خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

تولد نوزاد کیلویی در قم عکس خبرآنلاین

تولد نوزاد ۵ کیلویی در قم/ عکس

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم از تولد سومین نوزاد با وزن بیش از پنج کیلو از ابتدای امسال در این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، حسین تقی‌زاده بیان داشت: این نوزاد با وزن پنج کیلو و ۷۰ گرم و قد ۵۶ سانتی‌متر به روش زایمان طبیعی در بیمارستان شهدا این استان به دنیا آمد.

ایرنا نوشت: وی افزود: مادر این نوزاد توانست در بارداری دوم خود، بدون‌سابقه بیماری و ابتلا به دیابت، در هفته چهلم بارداری، نوزاد پسرش را به دنیا بیاورد.

تقی‌زاده گفت: این زایمان فاقد هیچ نوع عارضه برای مادر و نوزاد بود و مادر و نوزاد باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شدند.

تولد نوزاد ۵ کیلویی در قم/ عکس

وی خاطرنشان کرد: اردیبهشت‌ماه امسال نیز یک مادر باردار در زایمان چهارم خود، بدون‌سابقه بیماری و ابتلا به دیابت، نوزاد پسری را با وزن پنجکیلو و ۲۵۰ گرم به روش طبیعی به دنیا آورد.

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: مردادماه امسال نیز یک مادر باردار قمی یک نوزاد ۵ کیلو و ۷۰۰ گرمی به دنیا آورده بود که یک اتفاق نادر به نوبه خود است.

۴۷۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه از شب گذشته ممنوعیت تردد کامیون و انواع وسایل نقلیه سنگین در سطح معابر شهر تهران اجرا شده است، گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین و کامیون ها تا پایان امروز در سطح شهر تهران همچنان ممنوع است.

6 ساعت پیش

تصویر زیر نمای جالب از یخبندان سراسری کشور در یازدهمین روز اسفند است.

7 ساعت پیش

به گفته فرمانده فراجا از اولین دقایق شروع رأی گیری، بیگانگان هم بیکار ننشستند مشخص هست که از این شور بسیار ناراحت هستند و برای شان باورپذیر نیست که این تعداد از مردم با این استقبال برای تصمیم گیری برای نمایندگان‌شان در شعب رأی گیری حاضر شوند.

2 ساعت پیش

رییس جمعیت هلال احمر از آماده‌باش کامل جمعیت هلال احمر در مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

20 ساعت پیش

بارش‌های ۳۰ ساعته باعث وقوع سیل‌های ناگهانی و زیر آب رفتن بیشتر مناطق ایالت بلوچستان پاکستان شده و زندگی مردم را مختل کرده است.

5 ساعت پیش

تصمیم‌گیری درباره تعطیلی روز شنبه مدارسی که شعب اخذ رای هستند به امشب موکول شد.

نیم ساعت پیش

۵۰ سال قبل خبرنگار اطلاعات از تاسیس دبیرستان مختلط دختران و پسران در جزیره خارک گزارش داد.

1 ساعت پیش

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: پرنده افسانه ای هما در خراسان جنوبی رویت شد و تصویر آن به ثبت رسیده است.

7 ساعت پیش

برای بسیاری از ساکنان اوین ریشه نام این محله محل بحث و و تبادل نظر است. علاوه بر نقل و قول‌های شفاهی و روایت‌هایی که سینه به سینه میان ساکنان قدیمی اوین رایج است، ریشه‌های نام این آبادی شمیران را باید در منابع مکتوب جست‌وجو کرد.

7 ساعت پیش

بیشتر...