تیتر برتر |
۱ هفته پیش

بهترین بدترین خودروهای بیوک تولید شده تا به امروز سایت تیتربرتر TitreBartar com

بهترین و بدترین خودروهای بیوک تولید شده تا به امروز

تیتربرتر:وقتی صحبت از خودروهای قابل اعتماد می شود، بیوک معمولاً یکی از مارک های بهتر است. آنها یک شرکت آمریکایی قدیمی هستند، قبل از جنرال موتورز و هنوز یکی از بهترین شعبه های آن هستند. آنها همچنین در موتورهای V8 پیشگام بودند و در دوران خودروهای عضلانی پیش قدم بودند. در حالی که امروزه آنها بیشتر برای کار در خارج از کشور شناخته می شوند، بیوک هنوز هم می تواند ماشینهای خوبی تولید کند که در کتاب جیب به افراد آسیب نرساند.

امروزه، بیوک همان مارک های معروف دیگر، مانند سایر مارک ها را ندارد. با این حال، بیوک چند ماشین خیره کننده از شاهکارهای عضلانی گرفته تا برخی از کلاسیک های مدرن ارائه کرده است. در عین حال ، آنها اتومبیل هایی را تولید کرده اند که هیچ مشاغلی با مشکلات زیادی در جاده ها قرار نگرفته است. این 10 خودرو بیوک بهترین و بدترین شرکت را نشان می دهد و اینکه چگونه میراث این شرکت می تواند به طرز شگفت آوری پیچیده باشد.

بدترین: Terraza

هنگامی که بیوک اولینمینی ونخود را تولید کرد، این امید وجود داشت که آنها مطمئناً می توانند همان کیفیت را برای یک وسیله نقلیه محبوب به ارمغان بیاورند. Terraza این امیدها را از بین برد. Terraza تقریباً در هر سطح، از عملکرد موتور گرفته تا سبک، ویژگی های ایمنی و تجربه کلی، از رقبای خود عقب افتاده است.

شکایات متعددی در مورد خرابی سیستم های الکتریکی و نیاز به تعویض قطعات در طول راه انجام شد. این که به سختی سه سال به طول انجامید، یکی از ناامیدی های بزرگ بیوک است.

بهترین: 1966 Buick Wildcat GS

Wildcat Gran Sport هرچقدر هم که نایاب می شود، در سال 1966 با 1224 با یک کاربراتور Y48 تک با 7.0 لیتری V8 با قدرت 340 اسب بخار در دسترس بود. همچنین 21 مدل از سوپر wildcat W14 دو کربوهیدرات با قدرت 360 اسب بخار وجود داشت.

ویژه ترین چیز در مورد Buick Wildcat 1966 بسته گروهی یک ساله Gran Sport Performance بود که با GS Badging همراه شد

هر یک از آنها در یک قاب بیرونی زرق و برق دار با هندلینگ فوق العاده و صفر تا 60 در 7.5 ثانیه ظاهر شدند، که در آن زمان بسیار چشمگیر بود و امروز نیز خوب است. یافتن نسخه ای تقریباً نازک سخت است و این نادر بودن به شهرت آن به عنوان یکی از بهترین بیوک های ساخته شده تا کنون می افزاید.

بدترین: 2014 Encore

Encore در برخی مواقع نظرات متفاوتی از مالکان دریافت کرده است. اما نمی توان انکار کرد که مدل 2014 وحشتناک است. برای شروع، درب ها بدون توجه به میزان استفاده از فوب قفل می مانند و پس از گذشت تنها 50 مایل، چراغ های گاراژها کم نور می شوند.

این نشانه دیگر مشکلات الکتریکی است، از جمله اینکه چگونه باتری حتی پس از تعویض می تواند از بین برود. همچنین چهار بار به یاد آمد و در حالی که بعداً مدل های Encore مشکلات خود را دارند، به هیچ وجه بدتر از این آشفتگی نیستند.

بهترین: 1970 GSX

در میان همهموستانگها، کاماروس و دیگر خودروهای عضلانی دهه 70، GSX 1970 به نوعی نادیده گرفته شد. که شگفت انگیز است، با توجه به اینکه می تواند تعداد زیادی از ماشین های عضلانی دیگر را در گرد و غبار قرار دهد.

V8 7.4 لیتری V8 می تواند تقریبا 360 اسب بخار نیرو تولید کند و متعلق به یک نمای بیرونی شگفت انگیز است که می تواند آن را به سرعت های بالا برساند. حتی بهتر از این 510 پوند فوت گشتاور رکوردی بود که تا زمان ورود دوج وایپر در سال 2003 دوام آورد. اگر قوانین ناشی از تحریم نفت نبود، GSX می توانست به یک کلاسیک واقعی تبدیل شود اما همچنان یکی از بهترین ها باشد.

بدترین: 2008 Enclave

ممکن است قضاوت در مورد یک مدل خودرو در اولین تجسم آن بی انصافی باشد، اما نمی توان فهمید که سال اول Enclave چقدر وحشتناک بود. اولین مشکل یک گیربکس کثیف بود که باعث می شد دنده پایین را بسیار دشوار کرده و برای حمل و نقل 3.6 لیتری V6 بسیار سنگین باشد.

به سرعت، شکایاتی در مورد خرابی گیربکس، خرابی فرمان فرمان، سوراخ های بلوک موتور، واشرهای دمیده و موارد دیگر مطرح شد. بیوک همچنین برای جابجایی بهتر مجبور به طراحی سریع نمای بیرونی شد. در حالی که سایر مدلهای Enclave بد نیستند، اولین بدترین بود.

