برپایی سیزدهمین نمایشگاه مادر، کودک نوجوان از امروز در قزوین all tv logo

برپایی سیزدهمین نمایشگاه مادر، کودک و نوجوان از امروز در قزوین
قزوینقزوین

احمد خورگامی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین گفت: سیزدهمین نمایشگاه مادر، کودک و نوجوان از ۲۹ خرداد تا ۵ تیر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برپا می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه به مدت هشت روز برپاست و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین از آن دیدن کنند.

خورگامی بیان کرد: در این رویداد برنامه‌های متنوع و ویژه‌ای برای آموزش والدین و کودکان، کتاب خوانی، عکاسی کودک، خیمه شب بازی، کامیونت شادی و اجرای برنامه‌های مفرح با حضور هنرمندان برتر کشوردر حوزه کودک و نوجوان در نظر گرفته شده تا بازدیدکنندگان به ویژه کودکان و نوجوانان عزیز با حضور در این نمایشگاه فرصت مناسبی برای گذرندان اوقات فراغت خود داشته باشند.

وی یادآورشد: بیش از ۶۰ مشارکت کننده از استان‌های البرز، اصفهان، گیلان، تهران، فارس و قزوین در حوزه‌های مراکز آموزشی و کمک آموزشی، نقاشی وهنر‌های تجسمی، اسباب بازی و سرگرمی، ملزومات سیسمونی، پوشاک و کفش کودک و نوجوان فعالیت دارند و در این رویداد محصولات خود را معرفی می‌کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانقزوینقزوین#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

1 ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

1 ساعت پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

1 ساعت پیش

به همت کسبه بازار مسگران ۱۶ هزار صبحانه نذری بین عزاداران حسینی مراغه توزیع شد.

1 ساعت پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

1 ساعت پیش

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

1 ساعت پیش

به گفته سخنگوی شورای رقابت هرگونه قیمت‌گذاری در مورد خودرو از فیلتر سازمان حمایت، شورای رقابت و وزارت صمت عبور می‌کند و خودروساز نمی‌تواند در این زمینه مستقل عمل کند.

1 ساعت پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

1 ساعت پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

1 ساعت پیش

بیشتر...