خودروتک |
1 ماه پیش

کنایه های بی سابقه نورافکن به پرسپولیسی ها

کنایه های بی سابقه نورافکن به پرسپولیسی ها

امید نورافکن مدافع چپ تیم فوتبال سپاهان گفت: شاید برخی تیم‌ها اگر جای ما بودند، سرد می‌شدند و می‌گفتند تا کی باید رقابت عادلانه نباشد.

به گزارش ورزش سه ، امید نورافکن که سابقه پوشیدن لباساستقلالتهران را نیز دارد در گفت‌وگویی دربارهرقابتسپاهان با پرسپولیس تا هفته پایانی و اینکه آیا به پرسپولیس در راه این قهرمانی کمک شده است یا خیر گفت: به نظرم اگر بخواهیم اصل قضیه را در نظر بگیریم که کمک شده یا کمک نشده و همه زوایا را در نظر بگیریم، باید یک کارشناس خوب پیدا کنید. اصلا خودتان می‌توانید به این سوالی که پرسیدید پاسخ دهید. اصلا من از شما می‌پرسم؛ آیا بهپرسپولیسکمک شده یا نشده؟

وی ادامه داد: من جوابم می‌تواند اینطور باشد. کارشناسان می‌توانند ریز به ریز امتیازات جمع آوری شده که مشکوک بوده اند را بررسی کنند؛ برای تمام تیم‌عل؛ هم برای سپاهان، هم برای استقلال، هم برای فولاد، هم برای ذوب آهنی که آخرجدولبود؛ اینکه چند امتیاز از این تیم خورده شده با اشتباهات داوری. یک کارشناس می‌تواند در این موارد نظر بدهد.

بازیکن تیم سپاهان اضافه کرد: من اگر نظر بدهم، خوب نیست. به هر حال دوستانی در استقلال، پرسپولیس و تیم‌علی دیگر دارم. این حرف خوبی نیست که بگوییم که آنها با کمک قهرمان شده اند و به این عنوان رسیده اند یا نرسیده اند. اینکه بخواهم نظر صد در صدی بدهم،  اصلا چنین کاری نمی‌کنم. خوب هم نیست موفقیتی که شخصی یا تیمی به دست آورده را زیر سوال ببرم. ولی خیلی دوست دارم که تمام بازی‌ها کارشناسی شود؛کارشناسیکه ارجح باشد و هدفش مشخص باشد و به سمت تیمی نباشد. حرفی هم که زده می‌شود همه می‌شنوند.

وی تاکید کرد: دوست دارم یک کارشناس باشد و بتواند نظر بدهد که آیا با اشتباهاتی که از سوی داوران صورت گرفته؛ چطور بگویم یا با شرایطی که کمیته تعیین انضباطی برای برخی تیم‌عل در نظر گرفته، شرایط می‌توانسته تغییر کند یا نه؟ اینکه همه اینها آیا می‌تواند تاثیرگذار بوده باشد در قهرمانی، دومی، سومی، کسب سهمیه آسیایی یا انتخاب قهرمان جام حذفی؟ خیلی دوست دارم که یک کارشناس پیدا شود و این‌عل را ریز به ریز تشخیص بدهد و در اختیار مردم خوب کشورم قرار بدهد، تا متوجه شویم قهرمانی‌ای که تیمی به دست آورده، خودش به دست آورده یا با کمک کناری‌ها بوده؛ من دوست دارم یک کارشناس به این سوال جواب بدهد.

نورافکن در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: ما در این رقابت تمام تلاشمان را کردیم. چیزی که خیلی دوست دارم در موردش صحبت کنم اینکه تا لحظه آخر تمام تلاشمان را کردیم و این مهم‌ترین مسئله است. شاید برخی تیم‌عل اگر جای ما بودند، سرد می‌شدند و می‌گفتند تا کی باید رقابت عادلانه نباشد. ولی ما کار خودمان را کردیم. تا دقیقه آخر تمام تلاشمان را کردیم و این برای خودمان خیلی ارزشمند است.

