ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن فیلم ایران آنلاین

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن+فیلم
آرزوکیهان

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن ساکنان این شهر را شوکه کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، این شی ناشناس با حرکتی عمودی به سمت آسمان پرواز کرده و دودی از پشتش در آسمان منتشر می شد.
به نظر می رسد فیلم ویدئویی ضبط شده در حدود ساعت 4:27 بعد از ظهر روز گذشته یک شی خاکستری رنگ را نشان می دهد که مستقیماً بر فراز توتینگ به سمت بالا پرواز می کند.


در ناحیه ای از آسمان که اغلب با هواپیماهایی که در حال نزدیک شدن به فرودگاه هیترو هستند، در پشت این شیء، یک کانتر طولانی ظاهر می شود.
افراد روی زمین می‌توانستند توهم نوری ایجاد شده توسط یک هواپیمای فوق‌العاده را ببینند، اما یکی از شاهدان ادعا می‌کند که جسم «مستقیماً به سمت بالا» پرواز می‌کرد.


"اش الیس "از ufoidentified.co.uk معتقد است که انحنای زمین چنین توهم نوری ایجاد کرده است تا این تصور را ایجاد کند که هواپیما به سمت بالا در حال پرواز است.


او گفت: «من معتقدم که این یک هواپیما است، زیرا این اثر نوری معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که هواپیما مستقیماً به سمت شما پرواز می‌کند، اما به دلیل انحنای زمین این تصور را ایجاد می‌کند که وقتی واقعاً در همان ارتفاع باقی می‌ماند، در حال ارتفاع گرفتن عمودی است.


هنگامی که هواپیما از شما دور می‌شود، اثر مشابهی وجود دارد که به نظر می‌رسد در حال «سقوط» از آسمان است، و در رسانه‌ها تعداد زیادی از «سقوط گوی‌های آتشین» گزارش شده است.»
این منظره عجیب توسط طراح گرافیک 26 ساله گابریلا انجام شد که خواست نام کامل او منتشر نشود.


او ادعا می‌کند که روی پروژه‌ای در آپارتمانش کار می‌کرده که از پنجره به بیرون نگاه کرد و منظره غیرعادی را دید که به گفته او شبیه یک موشک است.
من فکر می‌کنم کل ماجرا حدود دو دقیقه طول کشید، من حدود ۲۰ ثانیه از آن فیلم گرفتم، عکس گرفتم، سپس حدود یک دقیقه و نیم بعد ناپدید شد، بنابراین باید سریع حرکت می‌کرد.
 

انتهای پیام/

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن+فیلم#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آتش سوزی در مسافرخانه صبا واقع در میدان راه آهن یک کشته برجای گذاشت.

2 روز پیش

حداکثر حقوق نیز ۷ برابر حداقل حقوق است که حدود ۳۵ میلیون تومان خواهد بود.

2 روز پیش

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق حداقل حقوق بازنشستگان در سال 1401، 5 میلیون تومان می شود.

2 روز پیش

گل استثنایی و ثانیه پایانی سجاد استکی که منجر به صعود ایران به نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا و جام جهانی شد.

2 روز پیش

صاحبان اغلب ویلاهای لواسان مسئولان دولت قبل هستند.

2 روز پیش

حقوق دانشجو معلمان در سال آینده ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می شود.

2 روز پیش

سلام الزواوی به تازگی جانشین پدرش صلاح الزواوی شده است و قرار است به عنوان سفیر جدید فلسطین در تهران مشغول به کار شود.

2 روز پیش

امیرعبداللهیان در کنفرانس ملی ایران و همسایگان در خصوص نماز خواندن رئیس جمهور در ملاقات با پوتین گفت: «از قبل گفته بودیم به دلیل طولانی بودن مذاکرات، آقای رئیسی هنگام اذان مغرب باید نماز بخواند. در بین مذاکرات وقتی موقع اذان شد، حدود ۱۰ دقیقه پوتین در همان اتاق نشست تا آقای رئیسی در اتاق مجاور نمازش را بخواند و برگردد.»

2 روز پیش

راننده یک خودرو در جاده باریک کوهستانی اقدام به دور زدن کرد و مهارت خود را نشان داد.

3 روز پیش

رییس سازمان بورس با اشاره به این که سود رسوب‌کرده سهامداران در شرکت‌های بورسی، حق‌الناسی است و باید پرداخت شود گفت: سال آینده تمام ناشران ملزم به پرداخت سود از طریق سجام هستند.

3 روز پیش

خانم حسینی کنیز تو فرخ‌زاده فدای تو فیلمبردارها گدای تو خبرنگارها غلام تو

3 روز پیش

محسنی اژه‌ای: نگران هستم در آینده، رمزارزها برای دولت و مردم مشکل ایجاد کند.

3 روز پیش

یک ویدیو ۲ دقیقه‌ای از فیلم «بتمن» The Batman بخشی را نشان می‌دهد که ریدلر به یک مراسم خاکسپاری حمله می‌کند تا پیامی را به دشمنش، بتمن، برساند.

3 روز پیش

این سرویس جدید در مرحله آزمایشی از وزارت حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان مجوز دریافت کرد و با ۹ راننده زن در مسقط آغاز خواهد شد

3 روز پیش

بیشتر...