خبرگزاری رضوی |
1 سال پیش

بازیکنان استقلال داداش های من هستند رضوی

یامگا:
بازیکنان استقلال داداش‌های من هستند!
به گزارشخبرگزاری رضوی، کوین یامگاکه همیشه از آماده ترین بازیکناناستقلالاست و قراردادش به تازگی به مدت سه سال با این تیم تمدید شده، پیرامون خودش و باشگاه گفت و گویی با خبرنگار ما انجام داد.
وی در مورد کسب تساوی مقابل نساجی در قائمشهر به خبرنگار ما گفت: برای مسابقه خوب آماده شده بودیم. ما به خوبی وارد بازی شدیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما موفق به گلزنی نشدیم. در نیمه دوم موفق به گلزنی شدیم اما بعد از آن کمی سرعتمان را کاهش دادیم. اشتباه ما بود و از این اشتباه درس می‌گیریم و برای پیروزی در دیدار بعدی به کار خود ادامه می‌دهیم.

بازیکن فرانسوی استقلال در مورد قضاوت داور ادامه داد: اشتباهات داوری ما را جریمه می‌کند. فکر می کنم در این دیدار باز هم یک پنالتی روی قائدی گرفته نشد. در این فصل چندین بار این اتفاق افتاده و ما را در جدول رده بندی عقب انداخته است.
این بازیکن که برای اولین بار در این فصل بین نیمه تعویض شد عنوان کرد: درد داشتم و تصمیم گرفتیم ریسک نکنیم. اما امیدوارم در چند روز آینده بهتر شوم.

وی که بهترین پنالتی زن استقلال و حتی لیگ برتر است در این باره توضیح داد: در ضربات پنالتی سعی می‌کنم آرام باشم و به خودم اعتماد داشته باشم. تا اینجای کار برای من جواب داده و امیدوارم ادامه داشته باشد.
یامگا در پاسخ به این سوال که می توانند در لیگ یا حذفی قهرمان شوند یا خیر گفت: تیم، مربی و کادر ما سخت کار می کنند و در هر تمرین و هر مسابقه همه چیز را می‌دهند تا پیروز شویم اما مشکلات مالی وجود دارد. مشکلاتی برای من و همچنین برای همه بازیکنان و کادر ما وجود دارد. ما از باشگاه درخواست داریم تا با احترام به تعهداتش به ما کمک کند تا به هدفمان برسیم.
دفاع راست استقلال در مورد کار با ساپینتو نظرش را اینگونه بیان کرد: مربی ما مربی بسیار خوب و آدم خوبی است. او خیلی به بازیکنان نزدیک است و به ما اعتماد به نفس و انگیزه زیادی می‌دهد.
یامگا در پایان در مورد تمدید سه ساله قراردادش افزود: من استقلال را دوست دارم، هم تیمی هایم مثل برادرانم هستند (داداش!) و هواداران از روز اول با من خیلی مهربان بودند. اگر باشگاه به تعهداتش احترام بگذارد، خوشحال می شوم که بمانم.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمدجواد ظریف که روز گذشته مسعود پزشکیان را در برنامه انتخاباتی او همراهی می‌کرد، در سخنانی مجددا توهم احیای برجام از سوی بایدن در سال ۱۳۹۹ را تکرار کرد. ادعایی که پیش از این نیز توسط او و حسن روحانی مطرح شده بود اما این ادعا تا چه حد با حقیقت مطابقت دارد؟

6 دقیقه پیش

مدیرکل زندان‌های البرز از اخذ چهار مورد رضایت از قصاص نفس در زندان‌های البرز خبر داد.

13 دقیقه پیش

در پی شهادت رئیس بخش زایمان بیمارستان «کمال عدوان» در زندان‌های رژیم صهیونیستی، نهادهای فلسطینی آغاز تحقیقاتی بین‌المللی در خصوص این مساله را خواستار شدند.

13 دقیقه پیش

وقوع سیلاب پنج شنبه شب ۲۴ خرداد در محور چالوس به کرج در حوالی رستوران دربند که منجر به بروز خسارات زیاد و مفقود شدن سه نفر شد،سوالات و اما اگرهای زیادی را به دنبال داشت. به عنوان مثال، اینکه آیا صاحب رستوران به حریم رودخانه تجاوز داشته است یا خیر؛این نکته را از نظر مدیران منابع طبیعی و آب منطقه ای مورد بررسی قرار دادیم.

10 دقیقه پیش

جریان‌های متحد با نتانیاهو از طریق ترویج تئوری‌های توطئه در اراضی اشغالی به دنبال ایجاد فضای تنفس برای نخست وزیر صهیونیست‌ها در بحبوحه جنگ غزه هستند.

10 دقیقه پیش

میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران یک رویایی شیرین برای هواداران یزدی فوتبال است اما اخیراً تحقق این رویا با چالش‌هایی روبرو شده است.

9 دقیقه پیش

تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری در چهاردهمین دوره انتخابات، از کف خیابان‌ها به فضای مجازی کشیده شده است و کمتر شاهد نصب پوستر و پخش تراکت در خیابان‌ها هستیم، البته شاید این مسئله یک حسن بزرگ دارد و شاهد یک چهره زشت پس از پایان تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر و روستاها نخواهیم بود.

11 دقیقه پیش

مدیرکل تعاون و اتاق تعاون استان بر نظارت دقیق در رابطه با عملکرد مشاوران املاک در معاملات اراضی خارج از محدوده یا فاقد کاربری مسکونی شرکت‌های تعاونی مسکن زنجان تاکید کرد.

10 دقیقه پیش

در پی موافقت ناتو با عدم استقرار نیروهای مجارستان در اوکراین یا حمایت‌های مالی این کشور از کی‌یف، قرار شده که نخست وزیر هلند دبیرکل بعدی این ائتلاف نظامی باشد.

12 دقیقه پیش

بیشتر...