مشکلی در تامین اقلام اساسی در هرمزگان وجود ندارد بازخبر

رئیس سازمان صمت هرمزگان گفت: مشکلی در تامین اقلام اساسی در استان وجود ندارد و روند تامین، توزیع و پشتیبانی این کالاها روند مطلوبی دارد.

بازخبر/خلیل قاسمی صبح امروز (۲۵ اردیبهشت ماه) در حاشیه بازدید از روند توزیع کالاهای اساسی در بندرعباس، افزود: روزهای جمعه گرچه کشتار مرغ در کشتارگاه‌ها معمول نیست، اما جمعه گذشته برای تنظیم بازار استان، کشتارگاه‌ها به فعالیت خود ادامه دادند.

وی اضافه کرد: اکنون به اندازه کافی مرغ گرم و منجمد در فروشگاه‌های استان توزیع شده است و هم در این حوزه و هم در حوزه دیگر کالاها همچون روغن که اخیراً توزیع یارانه آن‌ها مردمی شده است، مشکلی وجود ندارد.

قاسمی با اشاره به اینکه با توجه به اینکه در استان کارخانه تولید روغن وجود دارد، تولید روغن بیش از نیاز استان است و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: با توجه به قرار داشتن ذخایر استراتژیک کشور در استان هرمزگان، به هموطنان اطمینان می‌دهم که این ذخایر خوب و کافی است.

رئیس سازمان صمت هرمزگان با بیان اینکه ذخایر اقلام اساسی خوبی در استان موجود است، عنوان کرد: تیم‌های نظارتی و گشت‌های مشترک برای نظارت بر قیمت‌ها در استان در حال فعالیت هستند.#‌اخبار منبع: پايگاه خبری بازخبر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود به مناسبت سالروز پیروزی بر رژیم صهیونیستی در جریان جنگ سال ۲۰۰۰، گفت: نقش «شهید سلیمانی» در پیروزی سال ۲۰۰۰ بر کسی پوشیده نیست

8 ساعت پیش

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای تروریستی در مراز شریف را بر عهده گرفت.

6 ساعت پیش

مشهد-مراسم تشییع پیکر مرحوم «حمیدرضا جعفری» از خادمان رسانه‌ای حرم مطهر رضوی در صحن کوثر برگزار شد.

8 ساعت پیش

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۷۶۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

8 ساعت پیش

تولیت آستان قدس رضوی آزادسازی خرمشهر را از مصادیق نصرت الهی به ملت ایران دانست.

8 ساعت پیش

یک مؤسسه انگلیسی رده‌بندی قوی‌ترین و ارزشمندترین برندهای فوتبال باشگاهی دنیا را منتشر کرده است که باشگاه رئال مادرید در صدر آن قرار دارد.

8 ساعت پیش

اگرچه نمی‌توان درباره عدد دقیق فاصله سنی زوجین و نقش آن در موفقیت و شکست زندگی زناشویی قانون یکسانی برای همه افراد صادر کرد، اما یقینا تناسب سنی از جمله موازین زیربنایی و اساسی در ازدواج است که بی توجهی به آن، زمینه ساز بسیاری از کج خلقی‌ها و ناسازگاری‌ها در زندگی زناشویی خواهد شد.

8 ساعت پیش

معاون استاندار فارس گفت: دولت سیزدهم اهتمام جدی برای بهبود شرایط خدمت و زندگی فرهنگیان دارد و فرهنگیان نیز باید اجرای سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را مدنظر داشته باشند.

8 ساعت پیش

بیشتر...