ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

سیتی کوتاه نمی آید: ۸۰ میلیون برای هدف اول بارسا ورزش سه

کد خبر : 1873410 |11 اسفند 1401 ساعت 11:52 |2 بازدید |0دیدگاه

سیتی کوتاه نمی‌آید: 80 میلیون برای هدف اول بارسا

هدف اصلی بارسلونا در تابستان سال آینده جذب برناردو سیلوا، هافبک پرتغالی، است اما منچسترسیتی به راحتی حاضر به فروش او نیست.

سیتی کوتاه نمی‌آید: 80 میلیون برای هدف اول بارسا

به گزارش "ورزش سه"،بارسلوناآماده است تا مذاکراتش برای خرید بازیکنان جدید در تابستان آینده را هر چه زودتر آغاز کند و سیلوا هدف اصلی این تیم به حساب می‌آید.
ژاوی علاقه زیادی به کار با این بازیکن دارد و از مدیران بارسا خواسته تا تمرکز اصلی‌شان را روی جذب او قرار دهند اما به نظر می‌رسد که مشکلاتی سر راه انتقال او به نوکمپ وجود داشته باشد.
روزنامه انگلیسی تلگراف خبر داده که مدیران سیتی حاضر نیستند این ستاره تیم‌شان را با مبلغی کمتر از 80 میلیون یورو به فروش برسانند و پرداخت این مبلغ برای مدیران بارسا احتمالا خیلی آسان نخواهد بود.

1801047


آنها سال گذشته نیز برای خرید بازیکنان مدنظر ژاوی مجبور به استفاده از اهرم مالی و فروش بخشی از حق پخش سال‌های آینده و سهام شرکت بارسا استودیو شدند و ادامه این روند برای آنها دردسرساز خواهد بود.
بارسا قصد دارد تمام تلاشش را برای جذب این بازیکن به کار بگیرد اما می‌داند که کاری دشوار در پیش دارد، هرچند گفته می‌شود سیلوا هم به ترک سیتی علاقمند است و این موضوع ممکن است به آسان‌تر شدن روند این انتقال کمک کند.

بارسلونابارسلونا
منچسترسیتیمنچسترسیتی
برناردو سیلوابرناردو سیلوا
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بارسلونابارسلونا

مشاهده برنامه و نتایج بارسلونا، بازی بعدی بارسلونا و ویدئو خلاصه بازی های بارسلونا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...