خودروتک |
1 ماه پیش

فرهاد مجیدی: پدر تیمم را درآوردید

فرهاد مجیدی: پدر تیمم را درآوردید

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبر پیش از بازی برابر پرسپولیس گفت که تیمش در بازی فردا به کورس قهرمانی بازمی‌گردد.

به گزارش خبرورزشی - فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبالاستقلالمقابلپرسپولیسدر هفته بیست‌وسوملیگ برتر فوتبالاظهار داشت: فردا بازی سخت و حساسی داریم. هفته پیش با وجود اینکهبازیخوبی انجام دادیم، موقعیت داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم، اما شکست خوردیم. الان وضعیتجدولبه گونه‌ای است که بایددربیرا ببریم تا در کورس باقی بمانیم.

قایدی دربی‌باز است

وی درباره اینکه در گذشته یکی از دربی‌بازها بوده است و امروز چه بازیکنی مانند او چنین شرایطی دارد، گفت: مهدی قایدی.

برای فصل بعد تیمی می‌بندم که همه از دیدن بازی‌هایش لذت ببرند

مجیدی در ادامه انتقاداتش از عملکرد آبی‌پوشان در نقل‌وانتقالات تصریح کرد: صحبت من بیشتر درباره ساختار باشگاه بود. تیم پرسپولیس براساس تفکراتش بسته شده است. در استقلال دو سال پیاپی است که تیم با نظر سرمربی بسته نمی‌شود. بازیکنانی که الان داریم بد نیستند، اما در یک پست پنج بازیکن داریم و در پستی دیگر بازیکنی مصدوم شود، جایگزین نداریم و هیمن موضوع باعث می‌شود ترکیب اصلی ثبات نداشته باشد. بهتر است یک تیم براساس تفکرات مربی بسته شود. ما در حال حاضر بازیکنان خوب و باکیفیتی داریم. قول می‌دهم برایفصل آیندهیک تیم بسیار خوب ببندم که همه از دیدن بازی‌هایش لذت ببرند و همان تیمی شود که هواداران دوست دارند.

تمرکز داشته و باهوش باشیم، می‌توانیم دربی را ببریم

سرمربی تیمفوتبالاستقلال استراتژی تیمش برای دیدار فردا مقابل پرسپولیس را اینطور تشریح کرد: استراتژی ما این است که برای ماندن در کورس قهرمانی باید طوری بازی کنیم که ببریم. این کار نیاز به تمرکز بالا دارد. پرسپولیس تیم خوبی است و ازکادر فنی و بازیکنانبسیار خوبی بهره می‌برد. اگر تمرکز داشته و باهوش باشیم، می‌توانیم برنده دربی باشیم.

یکپزشکتیمم را در آسیا نجات داد

وی در واکنش به طرح این موضوع که تیمش درلیگ قهرمانان آسیادر برخی از بازی‌ها با ریسک بالایی بازی می‌کرد و آیا فردا احتمال دارد چنین اتفاقی بیفتد، گفت: درست است. بازی‌ها در آسیا هر سه روز یک بار برگزار می‌شد و تیم ما از بازی سوم تحلیل رفت. ما امکانات تیم‌های عربی برای ریکاوری را نداشتیم. با پزشکی در زمان حضورم در تیم فوتبال امید آشنا شده بودم و نمی‌دانم ایشان را حمید استیلی آورده بود یا فرد دیگری، اما از او خواستم به اردوی استقلال بیاید. ایشان با هزینه شخصی به عربستان آمد و داروهایی با قیمت بالا آورد و تیمم را نجات داد. طبیعی بود تیم ما از نظر بدنی اُفت کند و خسته شود و کیفیتش پایین بیاید، اما با این شرایط باهوش هم بودیم، چون می‌دانستیم با گرفتن یک امتیاز از الاهلیعربستاندر بازی برگشت و پیروزی در بازی آخر مرحله گروهی صعود خواهیم کرد.

برای رفع نقاط ضعف تیم وقت گذاشتم

مجیدی در موردمشکلاتخط دفاعی استقلال در دیدارهای گذشته یادآور شد: مشکل بحث دفاع تیمی است نه فردی. در هفته گذشته روی این موضوع وقت گذاشتم تا نقاط ضعف تیم برطرف شود.

