کشف ۳۸۰ ثوب البسه خارجی قاچاق در ملکان all tv logo

کشف ۳۸۰ ثوب البسه خارجی قاچاق در ملکان
آذربایجان شرقیتبریز

سرهنگ ریحانی اظهار کرد: ماموران یگان امداد حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور میاندوآب- ملکان به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی مذکور تعداد ۳۸۰ ثوبالبسه خارجی قاچاقکشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالا‌های مکشوفه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

وی تشریح کرد: در این رابطه یک دستگاه سواری توقیف و یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل ادارهتعزیرات حکومتیشد.

وی با بیان این‌که برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستورکار پلیس قرار دارد از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا با شماره تلفن و سامانه پیامکی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان شرقیتبریز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایلنا نوشت: محمد دهقان گفت: اسناد مربوط به جنایات منافقین در ۱۰۰ پرونده به قوه قضاییه داده شده است .

نیم ساعت پیش

مهر نوشت: سرلشکر سلامی با صدور پیامی درگذشت پدر سردار حسنی آهنگر را تسلیت گفت.

یک ربع پیش

در اواخر پائیز و زمستان که هوای سرد حاکم می‌شود، مجموعه‌ای از مواد اولیه غذایی وجود دارد که هم راحتی و هم طعم و هم گرما را نوید می‌دهند.

یک ربع پیش

پروانه معصومی صبح امروز ۸ آذر ماه، با حضور برخی هنرمندان، خانواده و نزدیکان این هنرمند در محله فرحزاد تشییع و در امامزاده ابوطالب تهران به خاک سپرده شد.

نیم ساعت پیش

آیت الله نوری همدانی ضمن تشکر از زحمات ارزشمند افرادی که در چاپ و معرفی این اثر ارزنده و مصحف شریف گام برداشته‌اند اظهار داشت: این کار بسیار قابل تمجید است، ما باید همه در کنار اهل بیت «علیهم السلام» به قرآن تمسک بجوییم.

یک ربع پیش

تصاویری از مهمانان امروز آیت الله خامنه ای در حسینیه امام خمینی را مشاهده می کنید. صبح امروز تعدادی از بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو یک اینفلوئنسر فنلاندی هندوانه را داخل چرخ گوشت می اندازد و نشان می دهد که چه اتفاق جالبی رخ می دهد.

یک ربع پیش

بیشتر...