خبرگزاری رضوی |
۳ هفته پیش

بازیکنان استقلال داداش های من هستند رضوی

یامگا:
بازیکنان استقلال داداش‌های من هستند!
به گزارشخبرگزاری رضوی، کوین یامگاکه همیشه از آماده ترین بازیکناناستقلالاست و قراردادش به تازگی به مدت سه سال با این تیم تمدید شده، پیرامون خودش و باشگاه گفت و گویی با خبرنگار ما انجام داد.
وی در مورد کسب تساوی مقابل نساجی در قائمشهر به خبرنگار ما گفت: برای مسابقه خوب آماده شده بودیم. ما به خوبی وارد بازی شدیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما موفق به گلزنی نشدیم. در نیمه دوم موفق به گلزنی شدیم اما بعد از آن کمی سرعتمان را کاهش دادیم. اشتباه ما بود و از این اشتباه درس می‌گیریم و برای پیروزی در دیدار بعدی به کار خود ادامه می‌دهیم.

بازیکن فرانسوی استقلال در مورد قضاوت داور ادامه داد: اشتباهات داوری ما را جریمه می‌کند. فکر می کنم در این دیدار باز هم یک پنالتی روی قائدی گرفته نشد. در این فصل چندین بار این اتفاق افتاده و ما را در جدول رده بندی عقب انداخته است.
این بازیکن که برای اولین بار در این فصل بین نیمه تعویض شد عنوان کرد: درد داشتم و تصمیم گرفتیم ریسک نکنیم. اما امیدوارم در چند روز آینده بهتر شوم.

وی که بهترین پنالتی زن استقلال و حتی لیگ برتر است در این باره توضیح داد: در ضربات پنالتی سعی می‌کنم آرام باشم و به خودم اعتماد داشته باشم. تا اینجای کار برای من جواب داده و امیدوارم ادامه داشته باشد.
یامگا در پاسخ به این سوال که می توانند در لیگ یا حذفی قهرمان شوند یا خیر گفت: تیم، مربی و کادر ما سخت کار می کنند و در هر تمرین و هر مسابقه همه چیز را می‌دهند تا پیروز شویم اما مشکلات مالی وجود دارد. مشکلاتی برای من و همچنین برای همه بازیکنان و کادر ما وجود دارد. ما از باشگاه درخواست داریم تا با احترام به تعهداتش به ما کمک کند تا به هدفمان برسیم.
دفاع راست استقلال در مورد کار با ساپینتو نظرش را اینگونه بیان کرد: مربی ما مربی بسیار خوب و آدم خوبی است. او خیلی به بازیکنان نزدیک است و به ما اعتماد به نفس و انگیزه زیادی می‌دهد.
یامگا در پایان در مورد تمدید سه ساله قراردادش افزود: من استقلال را دوست دارم، هم تیمی هایم مثل برادرانم هستند (داداش!) و هواداران از روز اول با من خیلی مهربان بودند. اگر باشگاه به تعهداتش احترام بگذارد، خوشحال می شوم که بمانم.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شبیه‌سازی دیدار لیورپول و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با لگو را ببینید.

۴ هفته پیش

مولودی ولادت امام حسین (ع) با نوای محمود کریمی در اینجا قابل مشاهده است.

۴ هفته پیش

واکنش زیبای کریستوفر کنت دروازبان فولاد روی شوت بازیکن الهلال در لیگ قهرمانان آسیا

۴ هفته پیش

برترین و زیباترین پاس گل‌های هفته بیست و دوم لالیگا را ببینید.

۴ هفته پیش

باشگاه اتحاد کلبا اعلام کرد؛ در مورد تمدید قرارداد فرهاد مجیدی در پایان فصل تصیم گیری خواهد کرد.

۴ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در چارچوب مرحله ۱/۴ نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا

۴ هفته پیش

شادترین بازیکن تیم پرسپولیس بعد از برد در دیدار با سپاهان مهدی عبدی بود. بازیکنی که این روزها کمتر در ترکیب تیم به میدان می‌آید یا بهتر است بگوییم به میدان نمی‌آید.

۴ هفته پیش

تیری آنری، اسطوره توپچی‌های لندنی به سوال یک مجری ورزشی پاسخی جالب داد.

۴ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را ببینید.

۴ هفته پیش

بیشتر...