خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

اعلام انزجار مردم بجنورد از اغتشاشگران ایسنا

اعلام انزجار مردم بجنورد از اغتشاشگران

ایسنا/خراسان شمالیمردم بجنورد امروز با برگزاری راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت به حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران که با آسیب جانی به افراد بی گناه و تخریب اموال عمومی‌ همراه بود، اعلام کردند.

به گزارش ایسنا، مردم بجنورد مرکز خراسان شمالی پس از برگزاری نماز جمعه به خیابان آمده و راهپیمایی اعتراضی نسبت به وقایع چند روز گذشته که سبب اخلال در روند زندگی، ساختار شکنی و همچنین ایجاد حاشیه برای کشور شده بود، برگزار کردند.

 صدها نفر از مردم مرکز استان مسیر مصلای امام خمینی (ره) تا میدان بازرگانی را طی کردند و شعارهای ضد استکباری سر دادند.

«تجلی بصیرت، اطاعت از ولایت»، «مرگ بر منافق»، «تا آخر ایستاده‌ایم»، «الله اکبر»، «توطئه و اغتشاش، کار منافقین است»، «نابودی فتنه‌گر در دست مردم ماست»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» بخشی از شعارهایی بود که مردم مرکز استان در محکومیت حوادث اخیر سردادند.

مردم همچنین در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهای «فراجا، فراجا حمایتت می کنیم» از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حمایتت کردند.

این راهپیمایی در تمامی شهرهای خراسان شمالی برگزار شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: ایران به همان اندازه که جنگ را به دلیل کشتار بدون تبعیض انسان مردود می‌داند تحریم را هم به دلیل مجازات بدون تبعیض انسان‌ها محکوم می‌کند.

5 ساعت پیش

در ادامه رایزنی‌های جمهوری اسلامی ایران در خصوص حل و فصل مسالمت آمیز اوضاع در یمن، روز جاری علی اصغر خاجی مشاور ارشد وزیر امور خارجه کشورمان در امور ویژه سیاسی با "هانس گروندبرگ" فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن به صورت ویدئو کنفرانس گفت وگو کرد.

5 ساعت پیش

آیت‌الله خامنه‌ای به استفتائی درباره «وجوب حلالیت طلبیدن برای غیبت و تهمت» پاسخ گفتند.

5 ساعت پیش

علی کریمی به‌دلیل هم‌صدایی با دشمن و «تشویق به اغتشاش» تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

5 ساعت پیش

خوابگاه دخترانه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مسئولان دانشگاه افتتاح شد.

5 ساعت پیش

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود (سه‌شنبه) را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

5 ساعت پیش

محمدمهدی اسماعیلی در سالن سینمایی وزارت ارشاد با اشاره به دیدار اخیرش با هنرمندان پیشکسوت تأکید کرد که هنرمندان از اجحافی که در حق آنان شده و صدای آنان به جایی نرسیده گله داشتند.

5 ساعت پیش

اهواز- فراخوان اولویت‌های پژوهشی آموزش و پرورش استان خوزستان، ویژه پژوهشگران، فرهنگیان و اساتید دانشگاه‌ها منتشر شد.

5 ساعت پیش

ساری - در جلسه دیدار مردمی این هفته رئیس کل دادگستری ومعاونین قضایی دادگستری استان مازندران به درخواست های 90نفر از مراجعان در چارچوب قوانین پاسخ داده شد.

5 ساعت پیش

بیشتر...