شما نیوز |
12 ماه پیش

هدف دشمن ایجاد ناامنی در کشور است

هدف دشمن ایجاد ناامنی در کشور است
آنچه دیگران می خوانند:
  • گریه های سوزناک نسرین مقانلو سر مزار پسرش/نسرین مقانلو:اینجا خونه ارشیای منه! + فیلم

  • برای شب یلدا این غذاها رو درست کن تا همه انگشت به دهان بمونن | منوی شام برای شب یلدا

  • آلودگی هوا مدارس روز شنبه را تعطیل می‌کند ؟

  • بوسه بازیکن برهنه بر یک زن در جام جهانی قطر + عکس

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیرازسرلشکر حسینسلامیروز پنجشنبه در جشن جهاد آبرسانی به ۱۱۰ روستای استان فارس و آیین بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و محرومیت زدایی سپاه فجر فارس در شیراز افزود: دشمنان امروز می کوشند که بذر ناامیدی در دل جوانان بکارند و حتی عده ای از حذف تیم ملی فوتبال خوشحالمی شوند.

وی ادامه داد: دشمن نمی خواهد در این سرزمین امنیت باشد چرا که همه شکوه یک کشور داشتن امنیت است و کشور فاقد امنیت هیچ چیز نخواهد داشت.

او اظهار داشت: دشمنان از آسایش مردم ناراحت هستند و معتقدیم که رهاورد ما برای مردم امنیت است اما نه امنیت به تنهایی بلکه امنیت همراه با رفاه و آسایش و اینها در کنار هم معنا و زیبایی دارند.

فرمانده سپاه پاسداران گفت: برای مقابله با دشمن در یک دست شمشیر داریم و با دست دیگر به مردم خدمت می کنیم.

سردار سلامی افزود: امروز در صحنه جهانی بدخواهان ملت و کشور نمی خواهند حکومت مظلومان و مستضعفان شکل بگیرد.

وی، ضمن تاکید بر لزوم خدمت رسانی بی وقفه به مردم ادامه داد: باید با همکاری و هماهنگی بین مجموعه های مختلف در جهت خدمت به مردم گام برداریم و به وعدهایی که می دهیم عمل کنیم چرا که فقر و محرومیت هم برای ما دشمن است.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: سند دار کردن اراضی از سوءاستفاده افراد فرصت طلب از اراضی مردم و دولتی پیشگیری می‌کند.

یک ربع پیش

معاون سلامت بهزیستی کشور از راه اندازی اورژانس اجتماعی موتوری در کلانشهر‌ها و از آغاز آن به صورت آزمایشی در استان تهران خبر داد.

6 دقیقه پیش

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه فراخوان برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان قبل از ۱۳ آذر منتشر می‌شود، گفت: اصحاب رسانه نسبت به مشارکت حداکثری در این رویداد تلاش کنند.

4 دقیقه پیش

فرماندار هندیجان از رهاسازی آب از سد چمشیر خبر داد.

7 دقیقه پیش

بسیج و بسیجی از روزی که به مدد انفاس قدسی امام روح ا... تأسیس شد، در همه فراز‌های تاریخی، بی آنکه فرودی داشته باشد، در این هندسه اقدام کرده است.

یک ربع پیش

شهروند خبرنگار ما با ارسال تصاویری از برگزاری اردوی جهادی درمانی توسط کانون بسیج جامعه پزشکی در روستای باغان شهرستان خنج خبر داد.

یک ربع پیش

مدیرکل گمرک دوغارون گفت: ۳۱۵ هزار تن سیمان از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه از گمرک دوغارون به کشور افغانستان صادر شده که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

یک ربع پیش

اصطلاح شاخشانه کشیدن کنایه از تهدید و ارعاب توسط کسی است که برای تامین مقصود خود از هر کاری خودداری نکند.

یک ربع پیش

بیشتر...