشست با مشاوران وزرا و دستگاه‌های اجرایی کشور برای بررسی اجرای شاخص‌های عدالت جنسیتی و رصد و پایش تکالیف دستگاه های دولتی در خصوص وظایف مربوط به زنان و ماده ۱۰۲ قانون برنامه ششم توسعه، با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم تا پایان دولت تدبیر و امید، همه برنامه ها را با عزم جدی دنبال کنیم، خاطرنشان کرد: از زمانی که شاخص های عدالت جنسیتی در ۳۱ استان ابلاغ و سند ارتقای وضعیت زنان در این استان ها تنظیم شده، این برنامه ها نتیجه محور دنبال پیاده شده است.
وی افزود: خوشبختانه همکاری ها فعالانه و تفاهمنامه های همکاری بسیاری با همه دستگاه ها امضا و به نتیجه رسیده و نتایج قابل قبولی داشته است.
معاون رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه اتکای صرف به ابزار اداری و دولتی چندان قابل پیشرفت نیست، تصریح کرد: اگر به همه مردم، سازمان ها، صندوق ها و تشکل های برخاسته از مردم اعتماد و اتکا کنیم، یقینا جواب های بهتری خواهیم گرفت. امیدوارم با همین رویکرد در جهت تحقق عدالت جنسیتی پیش برویم.
با اطلاع رسانی، جوسازی ها علیه دولت را خنثی کنیم
ابتکار یادآور شد: مکلف هستیم برای مردم کارهای خوبی که در دولت انجام شده را اطلاع رسانی کنیم اما متاسفانه سال ها است که برخلاف واقع اطلاع رسانی های نادرست، جوسازی ها و برنامه های تخریبی علیه دولت انجام می شود.
وی ادامه داد: برخی از این فعالیت ها حتی از طریق رسانه های رسمی انجام می شود که وظیفه داریم حقیقت و واقعیت ها و تلاش های بزرگی که علیرغم تحریم ها و شرایط کرونا و جنگ روانی اتفاق افتاده را از طریق جریان اطلاع رسانی آزاد به مردم بگوییم. مردم حق دارند مطلع شوند و برای همه فعالیت ها پیوست خبری انجام دهیم.
دولت بعدی بهانه ای برای انتصاب نکردن مدیران زن ندارد
معاون رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: یکی از کارهای بزرگ این دولت، انتصاب شایسته مدیران زن بوده و در این راستا در این دولت توانستیم سهم زنان از مدیریت را از پنج به ۲۵ درصد برسانیم. این تحولات باید ادامه پیدا کند و این مطلب به همه نامزدهای ریاست جمهوری هم اعلام شده که دیگر نمی شود بهانه آورد که ما زن شایسته برای وزارت، استانداری و غیره نداریم.
ابتکار افزود: در همه سطوح زنان توانمند داریم که بسیار عالی عمل کرده اند و می توانند سمت وزیر، استاندار، معاون و غیره را با شایستگی طی کنند. زنانی که نشان دادند که از سلامت نفس و انگیزه های معنوی و انقلابی برخوردار هستند و در پیشبرد کارها بهتر از مردان عمل کرده اند.
معاون رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه امیدواریم نامزدها به این موضوع بیشتر توجه کنند، خاطرنشان کرد: امیدواریم در این روزهای باقیمانده، بتوانیم همچنان در پیشبرد برنامه ها و تنظیم تعاملات فیمابین موفق باشیم. ضمن اینکه در جهت خنثی سازی وارونه جلوه دادن عملکرد دولت، مستندسازی و اطلاع رسانی دقیق داشته باشیم.
ابتکار با بیان اینکه وارونه سازی حق کسانی نیست که زحمت کشیده اند، تصریح کرد: برخی حوادث در اختیار دولت نبوده و برخی هم واقعیت ها اجازه ندادند به اطلاع مردم برسد.
 


  #‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

  بیشتر...


  تبلیغات

  تبلیغات

  مطالب مرتبط

  عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

  ۱ هفته پیش

  «غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

  ۱ هفته پیش

  مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

  ۱ هفته پیش

  رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

  ۱ هفته پیش

  بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

  ۱ هفته پیش

  بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

  ۱ هفته پیش

  معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

  ۱ هفته پیش

  وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

  ۱ هفته پیش

  قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

  ۱ هفته پیش

  باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

  ۱ هفته پیش

  تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

  ۱ هفته پیش

  آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

  ۱ هفته پیش

  یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

  ۱ هفته پیش

  در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

  ۱ هفته پیش

  بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

  ۱ هفته پیش

  بیشتر...