هفته عفاف حجاب با ویژه برنامه خیابان آزادی all tv logo

ویژه‌برنامه «خیابان آزادی» به مناسبت هفته عفاف و حجاب، با هدف ارتقاء آگاهی عمومی و ارائه پاسخ‌های مناسب به چالش‌های فرهنگی پیرامون مسئله حجاب، به بررسی موضوعات مرتبط با حجاب و عفاف می‌پردازد.

«خیابان آزادی» یک برنامه گفتگو محور است که با حضور مهمانان ویژه در استودیو، به تبادل نظر و گفتگو درباره مسائل و چالش‌های مرتبط با حجاب و عفاف در جامعه می‌پردازد.

این برنامه تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری برای گفتگو و تبادل نظر، به تقویت دانش جامعه در زمینه حجاب کمک کرده و از حملات فرهنگی مقابله نماید. همچنین، با معرفی و شبکه‌سازی بین فعالان فرهنگی و کارشناسان، به حمایت و ترویج ارزش‌های مرتبط با حجاب و فرهنگ اسلامی می‌پردازد.

برنامه «خیابان آزادی» با تهیه کنندگی محمدرضا صباحی با رویکردی جامع و تحلیلی، سعی دارد تا با آموزش مهارت‌های عملی و حفظ اصالت فرهنگی، به ترویج و تبلیغ ارزش‌های فرهنگی و دینی در جامعه کمک کند.#‌اخبار_فرهنگی_هنری منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

نیم ساعت پیش

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

نیم ساعت پیش

نخستین تصاویر از هیوندای سانتافه ۲۰۲۴ با طراحی کاملا متفاوت منتشر شد. در ادامه با جزئیات طراحی هیوندای سانتافه جدید آشنا می‌شویم.

نیم ساعت پیش

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

نیم ساعت پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

نیم ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

نیم ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X1 مدل 2023 را مشاهده می کنید.

نیم ساعت پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...