خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

فعالان اقتصادی استان کرمان، پای کار آزادی زندانیان غیرعمد ۲۳۱ زندانی واجد شرایط ایسنا

فعالان اقتصادی استان کرمان، پای کار آزادی زندانیان غیرعمد/ ۲۳۱ زندانی واجد شرایط

ایسنا/کرمانمدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان گفت: صنایع و معادن استان می‌توانند علاوه بر کمک به آزادی محکومان جرائم غیرعمد، در زمینه پیشگیری هم با ستاد دیه همکاری داشته باشند.

سیدحجت الله موسو قوام ۱۶ فروردین ماه در نشست با مدیران صنایع و معادن استان کرمان اظهار کرد: کمک برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک به یک نفر نیست بلکه کمک به یک جامعه است.

وی افزود: فعالان اقتصادی و خیران سال گذشته با کمک‌هایی که برای آزادی محکومان جرائم غیرعمد به ستاد دیه استان داشتند، موجب آزادی ۳۱۸ نفر از سطح زندان‌های استان کرمان شدند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان در ادامه گفت: حدود۵۰ میلیارد تومان برای آزادی تعداد ۲۳۱ مددجوی واجد شرایط غیرعمد استان کرمان نیاز است و این امر با مشارکت تمامی اقشار جامعه خصوصا صنایع و معادن بزرگ محقق می‌شود.

وی اظهار کرد: جشن‌های گلریزان در ۲۵ شهرستان استان کرمان از روز گذشته (۱۵ فروردین ماه) آغاز شده و جشن گلریزان شهرستان کرمان ۱۹ فروردین ماه با حضور مسئولان و خیران برگزار خواهد شد .

به گزارش ایسنا، شماره شبا بانک ملی بنام ستاد مردمی دیه استان کرمان ir۵۹۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۲۰۰۶۰۰۲۶‌۲۰۰۲، شماره حساب ۰۲۰۰۶۰۰۲۶۲۰۰۲ و شماره کارت ستاد ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۴۲۰۲ برای دریافت کمک‌های مردم نوعدوست در راستای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: روزانه ۷۷۴ تن زباله در استان ایلام تولید می‌شود.

نیم ساعت پیش

حسین امیرعبداللهیان و هاکان فیدان درباره تحولات اخیر منطقه گفت‌وگو کردند.

یک ربع پیش

راهپیمایی نمازگزاران شهرستان پیشوا برای حمایت از عملیات وعده صادق سوژه شهروند خبرنگار ما شد.

یک ربع پیش

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت‌ودرمان سردشت گفت: تصادف موتورسیکلت و برخورد با تیرچراغ‌برق در این شهر منجر به فوت ۲ جوان شد.

نیم ساعت پیش

۲۶ متولی در ایران برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ایفای نقش می کنند.

12 دقیقه پیش

فرماندار و رئیس کارگروه گندم،آرد و نان شهرستان اهواز از بازرسی و نظارت بر واحدهای پخت نان و برخورد قانونی با نانوایی های متخلف در این شهر خبر داد.

نیم ساعت پیش

کارشناس اداره کل آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در رابطه با مصرف کرم ضد آفتاب برای خانم‌های باردار و کودکان گفت: برای این گروه توصیه می‌شود، از ضدآفتاب های فیزیکی یا مینرال استفاده کنند که دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید یا تیتانیوم دی اکساید هستند.

نیم ساعت پیش

در این کلیپ با بیماری ایدز و نحوه کنترل آن آشنا می‌شوید.

نیم ساعت پیش

مسئول منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد از دستگیری دو نفر متخلف زیست محیطی و کشف و ضبط دو قبضه اسلحه از آنها قبل از هرگونه اقدام به شکار توسط محیط بانان این منطقه خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...