وی تاکید کرد: امیدوار به آینده هستیم. صد در صد. از یک طرف هم باید واقعیت‌عل را گفت. ما متاسف و ناراحت هستیم که امسال با تیم خوبی که داشتیم و شیوهبازیخوبی که ارائه می‌دادیم، با تمام احترام می‌توانستیم به قهرمانی برسیم و جام کسب کنیم، که اینطور شد. مطئنم برای تمام افرادی که در مجموعه سپاهان کار می‌کنند، این جام نگرفتن یک تجربه می‌شود و امیدوارم در سال جدید بتوانیم از این تجربه استفاده کنیم تا اشتباهات قبلی را تکرار نکنیم. امیدوارم در سال جدید نتایج بهتری کسب کنیم و ان شاالله اگر خدا بخواهد خبرهای بهتری را بشنویم.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تحرکات اخیر نیروهای آذربایجان در مناطق مرزی فیما بین ایران و ارمنستان و متوقف کردن کامیون ها و توقیف راننده های ایرانی موجبات خشم بسیاری از ایرانی ها گشته.

لحظاتی پیش

اهواز- فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت: بر اساس توافق با دولت عراق صبح امروز پنج هزار نفر از طریق مرزهای زمینی وارد مرزهای عراق شدند و مرز مجدد بسته شد.

5 دقیقه پیش

جلسه سران سه قوه بعد ازظهر شنبه به میزبانی آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، برگزار شد

9 دقیقه پیش

اهواز- به منظور آشنایی با آخرین فناوری‌ها، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان بازدید کرد.

11 دقیقه پیش

دنیای جنگزده‌ها؛ از آوارگی تا ریشه دواندن در شهری جدید/بمباران، گرد وغبار، موشک، ویرانه‌های به جای مانده از خانه‌ها/همه آرزوهایشان محدود به خوزستان بود/خانواده خود ما با سه بار مهاجرت کل ساختارش به هم خورد

یک ربع پیش

محققان معتقدند همدلی توانمندی است که وجود آن را از نخستین سال های زندگی در کودک می توان مشاهده کرد. از نخستین سال های زندگی ، بسیاری از رفتارهای کودک حاکی از این واقعیت است که او قادر به درک دیگران است و می تواند با آن ها همدلی کند. با این وجود ، افراد مختلف از نظر توانایی و تمایل همدلی کردن با هم متفاوت اند و این تفاوت به شیوه تربیت کودکان از جانب والدین بستگی دارد.

یک ربع پیش

با وجود اینکه تنها چند ماه از برکناری غلامرضا تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد به دلیل دریافت حقوق نجومی میگذرد، ظاهرا وی قصد ندارد تا به سادگی دست از این شرکت بکشد.

یک ربع پیش

فرهاد مجیدی امروز در کمیته اخلاق حضور یافت و با پرداخت جریمه پانصد میلیون ریالی و اخذ تاییدیه لازم تا ساعتی دیگر در تمرینات تیم استقلال حاضر خواهد شد.

نیم ساعت پیش

حیدر محمدی مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو گفت:‌ واکسن فایزر از کشور بلژیک وارد کشور می شود اما زمان مشخصی برای ورود آن وجود ندارد.

نیم ساعت پیش

«ویلکرسن» سرهنگ بازنشسته آمریکایی گفت: رژیم صهیونیستی ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت زیرا در حال مشروعیت‌زدایی از خود و مطرح شدن به عنوان یک رژیم آپارتاید است.

نیم ساعت پیش

معاون اقتصادی رئیس جمهور با انتشار پیامی در فضای مجازی از عنایت ویژه مقام معظم رهبری مبنی بر «در حکم شهید» تلقی شدنِ «علی لندی» تشکر کرد.

نیم ساعت پیش

معاون اقتصادی رییس‌جمهوری فداکاری علی لندی را شهادت‌گونه توصیف کرد و گفت: با رییس بنیاد شهید صحبت کردم تا شهادت این نوجوان فداکار تایید شود.

نیم ساعت پیش

شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران با رویکرد معرفی و ارائه محصولات پودری خود در بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات حضور یافت.

نیم ساعت پیش

احمد مسعود گفت: تاریخ افغانستان ثابت کرده که تشکیل دولت تنها براساس یک بخش از جامعه و تحمیل آن بر کل مردم ناکارآمد است.

نیم ساعت پیش

بازارهای رکودزده اقتصاد ایران هر روز شاهد اتفاق جدیدی هستند. پس از طرح‌های پی در پی برخی از شرکت‌های فعال در بازار خودرو، این بار فروش قسطی به بازار مسکن رسیده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...