خبرگزاری ایسنا |
4 سال پیش

هر مدیرعاملی که آمد بدهی را بیشتر کرد همه چیز بستگی به سعادتمند دارد

هر مدیرعاملی که آمد بدهی را بیشتر کرد/ همه چیز بستگی به سعادتمند دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید مدیرعامل آبی پوشان اگر بتواند هماهنگی خوبی در ساختار باشگاه ایجاد کند و تمام زیرمجموعه های باشگاه کار خود را به خوبی انجام دهند، روزهای خوبی در انتظار آبی‌ها خواهد بود.

علی شوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: ما همیشه نیمه پر لیوان را در این طور مواقع نگاه میکنیم. آقای سعادتمند هم تازه آمدند و جامعه فوتبال هم زیاد ایشان را نمی‌شناسند. در اینکه ایشان استقلالی است شکی نیست اما باید دید او چقدر توانایی دارد. در کشور ما کسی که مدیرعامل میشود، باید درآمدزایی کند تا بتواند باشگاه را به موفقیت برساند.

او ادامه داد: فوتبال ما مخصوصا استقلال که طرفدار بیشماری دارد، به جایی رسیده مدیرعامل‌های قبلی بدهی روی بدهی گذاشتند. ما چند سال است که قهرمانی نداشتیم و هر مدیرعامل زور خودش را زده است و در نهایت تیم را به بدهکاری بیشتری کشانده است. آقای سعادتمند هم در این شرایط مدیریت استقلال را قبول کرده است. عمده‌ترین دغدغه او در حال حاضر اسپانسر است و اگر این مسائل مالی حل شود، اگر تیم به لحاظ فنی هم دچار مشکل باشد، می‌تواند خود را به موفقیت برساند. چنین چیزی نیز در زمان استراماچونی و شفر بود و باید ببینیم در زمان مدیریت آقای سعادتمند چه اتفاقی خواهد افتاد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه بدهی‌های آبی پوشان چطور باید پرداخت شود، گفت: بخشی از این بدهی‌ها را اسپانسر می‌دهد و بخشی دیگر را سیاست مدیرعامل شکل می‌دهد. من به آقای سعادتمند پیشنهاد دادم که ما گروه‌های خارج از استقلال هستیم، می‌توانیم به استقلال کمک کنیم و بخشی از این بار مالی را برداریم. با چند کمپین از طرف سلبریتی‌ها می‌توان این پول را هماهنگ کرد. در زلزله اخیر علی دایی با اعتبار خودش توانست پول بسیار خوبی فراهم آورد. اگر چنین اتفاقی بیفتد قطعا استقلال می‌تواند رو به جلو حرکت کند.

شوری در پاسخ به این سوال که آینده استقلال را چطور می‌بیند، خاطر نشان کرد: ما استقلالی‌ها خوشبین هستیم اما اگر حمایت شود، اتفاقات خوبی خواهد افتاد. فکر می‌کنم همه چیز دست مدیرعامل است و اگر بتواند هماهنگی خوبی در ساختار باشگاه انجام دهد و تمام زیرمجموعه های باشگاه کار خود را به خوبی انجام دهد، روزهای خوبی در انتظار استقلال خواهد بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر بازرگانی منطقه آزاد قشم گفت: برخورداری از معافیت مالیاتی این منطقه مشروط به ارائه اظهارنامه مالیاتی است .

نیم ساعت پیش

کارشناسان هواشناسی استان سمنان تا پایان هفته بارش های پراکنده و رگباری باران و رعد و برق بویژه در مناطق شمالی و ارتفاعات را پیش بینی کردند .

نیم ساعت پیش

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت: همزمان با عید قربان رزمایش توزیع ۱۰ هزار بسته گوشت قربانی در بین مددجویان این کمیته در استان اجرا شد.

نیم ساعت پیش

در ویدیو زیر به بررسی و معرفی بیشتر خودرو فوتون G7 خواهیم پرداخت.

نیم ساعت پیش

طرح رتبه‌بندی معلمان عامل نارضایتی آن‌ها شد. این نارضایتی معلمان از کجا نشأت گرفته است.

نیم ساعت پیش

کره شمالی اعلام کرد رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه برای یک سفر دو روزه وارد این کشور می‌شود.

نیم ساعت پیش

دادستان بشرویه به شهرداری دستور داد تا جمع آوری سگ‌های ولگرد را به صورت جدی در دستور کار قرار دهد.

یک ربع پیش

رئیس کل دادگستری کردستان گفت: شعب ویژه رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی در دادگستری استان تشکیل شده و در این زمینه بصورت قاطع با تخلفات انتخاباتی برخورد می‌شود.

نیم ساعت پیش

هاکی بازان استان سمنان در قالب تیم ملی رده سنی امید به مسابقات آسیایی اعزام شدند

نیم ساعت پیش

بیشتر...