گلستان ما |
3 روز پیش

گلستان ما تاکید رئیس کل دادگستری گلستان بر سرعت رسیدگی در مراجع قضایی

به گزارش گلستان ما و به نقل از روابط عمومی کل دادگستری گلستان، حیدر آسیابی در دیدار خود از حوزه قضایی گنبدکاووس در جمع قضات این شهرستان بار دیگر بر تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: برای مردم رفتار و برخورد مناسب مهمتراز نتیجه رسیدگی قضایی است و همانگونه که ریاست محترم قوه قضاییه هم بارها تاکید کرده اند رفتار مناسب با مردم باید در اولویت همکاران ما باشد.

آسیابی بر رسیدگی سریع تر پرونده ها  تاکید کرد و افزود: خوشبختانه با تلاش جهادی همکاران ما در ماه های اخیر پرونده های مسن به حداقل رسیده است و تلاش می کنیم با همت قضات  به جز پرونده های خاص و پیچیده  که رسیدگی به آنها زمان بر است پرونده هایی که  بیش‌ از ۶ ماه مطرح شده اند زودتر تعیین تکلیف شود.

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه بر حمایت و توجه ویژه قضات به واحدهای تولیدی هم تاکید کرد و گفت:  به هیچ عنوان مواد اولیه و خطوط تولید صنایع و کارخانه ها نباید در روند قضایی  توقیف شود و قضات در این موارد با دقت نظر بیشتری عمل کنند.

آسیابی بر کاهش  جمعیت کیفری هم تاکید کرد و گفت: البته کاهش جمعیت کیفری به معنی آزادی سارقان و یا آزادی زندانیان خطرناک نیست و امنیت مردم برای ما مهم است اما تاکید داریم کسانی که بیرون بودن آن ها خللی به نظم و ارامش و امنیت مردم وارد نمی کند با استفاده از ظرفیت های قانون مانند مجازات های جایگزین حبس به زندان  نروند.

وی بر دادرسی  و ابلاغ الکترونیک هم تاکید کرد و گفت: با الکترونیکی شدن ابلاغ ها علاوه بر سرعت و دقت عمل در کار ، شان و جایگاه مردم حفظ می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه برنامه سفر خود به گنبدکاووس از شعب دادگاه و دادسرا و شورای حل اختلاف این شهرستان بازدید کرد و  از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات مردم در دیداری چهره به چهره شد و در بازدید از ساختمان در حال احداث دادسرای این شهرستان پیشرفت پروژه را بررسی کرد.
انتهای پیام/
 #‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد حسین قنبر پور مدیر تربیت بدنی بسیج رسانه و محمد زارع رئیس کمیسیون ایثار و شهادت مجمع جوانان استان البرز برگزار شد.

نیم ساعت پیش

بهینه سازی شبکه و رفع حریم جهت نیرورسانی به متقاضیان روستای محمودآباد کوچه شهید محمدعلی قاضی با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان انجام شد .

نیم ساعت پیش

معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با دبیرکل وزارت خارجه اتریش گفت: اروپا پس از خروج آمریکا از برجام اقدام موثری نکرد.

1 ساعت پیش

با توجه به لزوم انطباق مقررات ناظر بر کارت اعتباری مرابحه با شرایط و مقتضیات روز و با هدف تسهیل تأمین مالی خانوار‌ها و کسب و کار‌های کوچک و متوسط از این طریق، سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به مبلغ دو میلیارد ریال (۲۰۰ میلیون تومان) افزایش یافت.

2 ساعت پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آخرین وضعیت رایزنی‌های ایران با اتحادیه اوراسیا درباره موافقت‌نامه تجارت آزاد به‌منظور گسترش کالاهای مشمول این موافقت‌نامه با تعرفه صفر، گفت: از دو هفته قبل مذاکرات فشرده‌ای را با اتحادیه اوراسیا برای تبدیل موافقت‌نامه فعلی به موافقت‌نامه تجارت آزاد آغاز کرده‌ایم.

2 ساعت پیش

کارشناس حوزه بانوان گفت: بین ۴۰ تا ۵۰ درصد یعنی نیمی از سهم اقتصادی و نان‌آوری و تأمین معیشت خانواده به حوزه زنان روستایی و عشایر ما برمی‌گردد.

2 ساعت پیش

ترور سردار سلیمانی زمینه شکل‌گیری فرسایش دیپلماتیک، کنش متقابل تاکتیکی ایران و افزایش تحرک یگان‌های دریایی جمهوری اسلامی در برابر ناو‌های نظامی آمریکا در محیط منطقه‌ای را به وجود آورد. طبعا چنین فرآیندی اعتبار و قدرت استنادی آمریکا در محیط منطقه‌ای را با چالش روبه‌رو ساخته و زمینه شکل‌گیری اقدامات متقابل تاکتیکی در آینده را نیز فراهم می‌سازد.

2 ساعت پیش

مهلت تکمیل و ارسال فرم‌های مرتبط با تقاضای تاسیس شرکت اعتبارسنجی تا پایان روز پانزدهم آبان ماه سال جاری تمدید شد.

3 ساعت پیش

معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: در پی آن هستیم مشکلاتی که زنان مولد روستایی و عشایری در دریافت وام و تسهیلات همچون نبود ضامن و سند دارند، را برطرف کنیم تا وام‌ها را با بهره کمتر و تنفس بیشتر در اختیارشان قرار دهیم.

3 ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، از هوشمندسازی کنتور‌های آب پایتخت در آینده نزدیک خبر داد.

3 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی ارتش از پهلوگیری ناوگروه رزمی- عملیاتی هفتاد و هفتم این نیرو در بندر صلاله کشور عمان خبر داد.

3 ساعت پیش

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰ با ریزش بیش از هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی بازگشت.

4 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح صیانت از کاربران، از برگزاری دومین جلسه این کمیسیون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

4 ساعت پیش

۲۷۸ نفر از نمایندگان مردم در مجلس طی بیانیه‌ای از ارائه زودتر از موعد مقرر گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ از سوی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

5 ساعت پیش

سرپرست نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: معتقدیم مدیریت تقسیم و توزیع سوخت ماشین‌آلات کشاورزی باید به متولی بخش کشاورزی یعنی وزارت جهاد کشاورزی واگذار شود.

5 ساعت پیش

بیشتر...