تیتر برتر |
پریروز

هشت راز در مورد میل جنسی زنان سایت تیتربرتر TitreBartar com

هشت راز در مورد میل جنسی زنان

تیتربرتر:تجربه هر فردی ازصمیمیتجنسی منحصر به فرد است. چیزی وجود دارد که آن را از افراد دیگر متمایز می کند. با توجه به این نکته، بسیاری از مردم بر این باورند که رابطه جنسی برای زنان بسیار پیچیده تر از مردان است.

با این حال، این کاملا درست نیست! راضی کردن زنان از نظر جنسی بسیار ساده است. تنها چیزی که لازم است آگاهی و حساسیت زیاد است. شما باید از رازهای بدن یک زن آگاه باشید.

رازهای خاصی برای درک میل جنسی زنان وجود دارد. این رازها به شما قدرت می دهد تا بتوانید زن خود را در رختخواب به درستی راضی کنید و او بیشتر می خواهد!

فقط به یاد داشته باشید که اصلاً به معنای عجله در انجام کار و انجام آن نیست. این هم در مورد شما و هم در مورد معشوق شماست. تلقین این نکته که حساسیت و آگاهی برای داشتن یک زندگی جنسی رضایت بخش بسیار مهم است.

میل جنسی به چه معناست؟

قبل از اینکه به عمق میل جنسی زنان بپردازیم، بیایید ابتدا معنایمیل جنسیو ارتباط و اهمیت آن را درک کنیم. میل جنسی را میل جنسی نیز می نامند. میل جنسی یک دختر میل جنسی اوست.

به عبارت ساده، میل به درگیر شدن در رابطه جنسی یا میل جنسی که یک فرد تجربه می کند، میل جنسی نامیده می شود. درک میل جنسی یک زن برای جلب رضایت او در رختخواب ضروری است.

اگر زنی هستید که این را می خوانید، باید میل جنسی خود را درک کنید! نکته در مورد میل جنسی این است که میل جنسی هر فردی منحصر به فرد است. برخی ممکن است هر روز این تمایل را تجربه کنند. ممکن است این حالت را چند بار در هفته تجربه کنید.

همچنین برای هر فردی بر اساس عوامل شرایطی متفاوت است. سن، سطح استرس، تعادل بین کار و زندگی (یا فقدان آن)، زمان روز، پیوند شما با شریک زندگی، مرحله رابطه عاشقانه یا ازدواج شما، میزان جذب شما به طرف مقابل شما تأثیر می گذارد و غیره!

به همین دلیل بسیار مهم است که میل جنسی خود و میل جنسی شریک زندگی خود را بفهمید. این به شما کمک می کند هم صمیمیت جنسی خود را ایجاد کنید و هم پتانسیل میل جنسی زنانه را باز کنید.

مراحل مختلف میل جنسی زن

برای اجرای رازهای رابطه جنسی بهتر، درک میل جنسی و یادگیری مراحل مختلف میل جنسی زنانه ضروری است.

این مراحل مختلف میل جنسی زنان به چه معناست؟ چرخه پاسخ جنسی زنان را مشخص می کند. دانستن این موضوع مهم است تا بتوانید تشخیص دهید که شریک زندگی شما در کدام مرحله است و مطابق با آن رفتار کنید تا او را در رختخواب راضی نگه دارید.

این چرخه شامل چهار مرحله است که به شرح زیر فهرست شده است:

مرحله ی 1:

میل. این مرحله ای است که میل جنسی یک دختر شروع به ایجاد می کند. او در چنین خلق و خوی برای صمیمیت جنسی قرار می گیرد. این مدت قبل از شروع رابطه جنسی است. زبان بدن یک نشانه عالی برای درک اینکه آیا زن شما در این مرحله است یا خیر.

شما می توانید با ابراز صمیمیت فیزیکی در قالب بوسه های ظریف و تمسخر بازیگوشانه از این مرحله از میل جنسی زنان بهره ببرید.

مرحله 2:

انگیختگی.این مرحله ای است که پیش بازی وارد تصویر می شود. سعی کنید این مرحله را طولانی کنید و عجله نکنید. پیش بازی ممکن است بارابطه جنسینافذ همراه باشد.

مرحله 3:

ارگاسم. این مرحله اوج است. بیشترین لذت در این مرحله تجربه می شود که در نهایت زن از رابطه جنسی به ارگاسم می رسد.

