خبرگزاری ایسنا |
۳ هفته پیش

سامانه شاد می تواند در خدمت آگاهی بخشی حوزه درمان باشد ایسنا

سامانه شاد می‌تواند در خدمت آگاهی‌بخشی حوزه درمان باشد

ایسنا/زنجانفرماندار ابهر گفت: باید از ظرفیت سامانه شاد در راستای ارتقای دانش عمومی در حوزه‌های بهداشت و درمان و سایر حوزه‌ها استفاده موثر کرد.

وجیه‌الله نوروزی ظهر امروز (۳۱ فروردین‌ماه) در جلسه شورای آموزش‌وپرورش خرم‌دره ضمن تبریک هفته معلم و قدردانی از زحمات و تلاش‌های معلمان در راستای تعلیم و تربیت، اظهار کرد: جامعه فرهنگیان به جهت ظرفیت‌های علمی و تخصصی فراوان و توانایی اثربخشی در حوزه‌های مختلف، سرمایه گران‌بهایی برای هر کشوری محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه هر گونه هزینه در آموزش‌وپرورش یک نوع سرمایه‌گذاری برای آینده است، تصریح کرد: افزایش و بهبود کارکردهای فرهنگی و تربیتی در گرو تعامل میان ارگان‌ها و نهادهای مختلف است.

فرماندار ابهر با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام شیوع ویروس کرونا، اضافه کرد: به جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هیچ‌گونه برنامه تجمعی در هفته گرامی‌داشت مقام معلم نخواهیم داشت.

این مسئول، استفاده حداکثری از منابع و امکانات را از ضروریات حوزه مدیریتی عنوان کرد و افزود: سامانه شاد قابلیت‌ها و ظرفیت‌های فراوانی دارد و از این ظرفیت می‌توان در راستای ارتقای دانش عمومی در حوزه‌های بهداشت و درمان و سایر حوزه‌ها استفاده موثر کرد.

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان ابهر نیز در ادامه جلسه ضمن قدردانی از همه معلمان و طلایه‌داران عرصه تعلیم و تربیت و با ارائه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته و درصد تحقق و پیگیری موضوعات، متذکر شد: برنامه‌های مختلف و متنوعی با محوریت گرامی‌داشت مقام معلم در فضای مجازی برنامه‌ریزی شده که در ایام پیش رو عملی خواهد شد.

محمدحسین شریفی با اشاره به ضرورت فراهم کردن تمهیدات سواد رسانه‌ای اولیا، متذکر شد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و برگزاری کارگاه‌ها در سامانه شاد در جهت تحقق این موضوع گام‌های خوبی برداشته شده است.

وی بررسی و نیازسنجی از فضاهای آموزشی مورد نیار بر اساس پراکندگی شهری را از موارد ویژه و مهم جهت پیگیری عنوان کرد و افزود: در این حوزه نیازمند همکاری و هماهنگی با مجموعه شهرداری هستیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رژیم اشغالگر با بمباران اردوگاه «الشاطئ» و کشتار شماری از فلسطینیان از جمله چند کودک و زن، جنایت دیگری را در غزه مرتکب شده است.

1 ساعت پیش

وزیر آموزش و پرورش دستورالعمل اجرایی ثبت نام دانش آموزان در مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را ابلاغ کرد و بر اساس آن ثبت نام سال تحصیلی جدید در تمام دوره ها، الکترونیکی است.

2 ساعت پیش

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در تشریح تدابیر اتخاذ شده جهت مراسم حج امسال با توجه به اظهاراتی از سوی مقامات عربستان، گفت: وزیر بهداشت قول دادند که در صورت برگزاری مراسم حج و اعزام حجاج ایرانی، تامین واکسن کرونا برای حجاج را بدون نوبت انجام داده و واکسن برایشان تامین شود.

2 ساعت پیش

این روزها سایه خشکسالی بر زندگی مردمان اکثر نقاط کشور به‌ویژه مناطق خشک و نیمه‌خشک کشور سنگینی می‌کند، براساس آمارها و شواهد بارش‌ها در سال زراعی جاری بیش از ۳۰ درصد در چهارمحال و بختیاری کاهش داشته است و به گفته مسئولان تابستان سختی از نظر تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت در پیش خواهد بود.

2 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: اولویت اول ما در بحث انتخابات ایجاد انسجام، وحدت و امید آفرینی و توجه به متن انتخابات به منظور مشارکت حداکثری مردم و انتخاب فردی اصلح است.

2 ساعت پیش

عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه ما در کشور، مشکل ساختار در حوزه اخلاق در پژوهش داریم گفت: یعنی مرجع رسیدگی به مشکلات فساد اخلاق در پژوهش در ایران متفاوت با سایر نقاط دنیا است. در ایران، این نهاد، زیرمجموعه‌ای از دانشگاه‌ها و یا زیرمجموعه‌ای از وزارتخانه‌های علوم و بهداشت است که این خود، عامل فساد واقعی و رانت اصلی است زیرا در همه‌ جای دنیا به جز ایران، مرجع قضایی و انتظامی رسیدگی به اخلاق در پژوهش، جایی خارج از آن دانشگاه و آن وزارتخانه است.

2 ساعت پیش

بازیکنان و از همه بدتر برخی از پیشکسوتان دو تیم پرسپولیس و استقلال، با به راه انداختن یک درگیری خشن و پر از صحنه‌های تاسف‌برانگیز، ضعف‌های اخلاقی و حرفه‌ای فوتبال ایران را به رخ تماشاگران کشیدند.

3 ساعت پیش

پایگاه هوایی «حتسریم» صهیونیست‌ها با موشک های مقاومت هدف قرار گرفت.

3 ساعت پیش

یک جمعیت‌شناس ضمن تحلیلی از وضعیت جمعیت خانوارهای ایرانی در کشور طی سال‌های گذشته، به طرح جمعیت و تعالی خانواده اشاره می‌کند و می‌گوید:  موادی که در این طرح آمده، در راستای رفاه خانواده است و بخشی از آن جنبه‌های مالی دارد؛ اما اینکه آیا این مواد بتواند جواب دهد و به افزایش موالید و باروری کمک کند، بعید می‌دانم. زیرا به قدری بار مالی این طرح زیاد است که امکان اینکه صد درصد محقق شود، بسیار ضعیف است. اگر این طرح به صورت بسته سیاستی اجرا شود ممکن است جواب دهد، اما اینکه جنبه‌هایی که بار مالی ندارند را اجرا کنیم و جنبه‌هایی که بار مالی دارند را مسکوت بگذاریم، جواب نمی‌دهد.

3 ساعت پیش

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی از اجرای بسته حمایتی جدید برای توسعه صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان در این صندوق خبر داد و گفت: این بسته جدید حمایتی دربردارنده ۳ نوع تسهیلات است.

3 ساعت پیش

دستگیری رئیس هیئت مدیره استقلال به اتهام موارد مالی، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه‌ولد شده است.

4 ساعت پیش

دلیل فریادهای نیمکت نشینان استقلال بر سر مدافعان این تیم پس از گلزنی پرسپولیس مشخص شد.

4 ساعت پیش

گل محمدی بالاخره طعم پیروزی در دربی را چشید.

4 ساعت پیش

مغانلو با وجود ناکامی در گلزنی تأثیرگذاری خود را نشان داد.

4 ساعت پیش

وزارت اوقاف غزه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی مسجد «قلیبو» در شمال غزه را با خاک یکسان کرده است.

4 ساعت پیش

بیشتر...