اجرای عملیات بذرپاشی در ۳۰ هکتار از مراتع روستایی طالقان all tv logo

اجرای عملیات بذرپاشی در ۳۰ هکتار از مراتع روستایی طالقان
البرزکرج

علی قمی در حاشیه اجرای عملیات اصلاحی بذرپاشی در شهرستان طالقان با بیان اینکه عملیات بذرپاشی در ۳۰ هکتار از مراتع روستای میر شهرستان اجرا و عملیاتی شد، گفت: عملیات اصلاحی بذرپاشی در دستور کار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز قرار دارد که با هماهنگی‌های به عمل آمده با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طالقان، مراتع میر برای این عملیات انتخاب گردیده است.

وی بیان کرد: در سال جاری بذرپاشی وکپهکاری با هدف جلوگیری از تضعیف مراتع و تثبیت خاک با جدیت ادامه خواهد داشت و با پایش همگانی که توسط کارشناسان هر شهرستان صورت می‌گیرد این امر محقق خواهد شد.

همایون اسماعیلی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طالقان نیز ضمن خرسندی از مشارکت جوامع محلی و همکاری بهره برداران در این امر بیان کرد: بذرپاشی به عنوان راه‌کاری جهت جلوگیری از فرسایش خاک و سیر قهقرایی مرتع است که اجرای آن با مشارکت جوامع محلی موجبات مراقبت فعال از عرصه و مشارکت بیشتر در امرقرقمناطق بذرکاری شده می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانالبرزکرج#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در کاشان وظایف شورای نگهبان را تشریح کرد.

یک ربع پیش

پردیس افکاری، بازیگر سینما و تلویزیون عصر امروز، پنجشنبه ۳ اسفند ماه بر اثر بیماری از دنیا رفت.

نیم ساعت پیش

امام جمعه موقت تهران حکومت را به‌منزله کشتی دانست و با تاکید بر نقش مهم زمامدار این کشتی گفت: امام(ره) دین خدا را احیا و مقابله با طاغوت را تبدیل به فرهنگ کردند و مردم را از وابستگی به شیاطین نجات دادند.

یک ربع پیش

سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر 25 کربلا و فرمانده تیپ 75 ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

یک ربع پیش

انسدادی که جناب سروش و امثال تاج‌زاده اسیرش شده‌اند، محصول عدم اتکا به تجربه‌ی سیاست و نتیجه‌ی قدم گذاشتن در مسیری است که بیشتر جنبه‌ی فانتزی و قدرت‌طلبانه و خروج از چارچوب سیاست داشته است.

یک ربع پیش

هفته هفدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری خارج از خانه تیم فولاد خوزستان پیگیری شد.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف 14 فقره سرقت مسحانه خبر داد.

یک ربع پیش

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌جاری بالغ بر 4000 پرونده گلخانه خانگی یا کوچک مقیاس در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.

یک ربع پیش

وزیر ورزش و جوانان با حضور در بیمارستان از حسین رضازاده عیادت کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...