ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

تکرار درخشش ملی پوش ایران در لیگ قهرمانان فوتسال ورزش سه

تکرار درخشش ملی‌پوش ایران در لیگ قهرمانان فوتسال

پالما با نمایش موثر مرد سال فوتسال آسیا به پیروزی سه بر یک مقابل لوباوا لهستان رسید.

تکرار درخشش ملی‌پوش ایران در لیگ قهرمانان فوتسال

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای شب دوم از مرحله گروهی دور الیت لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتسال مایورکا پالما اسپانیا در حالی‌که حسین طیبی را به دلیل آسیب دیدگی در فهرست نفراتش نداشت و از مسلم اولادقباد و سالار آقاپور در لیست خود بهره می‌برد، از ساعت 21:30 پنج‌شنبه شب به مصاف تیم لوباوا لهستان رفت.

تیم پالما اسپانیا که شب گذشته با درخشش و دبل مسلم اولادقباد به پیروزی مقابل اولمیسوم کرواسی رسید، در شرایطی برابر لوباوا لهستان قرار گرفت که این تیم هم در نخستین دیدارش در مرحله الیت از سد تیم هیت کیف اوکراین عبور کرده بود.

1960733

مسلم اولادقباد پس از نمایش موثر مقابل اولمیسوم، در دیدار برابر لوباوا لهستان نیز با انگیزه زیادی در زمین حاضر شد تا جای خالی دیگر ستاره ایرانی را پُر کند که ضدحمله سریع او تا زمین حریف و پاس در عمق این بازیکن را مارسلو در دقیقه 13 تبدیل به گل کرد که البته چهار دقیقه بعد پاسخ داده شد.

در نیمه دوم پالما نمایش بهتری ارائه کرد و در دقیقه 34 توسط برونو گومس پیش افتاد، اما سه دقیقه پس از آن نوبت درخشش دوباره اولادقباد بود که یک‌بار دیگر استارت سریع بزند و با شوت محکم زمینی از سمت راست زمین دروازه لوباوا لهستان را باز کند.

تیم فوتسال مایورکا پالما اسپانیا در شبی که اولادقباد یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد و از سالار آقاپور هم بهره می‌برد، توانست به برتری سه بر یک مقابل لوباوا لهستان دست پیدا کند تا بالاتر از این تیم و هیت کیف اوکراین در صدر جدول گروه D مرحله الیت لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرد.

پالما اسپانیا شنبه شب آینده در آخرین مسابقه مرحله گروهی دور الیت لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم سه امتیازی هیت کیف اوکراین خواهد رفت و در صورت تساوی یا پیروزی صعودش به نیمه نهایی را قطعی خواهد کرد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سفیر ایران در عربستان در هتل محل اقامت سپاهان حاضر شد.

نیم ساعت پیش

هوادار تهران خیلی زود توانست گل شمس‌آذر قزوین را جبران کند.

نیم ساعت پیش

کیلیان امباپه بهترین گلزن فوتبال اروپاست، ولی دو رقیب غیرمنتظره، قلمرو او را سخت به چالش کشیده‌اند.

نیم ساعت پیش

مصدومیت آلیسون بکر، دروازه‌بان لیورپول از چیزی که در ابتدا به نظر می‌رسید شدیدتر است و او احتمالا بیش از یک ماه دیگر هم از میادین غایب خواهد بود.

نیم ساعت پیش

علیرضا فغانی در ورزشگاه دستگردی برای تماشای دیدار هوادار و شمس آذر حضور پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

هواداران رئال مادرید ورود کیلیان امباپه به رئال مادرید را در بازی GTA 5 شبیه‌سازی کردند.

نیم ساعت پیش

ده‌ها هوادار فاینورد با وجود ممنوعیت حضور هواداران هلند در مسابقات فوتبال در کشور ایتالیا، چند ساعت مانده به بازی عصر امروز تیمشان مقابل آ اس رم خود را به پایتخت ایتالیا رساندند.

نیم ساعت پیش

از امروز رؤسای دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا مسئولیتی در این نهاد نخواهند داشت.

نیم ساعت پیش

با رفع موانع و مشکلات، جلال الدین ماشاریپوف در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...