ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

حرف های بدشانس ترین بازیکن تراکتور سپاهان ورزش سه

هنوز افسوس این دو شوت را می‌خورم؛

حرف‌های بدشانس‌ترین بازیکن تراکتور - سپاهان!

مهدی شیری با بدشانسی عجیبی در مقابل سپاهان مواجه شد.

حرف‌های بدشانس‌ترین بازیکن تراکتور - سپاهان!

به گزارش "ورزش سه"،مهدی شیریبا یک شوت سرکش دروازهسپاهانرا تهدید کرد اما تیرک دروازه نیما میرزازاد، زردپوشان اصفهانی را از یک شکست حتمی نجات داد. شیری در مورد این بازی می‌گوید: اول دوست دارم از حمایت هوادارانمان تشکر کنم که یک روز عالی را رقم زدند. از لحظه‌ای که به سمت ورزشگاه حرکت کردیم، متوجه شدم که چه روز بزرگی در راه است و انرژی را از همان لحظه گرفتم اما وقتی وارد استادیوم شدیم اصلا با یک چیز عجیب و غریبی مواجه شدیم.

وی افزود: باور کنید با صدای تشویق هواداران زمین استادیوم می‌لرزید و این یک تجربه منحصربفرد و عالی برای من بود. تماشاگران در بازی دیروز واقعا یار دوازدهم بودند و من دیدم که حتی بیرون ورزشگاه هم یک‌جوری نشسته بودند تا بازی را ببینند. احتمالا تصاویر را دیدید اما کل دیواره‌های ورزشگاه و تونل‌ها و روی فنس‌ها پر از تماشاگر بود و برای اولین بار من دیدم که حتی روی تپه‌های اطراف هم تماشاگر نشسته است.

او در مورد نتیجه بازی عنوان کرد: ما برای برد وارد زمین شدیم و فکر می‌کنم نمایش خوبی هم مقابل تیم بزرگ و محترم سپاهان داشتیم. موقعیت‌هایمان هم بیشتر بود و هم بهتر اما شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم بازی را ببریم. با این حال فکر می‌کنم هواداران از یک بازی زیبا و جذاب و پرموقعیت لذت بردند و امیدوارم در بازی‌های بعدی دوباره پیروزی را به آنها هدیه بدهیم.

شیری در مورد دو شوت سرکش به سمت دروازه سپاهان اظهار داشت: وقتی شوت را زدم هر لحظه بیشتر مطمئن شدم که توپ گل خواهد شد اما نمی‌دانم چه بدشانسی عجیبی است که برای من به وجود آمد. واقعا خیلی افسوس این توپ را می‌خورم چون می‌توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد و هواداران را خوشحال کند.

مدافع راستتراکتوردر خصوص کلین‌شیت در این بازی گفت: بسته نگه داشتن دروازه یا گلزنی کار انفرادی یا مربوط به یک خط خاص نیست و اگر موفقیتی هم در این مسئله داشتیم، به کل تیم برمی‌گردد. ما همه باهم برای گلزنی و گل نخوردن تلاش می‌کنیم و خوشحالم که در این بخش به موفقیت موردنظرمان رسیدیم.

او درباره شانس قهرمانی تراکتور توضیح داد: ما تا آخرین روزلیگ برتربرای بردن در تمام بازی‌ها تلاش خواهیم کرد. الان هم 9 بازی داریم و باید تمام این مسابقات را ببریم و پیروز بیرون بیاییم و هیچ نتیجه دیگری ما را قانع نخواهد کرد. فقط دوست دارم این را بگویم که هواداران در بازی‌های بعدی هم از ما حمایت کنند چون ما انرژی خاصی را از آنها می‌گیریم.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

لیست اعلامی تیم ملی والیبال ایران یک نکته جالب توجه داشت.

13 دقیقه پیش

محمدرضا منصوری کمک داور بین المللی فوتبال ایران که در جریان دیدار پرسپولیس و ملوان از دنیای داوری خداحافظی کرد، با حضور در استودیو آنتن خاطرات جالبی از دوران قضاوتش عنوان کرد.

13 دقیقه پیش

امیر قلعه‌نویی و وینچنزو مونتلا سرمربی تیم ملی ترکیه با یکدیگر ملاقات کردند.

12 دقیقه پیش

باشگاه رم تایید کرد که ایوان اندیکا پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل درد از ناحیه قفسه سینه، مرخص شده است.

12 دقیقه پیش

باشگاه فولاد خوزستان با انتشار پوستری سعی کرد با ایجاد اتحاد در مجموعه برای بازگشت به موفقیت تلاش کند.

11 دقیقه پیش

عبدلکریم حسن در بازی های قبلی تحت تاثیر تشویق هواداران پرسپولیس در تهران و شهرستان ها بوده است.

1 ساعت پیش

سعید اخباری، سرمربی چادرملوی اردکان، نسبت به وضعیت عدم هماهنگی داوران در لیگ یک معترض بود.

13 دقیقه پیش

شبکه اسکای مدعی شد بایرن مونیخ تصمیم نهایی خود برای انتخاب ‏جانشین توماس توخل را گرفته و مذاکره با یولیان ناگلزمان در مراحل ‏پیشرفته است. ‏

11 دقیقه پیش

علی نظرمحمدی، سرمربی تیم داماش گیلان، به وضعیت مدیریتی تیم اعتراض دارد.

12 دقیقه پیش

بیشتر...