مرحله 4:

وضوح.این مرحله ای است که افراد بعد از رابطه جنسی تجربه می کنند. این زمانی است که بدن به آرامی شروع به بازگشت به حالت عادی می کند. در این مرحله ممکن است هم در آغوش بگیرید و هم از نظر جسمی صمیمی باشید و استراحت کنید.

میل جنسی خیلی بالاست؟ آیا چنین چیزی وجود دارد؟

همانطور که قبلا ذکر شد، میل جنسی در زنان و همه افراد بسته به عوامل مختلفی ممکن است در نوسان باشد. حتی در طول عمر یک فرد، میل جنسی آنها متفاوت خواهد بود.

همچنین، هیچ سیستم استانداردی برای اندازه گیری میل جنسی وجود ندارد، و چیزی به نام میل جنسی عادی وجود ندارد. با این حال، ممکن است مراحلی را در زندگی طی کنید که میل جنسی شما بالاتر از آستانه منحصر به فرد شما باشد.

این می تواند به دلیل عوامل متعددی مانند تغییرات رژیم غذایی، ورزش بیشتر، قطع داروها، مرحله چرخه قاعدگی، سطح استرس پایین تر، سلامت روان خوب، سازگاری جنسی، بارداری و غیره باشد.

میل جنسی بالاتر اساساً یک مسئله نیست. با این حال، اگر تمایلات جنسی پنهانی یک مرد یا یک زن آنقدر زیاد باشد که مانع از عملکرد روزانه آنها شود، ممکن است یک مشکل باشد.

راز در مورد میل جنسی زنان

اکنون که می‌دانید تمایلات جنسی، چرخه پاسخ جنسی و حداقل چند راز جنسی زنان چیست، اجازه دهید در نهایت به رمزگشایی رازهای جنسی زنانه بپردازیم.

راز در مورد میل جنسی زنان به شرح زیر فهرست شده است:

1. محرک های جنسی زنان به عوامل فرهنگی و اجتماعی بستگی دارد

عوامل فرهنگی و اجتماعی ممکن است به شدت بر افکار و ترجیحات جنسی زنان در رختخواب تأثیر بگذارد. زنان معمولاً به دنبال این تأیید هستند.

2. رابطه جنسی ایمن

بله درست است! روی زن برای متوسل شدن به قرص های ضدبارداری یا پیشگیری اضطراری از بارداری اصلاً جذاب نیست. زنان مردان مسئولیت پذیر را بسیار جذاب می دانند.

اگر هر دوی شما با رابطه جنسی مشکلی ندارید، لطفاً به خاطر داشته باشید که از محافظ برای ایمنی استفاده کنید. همچنین باعث می‌شود که زن احساس امنیت بیشتری کند و در مورد ابراز احساسات جنسی کمتر مانع شود.

3. میل جنسی یک زن ممکن است بسته به چرخه قاعدگی او متفاوت باشد

اگر می خواهید که معشوقتان در رختخواب با شما اوقات خوشی داشته باشد، بهتر است متوجه شوید که چه زمانی میل جنسی او در چرخه قاعدگی او به اوج می رسد.

شرکت در فعالیت های جنسی زمانی که او بیش از همه برانگیخته است برای هر دوی شما عالی است! این یکی از بخش های اصلی میل جنسی زنان است.

4. میل جنسی زنان پس از ورزش افزایش می یابد

تحقیقات نشان داده است که زنانی که به طور منظم ورزش می کنند ممکن است طی چند دقیقه پس از اتمام تمرین، میل جنسی را افزایش دهند.

بنابراین، پیش بازی و رابطه جنسی را بعد از تمرین شروع کنید! در اینجا یک ایده وجود دارد: یک دوش طولانی خوب با هم بعد از یک تمرین طاقت فرسا یک راه عالی برای شروع است!

5. رابطه جنسی چیزی نیست که زنان آن را از جنبه های دیگر زندگی خود جدا کنند

این ممکن است تفاوت قابل توجهی بین مردان و زنان باشد. میل جنسی زنان چیزی نیست که آنها معمولاً از سایر جنبه های زندگی خود جلوگیری کنند. مردان می توانند این کار را انجام دهند. با این حال، اگر زنی ناراحت یااسترسداشته باشد، به احتمال زیاد میل جنسی او را تحت تاثیر قرار می دهد.

