ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

خشم ستاره اروگوئه: مشت کاوانی به نمایشگر VAR ورزش سه

کد خبر : 1856976 |11 آذر 1401 ساعت 23:40 |58.7K بازدید |3دیدگاه

خشم ستاره اروگوئه: مشت کاوانی به نمایشگر VAR

ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه، ناراحتی حذف از جام جهانی 2022 را بر سر نمایشگر کنار زمین خالی کرد.

خشم ستاره اروگوئه: مشت کاوانی به نمایشگر VAR

به گزارش "ورزش سه"،تیم ملی اروگوئهامشب در آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 به مصافتیم ملی غنارفت و موفق شد با نتیجه 0-2 برابر این تیم به پیروزی برسد.
با این حال، این پیروزی و کسب سه امتیاز ارزشمند از این دیدار برای صعودتیم ملی اروگوئهبه مرحله یک هشتم جام جهانی 2022 قطر کافی نبود چون کره جنوبی در بازی همزمان موفق شد با نتیجه 1-2 برابر پرتغال به پیروزی برسد و به لطف گل زده بیشتر راهی مرحله بعدی شود.
این اتفاق در حالی رخ داد که در دقایق پایانی خطایی روی کاوانی در محوطه جریمه صورت گرفت اما داور بازی و همچنین کمک داور ویدیویی اعتقادی به پنالتی نداشتند و این موضوع خشم بازیکنان اروگوئه را به همراه داشت.
آنها به محض به صدا درآمدن سوت پایان بازی به سمت داور هجوم بردند و به شدت به تصمیمات او در جریان این دیدار اعتراض کردند تا نشان دهند او را مقصر حذف از جام جهانی 2022 می‌دانند.

اما کار به همین جا ختم نشد و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که کاوانی پس از اعتراض به داور و در حالی که به سمت رختکن می‌رفت مشت محکمی به نمایشگر کمک داور ویدیویی در کنار زمین زد. این ضربه باعث شد که نمایشگر به زمین بیفتد و احتمالا بشکند.
باید دید که آیا این اقدام از سوی این ستاره اروگوئه با واکنش و محرومیت احتمالی از سوی کمیته انضباطی فیفا روبرو خواهد شد یا خیر.

تیم ملی اروگوئه
تیم ملی غنا
ادینسون کاوانی
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی اروگوئهتیم ملی اروگوئه

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی اروگوئه، بازی بعدی تیم ملی اروگوئه و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی اروگوئه#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...