خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

پیام روز قدس همسویی تمام مردم آزاده جهان به طرفداری از جبهه حق است ایسنا

پیام روز قدس همسویی تمام مردم آزاده جهان به طرفداری از جبهه حق است

ایسنا/هرمزگاناستاندار هرمزگان گفت: پیام روز قدس همسویی تمام مردم آزاده جهان به طرفداری از جبهه حق و فریاد کوبنده‌ای خواهد بود که از هرنقطه‌ی جهان علیه ظلم مخابره و سرمشق می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا در هرمزگان، مهدی دوستی طی پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس،حضور و انگیزه مردم شریف هرمزگان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین همواره تحسین‌برانگیز برشمرد.

در متن کامل این پیام آمده است:

وَالْحَمْدُ لِلّهِ قاِصمِ الجَّبارینَ مُبیرِ الظّالِمینَ

سلام و درود بر ارواح طیبه شهداء بویژه شهداء فلسطین و روح ملکوتی امام راحل که روز جهانی قدس یادگار ماندگار ایشان برای مردم دنیاست تا در حرکتی عظیم و مردمی صف‌بندی حق علیه باطل را به نمایش بگذارند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فرصت اعلام پشتیبانی و حمایت ما از مقاومت مبارک مردم مظلوم فلسطین در میدان عزت، دفاع از حق و حماسه‌ای است که دلگرمی و نیرو بخشی به برادران و خواهران بویژه جوانان مبارز فلسطینی را در پی دارد.

جوانان غیرتمندی که سپر دفاع از قدس شریف هستند و اراده‌ی پیروزمندشان ارتش صهیونیست را به زانو درآورده چنانچه جنایتکارانه ویرانی مراکز درمانی، کودک کشی و قتل‌عام مردم را پیش گرفته اما توان هماوردی با حرکت های جهادی مردم در نوار غزه را ندارد.

حضور شما مردم شریف و روزه دار هرمزگان نیز دراین میدان سیاسی_مردمی همواره قابل تحسین بوده و امسال هم باتوجه به اوج گیری جنایت‌های رژیم غاصب و از نفس‌افتاده‌ی صهیونیست در نوار غزه و سکوت کشورهای اسلامی اهمیت روز قدس صدچندان است.

دراین شرایط پیام روز قدس همسویی تمام مردم آزاده جهان به طرفداری از جبهه حق و فریاد کوبنده‌ای خواهد بود که از هر نقطه‌ی جهان علیه ظلم مخابره و سرمشق می‌شود تا سال ها سعی و سرمایه‌گذاری برای به فراموشی سپردن قدس و فلسطین را مهربطلان بزند.

روزجهانی قدس رژیم غاصب صهیونیست و حامیان معاندش خواهند دانست که موضع ما همچنان همان است که مقام معظم رهبری فرمودند:«ما در جمهوری اسلامی مساله فلسطین برایمان یک مساله تاکتیکی نیست، یک استراتژی سیاسی هم نیست، مساله عقیده است، مساله دل است، مساله ایمان است.»

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خبر‌هایی از پیوستن فوتسالیست قزوینی به تیم هرمزگان تا نایب قهرمانی بوکسور قزوینی در مسابقات قهرمانی کشور را در بسته خبر‌های ورزشی مشاهده کنید.

12 دقیقه پیش

رهبر کره شمالی در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه تأکید کرد که پیونگ‌یانگ تصمیم دارد که روابط راهبردی با روسیه را تقویت کند.

12 دقیقه پیش

رییس دیوان عالی کشور در دیدار با رئیس دیوان عالی روسیه بر تعمیق و توسعه هرچه بیشتر روابط قضایی و حقوقی بین دو کشور تاکید کرد.

یک ربع پیش

استاندار مازندران گفت: مسوولان ملی در حال بررسی علل وقوع سیل جاده کندوان هستند.

یک ربع پیش

رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: ۴۸ نفر متهم در حمله تروریستی به چابهار و راسک در بازداشت هستند.

یک ربع پیش

امروز ۳۰ خردادماه ۱۴۰۳ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران ۳۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

12 دقیقه پیش

رئیس مدیریت بحران شهرستان خلخال گفت: بحران سیل و آبگرفتگی اخیر بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال خسارت در شهرستان خلخال به بار آورد.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان اسدآباد مشارکت مردم این شهرستان را در انتخابات مختلف حداکثری خواند و گفت: در انتخابات هشتم تیر در اسدآباد ۱۰۴ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده است.

10 دقیقه پیش

سال گذشته بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های کشاورزی شهرستان سربیشه پرداخت شد.

11 دقیقه پیش

بیشتر...