زنان معمولاً زمانی که یک روز خوب با تجربیات دلپذیر و احساسات خوشایند داشته باشند، میل جنسی بالاتری خواهند داشت. نحوه رفتار شما به عنوان یک عاشق با معشوقتان به میزان قابل توجهی بر رضایت او در رختخواب تأثیر می گذارد. پس، این را به خاطر بسپار

6. ارگاسم نشانه رابطه جنسی خوب نیست

بسیاری از مردها ممکن است این تصور را داشته باشند که تا زمانی که رابطه جنسی با یک ارگاسم در پایان زن به پایان برسد، رابطه جنسی عالی است. اما این درست نیست. اگرچه ارگاسم برای زنان بسیار مورد استقبال قرار می گیرد، اما نشان دهنده رابطه جنسی عالی نیست. کل تجربه مهم است. پیش بازی مهم است. در هیچ کاری عجله نکنید این راز مهم میل جنسی زنان است.

7. توجه پس از رابطه جنسی مهم و ارزشمند است

فقط به این دلیل که هر دوی شما به ارگاسم رسیده اید، به این معنی نیست که باید برگردید و به روز خود ادامه دهید. خانم ها بعد از رابطه جنسی عاشق در آغوش گرفتن، بوسیدن و صحبت کردن هستند.

این نوع گرما به صورت تماس غیرجنسی و صمیمیت فیزیکی بیان زیبایی از قدردانی شما از معشوقتان است.

8. بازیگوشی در حین رابطه جنسی عالی است

فقط به این دلیل که از نظر جنسی صمیمی هستید به این معنی نیست که باید در مورد آن رواقی باشید.

خانم ها عاشق تمسخر بازیگوش و کلی بازیگوشی در رختخواب در حین رابطه جنسی هستند. همچنین برای از بین بردن فشار عملکرد خوب در طول رابطه جنسی فوق العاده است. هر دوی شما آرام خواهید بود!

اینها برخی از بهترین رازهای جنسی دختران و کلید استفاده از میل جنسی زنان در رختخواب بود. اگر می خواهید معشوقتان در رختخواب راضی باشد، همیشه این نکات ذکر شده در بالا را به خاطر بسپارید!

نویسنده: مریلا جواهری#‌سرگرمی #‌خواندنی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون صدا در حکمی، مهدی شهاب تالی را به‌ عنوان سرپرست رادیو پیام منصوب کرد.

پریروز

گاهی اوقات افراد هنگام ازدواج یا پس از آن تصمیم می‌گیرند تا ملک مسکونی را به نام همسرشان کنند. در این مطلب به پس گرفتن ملک از همسر می‌پردازیم.

پریروز

فکر کردن به درم ابریژن ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که به دنبالش بودید، به خواندن ادامه دهید.

پریروز

بوتاکس مو چیست؟, چه کسانی باید برای بوتاکس مو مراجعه کنند؟, مزایا و معایب بوتاکس مو چیست؟

پریروز

ویژگی اخلاق کاری خوب برای موفقیت بیشتر

3 روز پیش

نامزدهای مراسم Grammy 2022 مهمترین مراسم اهدای جوایز موسیقی اعلام شد.

3 روز پیش

پیش از این حضور لیلا زارع، محمد امین و رضا بهبودی در این پروژه قطعی شده بود و لیست تکمیلی بازیگران و عوامل این پروژه بزودی اعلام خواهد شد.

3 روز پیش

جعل از جمله جرایمی است که از قدیم‌الایام و از زمان پیدایش خط و اسناد در بسیاری از جوامع وجود داشته است. امروز به مجازات جعل امضا می‌پردازیم.

3 روز پیش

نخستین مجموعه آثار وحید پویان آهنگساز و نوازنده فلامنکو با عنوان جهان در دستان من پیش روی شنوندگان قرار گرفت.

3 روز پیش

فریبا کوثری همزمان با سالروز تولدش نقش خودش را در فیلم کن - پامنار به کارگردانی اشکان درویشی و تهیه‌کنندگی شیما جبرائیلی‌پور بازی کرد.

3 روز پیش

موضوع وصیت کردن اموال و اینکه هر فرد تا چه میزان از اموالش را می‌تواند وصیت کند، امر مهمی است. امروز به وصیت مازاد بر یک سوم می‌پردازیم.

3 روز پیش

ماسک حباب چیست؟, مزایای استفاده از ماسک حباب دار چیست؟

3 روز پیش

چه چیزی باعث لوپوس می شود؟ عوامل خطر آن چیست؟ درمان طبیعی برای مدیریت لوپوس

3 روز پیش

اکنون که کمی بیشتر در مورد تفنگ های شکاری می دانید، بیایید به چند گزینه برای یافتن بهترین تفنگ شکاری برای شما نگاه کنیم.

3 روز پیش

بیشتر...