ورزش سه‌ |
5 روز پیش

سیمئونه: باید مستقیما به ضربات پنالتی برویم ورزش سه

کد خبر : 1866713 |05 بهمن 1401 ساعت 16:40 |19.3K بازدید |13دیدگاه

وقت اضافه بیهوده است

سیمئونه: باید مستقیما به ضربات پنالتی برویم

دیه‌گو سیمئونه معتقد است فردا در دربی مادرید اگر بازی در 90 دقیقه مساوی شد، باید مستقیما به ضربات پنالتی بروند.

سیمئونه: باید مستقیما به ضربات پنالتی برویم

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید فردا شب در برنابئو برابر رئال قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی راهی نیمه نهایی کوپا دل ری خواهد شد. پس از پیروزی پرگل برابر وایادولید، اتلتیکو حالا روحیه‌ای مضاعف دارد.

1794967

دیه‌گو سیمئونه، مربی اتلتیکو، در نشست خبری این بازی گفت: «بازی مهم و بزرگی است. قبل از هر دربی همیشه نظرات متفاوتی وجود دارد ولی مهم‌تر از هر چیزی خود مسابقه است و اینکه چگونه وارد بازی شویم. تیم پس از جام جهانی روند بهتری پیدا کرده و شانس‌های گلزنی بیشتری خلق می‌کنیم. تیم را مطمئن و قابل اعتماد می‌بینم. برابر حریفی قدرتمند بازی داریم که مقابل هوادارانش بازی می‌کند. حریفی که مربی قابل احترامی مثل کارلو آنچلوتی دارد و من همیشه او را تحسین کرده ام.»

1794455

سیمئونه ادامه داد:«هر دو تیم در یک شرایط قرار داریم و تیمی که ببازد، وضعیت خوبی پیدا نخواهد کرد. امیدوارم تیم برنده ما باشیم و یک قدم دیگر در کوپا دل ری پیشروی کنیم.»

مهار وینیسیوس: «ما تنها روی وینیسیوس تمرکز نکرده‌ایم. رئال تیمی قدرتمند با بازیکنان تاثیرگذار زیاد است و تنها تمرکز کردن روی یکی دو بازیکن درست نیست. باید بازی را به سمتی ببریم که دوست داریم تا بتوانیم به رئال ضربه بزنیم. برای پیروزی باید با شور و انگیزه بالا بازی کنیم چون رئال بازیکنان ارزشمند زیادی دارد و در خانه نیز بازی می کند.»

1794968

احتمال کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی: «پاسخ به این سوال ساده نیست. معتقدم در چنین مقطعی از فصل که بازی‌ها زیاد است، باید دو وقت اضافه حذف شوند و اگر بازی مساوی شد، مستقیما به ضربات پنالتی برویم. در ضربات پنالتی، شرایط همان لحظه بازیکنان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.»

رابطه دوستانه با آنچلوتی: «رابطه ما مثل دو مربی است هرچند واقعا دوست دارم باهم بنشینیم و از او یاد بگیرم. از نظر من آنچلوتی انسان و مربی بسیار خوبی است.»

رئال مادریدرئال مادرید
اتلتیکومادریداتلتیکومادرید
وینیسیوس جونیوروینیسیوس جونیور
کارلو آنچلوتیکارلو آنچلوتی
دیه گو سیمئونهدیه گو سیمئونه
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
جام حذفی اسپانیاجام حذفی اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...