بهترین: 2012 Regal GS

Regal GS 2012 به عنوان سریع ترین بیوک ساخته شده، باید در بین بهترین های خود قرار بگیرد.توربوشارژ2.0 لیتری 4 سیلندر می تواند 270 اسب بخار قدرت و 295 پوند فوت گشتاور داشته باشد. این برای 162 مایل در ساعت خوب است و حتی بهتر این است که یک ماشین زیبا طراحی شده است.

این براق و قدرتمند است و می تواند فوق العاده به نظر برسد بدون اینکه زیاد پر زرق و برق باشد. تماشای شگفت انگیز قابل اعتماد و دوست داشتنی، Regal GS یک شاهکار برای مهندسی بیوک است و هنوز هم یکی از بهترین های آن پس از یک دهه است.

بدترین: Skylark 1990s

اکثر نسخه های Skylark خیلی بد نیستند. متأسفانه در دهه 1990 کیفیت آن کاهش یافت. اول، به جای یک V8 قوی و پر جنب و جوش، این موتور دارای یک موتور 2.3 لیتری Quad OHC یا 3.3 لیتری V6 بود که به ترتیب 120 و 160 اسب تولید می کردند.

همچنین، طراحی مجدد با یک قسمت زشت و جلوپنجره زشت همراه با رنگهای بسیار ناخوشایند نتیجه معکوس داد. نتیجه این شد که کل مدل به زودی متوقف شد زیرا این اسکای لارک اوج نگرفت بلکه به زمین برخورد کرد.

بهترین: 1987 GNX

فقط 547 عدد از آنها ساخته شده اند، اما شاید این امر منطقی باشد زیرا ایجاد چنین زیبایی در تعداد بیشتر دشوار است. نکته جالب این بود که GNX می تواند حتی داغتر باشد اما به دلیل اهداف بیمه، بیوک آن را با 276 اسب بخار قدرت و 360 پوند فوت گشتاور کمتر فروخت.

این باعث نشد که با صفر تا 60 سرعت 4.4 ثانیه یکی از سریع ترین خودروهای سال 1987 باشد. این اتومبیل برای سواری آسان نبود، اما این قدرت آن را به یک ماشین هیجان انگیز و GNX به یک مدل نادر اما فوق العاده برای بیوک تبدیل کرد.

بدترین: راینر

تنها ویژگی خوب Terraza این است که توجه زیادی از میزان وحشتناک Rainier شد. سال اول بدترین حالت با سیستم تعلیق وحشتناک، فضای داخلی بد، مسافت پیموده شده گاز وحشتناک و یک بلوک محکم است که در صورت شکستن، تعویض آن دردآور است.

همچنین نمرات ایمنی ضعیفی دریافت کرد و بخشی از فراخوان سال 2012 بود که شامل نحوه ایجاد آتش سوزی کوتاه از طریق کلید پنجره یا درب می شد. این تنها چند سال طول کشید تا اینکه توسط یک Enclave برای یک تلاش وحشتناک در یک مینی ون مناسب جایگزین شد.

بهترین: 1971 Riviera

این سبکی است که این کار را بسیار زیبا کرده است. Riveria مدتی وجود داشت، اما نسخه 1971 یک اثر هنری است. مطمئناً ممکن است موتور در مقایسه با مدل های بعدی کمتر باشد، اگرچه 455 cu در چهار بشکه با 125 مایل بر ساعت در سال 1971 چیزی برای عطسه کردن نبود.

با این حال، بیرونی چیزی بود که مورد توجه قرار گرفت. طراحی خیره کننده، مهندسی بیوک مدرسه قدیمی را با قدرت عضلانی برای ظاهری چشمگیر ترکیب کرده است.

نویسنده: حمیرا فغانی#‌اقتصاد منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ویزیت و درمان رایگان مددجویان بهزیستی در موسسه خیریه حامیان کرامت مهریار؛ توسط پزشکان نیکوکار در قالب طرح جهادی در تبریز

نیم ساعت پیش

برای رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محدودۀ شادمهر به سرمایه ۳۰۰ میلیون تومانی نیاز است.

2 ساعت پیش

رئیس جمهور با اشاره به اراده جدی مسئولان عالی‌رتبه ایران و ترکمنستان به منظور گسترش هر چه بیشتر سطح روابط دوجانبه‌، منطقه‌ای و بین‌المللی، گفت: تقویت مناسبات دوجانبه می‌تواند به همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی سازنده‌ دو کشور در راستای صلح و ثبات در منطقه بینجامد.

4 ساعت پیش

با شکایت دهها زن از پزشک متخصص زنان دکتر ۷۵ ساله دستگیر شد.

5 ساعت پیش

علت فوت خانم وکیل جوان مشهدی هنوز مشخص نیست و اخبار رسمی قتل او را تائید یا تکذیب نکرده اند.

5 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

5 ساعت پیش

رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده، یادآور شد: خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می‌شود. این بدان معناست که خزانه هیچوقت خالی نمی‌شود.

6 ساعت پیش

جدول تغیرات نرخ سود بین بانکی نشان می‌دهد که نرخ سود در این بازار از ۱۹.۱ درصد در اوایل مهرماه سالجاری به ۱۹.۸۶ درصد در اواخر این ماه رسیده است.

6 ساعت پیش

طرح فروش فوق‌‌العاده محصولات سایپا از دیروز سوم آبان‌ماه آغاز شده و متقاضیان امروز را نیز فرصت دارند اقدام به ثبت‌نام کنند.

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

بیشتر...