بعد از دربی مفصل درباره برخی مسائل صحبت می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه چه انتقادی از مدیریت این باشگاه دارد، گفت: دوست ندارم تمرکز من و بازیکنان قبل از دربی به هم بخورد. بعد از دربی مفصل درباره برخی مسائل صحبت خواهم کرد. در این مدت تصمیم گرفته بودم کمتر صحبت کرده و سکوت کنم تا تمرکز خودم و بازیکنان به هم نخورد، اما ظاهراً هر چقدر سکوت کنیم، کارهایی می‌کنند که صحبت‌هایی انجام دهیم. به من گفتند دکتر تیمم که شب گذشته واردایرانشده است، روی نیمکت ننشیند. من با این دکتر در تیم فوتبال امید آشنا شدم و دوست من نبوده است که مخالفت می‌کنند.

فردا تیمم را مثل مرد بهزمینمی‌فرستم

مجیدی ادامه داد: من از این دکتر خواهش کردم که به تیم ما بیاید، چون به خاطر رعایت برخی مسائل شغلی نگفتم پزشک قبلی چه بلایی سر تیمم در عربستان آورد. امروز به من گفتند هراتیان اجازه نمی‌دهد پزشکی که می‌خواهیم روی نیمکت بنشیند. نه پرسپولیس و نه یحیی گل‌محمدی نیازی به این کارها ندارند. فردا تیمم را مثل مرد به زمین می‌فرستم و بدانید تمرکز من به هم نمی‌خورد.

هراتیان چه کاره است که برای نیمکت ما تصمیم می‌گیرد؟!

مجیدی با انتقاد از دخالت افراد مسئول دروزارت ورزش و جواناندر امور باشگاه استقلال گفت: خواستیم مسئولرسانهباشگاه را عوض کنیم، گفتند شخصی به نام «مبین» دروزارت ورزشمخالف است! او چه کاره است که درباره امورباشگاه استقلالنظر می‌دهد؟! همین کارها را کرده‌اند که دلال‌ها تیم را می‌بندند. هراتیان چه کاره است که برای نیمکت ما تصمیم می‌گیرد؟ هراتیان که سهل است، به بزرگ‌تر از او نیز اجازه نمی‌دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد. چطور این پزشک در تیم فوتبال امید مجوز داشته است که روی نیمکت بنشیند، اما امروز ایفمارک مدارک او را تأیید نمی‌کند؟! مدارک این پزشک را که در عربستان کنار تیم ما حضور داشت،AFCتأیید کرد، اماسازمان لیگو ایفمارک ما تأیید نمی‌کنند!

به هیچکس اجازه نمی‌دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد

«این کارها زشت است و دوره‌اش گذشته.»، وی با بیان این جمله خاطرنشان کرد: اجازه دهید تیم‌ها جوانمردانه بازی کنند. دو تغییر در تیم انجام دادیم، وزارت ورزش پدرمان را درآورد. اجازه نمی‌دهیم کسی درباره استقلال تصمیم بگیرد یا حاشیه‌ای برای مربی و بازیکنان قبل از بازی ایجاد شود. مدارک این پزشک را تأیید نکردند، چون پزشک ایفمارک را که کیفتیش پایین و در حد استقلال نبود، بیرون کردم. سرمربی به غیر از سرپرست که باشگاه انتخاب می‌کند، اختیار دارد در خصوص رسانه، تیم پزشکی و ... تصمیم بگیرد. به هیچکس اجازه نمی‌دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد.

دربی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه نشست خبری خود درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی گفت: دربی را واقعاً نمی‌توان پیش‌بینی کرد. چیزی که در ذهنم هست بازی زیبا از طرف خودمان و پرسپولیس است و امیدوارم هواداران از دیدن دربی لذت ببرند.

هر کسی را در ترکیب بگذاریم با تمام وجودش بازی می‌کند

مجیدی در واکنش به مصدومیت برخی از بازیکنان پرسپولیس و غیبت احتمالی آنها تصریح کرد: ما هم آرش رضاوند را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم، متین کریم‌زاده مصدوم است و آخرین وضعیت فرشید اسماعیلی در تمرین امروز بررسی می‌شود. مطمئنم هر کسی را در ترکیب بگذاریم با تمام وجودش بازی خواهد کرد، چون این مسئله را در چهره بازیکنان دیدم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه نظری درباره سیدجلال حسینی کاپیتان تیمفوتبال پرسپولیسدارد، گفت: ترجیح می‌دهم در مورد تیم حریف و بازیکنانش صحبت نکنم.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...