تل آویو از ترس حمله ایران، مرخصی ارتش را به حالت تعلیق درآورد all tv logo

تل‌آویو از ترس حمله ایران، مرخصی ارتش را به حالت تعلیق درآورد
بین‌المللخاورمیانه

ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه از تعلیق مرخصی سربازان و افسران واحد‌های رزمی به دلیل ترس از پاسخ ایران خبر داد.

براساس گزارش المیادین، رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم در حال افزایش آماده باش در شمال و اطراف ایلات و فراخوان ذخیره سامانه پدافند هوایی است.

رسانه‌های صهیونیستی همچنین گزارش دادند که نهاد‌های امنیتی و نظامی امروز شروع به فعال کردن سیستم پارازیت جی پی اس در سراسر اراضی اشغالی از جمله گوش دان و منطقه مرکزی کردند.این رسانه‌ها اعلام کردند که فعال شدن پارازیت جی پی اس به دلیل هشدار شدید امنیتی در انتظار هرگونه واکنش ایران بوده است.

آن‌ها همچنین اعلام کرد که اقدام امنیتی رژیم صهیونیستی بخشی از آمادگی برای پاسخ ایران و پرتاب موشک‌های کروز، پهپاد‌ها یا موشک‌های هدایت شونده است.

از ابتدای هفته جاری پارازیت‌ها در شمال (در مرز با لبنان) و صبح روز پنجشنبه در ایلات، آراوا و گوش دان نیز فعال شد.

سردار سرتیپ رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران روز گذشته با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در تلاش است تا انتقام خسارات خود در عملیات طوفان الاقصی را با ترور رهبران انتقام بگیرد، تاکید کرد که این رژیم حملات مرگبار بیشتری دریافت خواهد کرد.

«کانال ۱۳» رژیم صهیونیستی تأیید کرد که ارتش اشغالگر به دلیل ترس از واکنش ایران به ترور در سوریه، از جذب نیرو‌های ذخایر در تشکیلات پدافند هوایی در شرایط هشدار خبر داده است.

شبکه ۱۲ اسرائیل نیز از سویی دیگر به نقل از سخنگوی ارتش اشغالگر نوشت: پس از ارزیابی وضعیت، تشکیلات پدافند هوایی از جمله جذب نیرو‌های ذخیره تقویت خواهد شد.

این پس از آن صورت می‌گیرد که یکی از مقامات سابق موساد تایید کرد که ایران توانایی و انگیزه‌ای برای پاسخ به حمله‌ای که کنسولگری این کشور در دمشق را هدف قرار داد.

رژیم اشغالگر دوشنبه گذشته یک حمله هوایی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق انجام داد که منجر به تخریب کل ساختمان کنسولگری و شهید و زخمی شدن افراد داخل آن شد.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه وضعیت گازرسانی در مناطق شهری و روستایی ایلام مطلوب است، گفت: گازرسانی به مناطق محروم باعث رضایت مندی مردم شده است.

یک ربع پیش

نماینده ولی فقیه در گلستان در جلسه شورای اقامه نماز استان بر انجام کار زیربنایی با هدف ترویج اقامه نماز از آموزش و پرورش تاکید کرد.

یک ربع پیش

نوبت نخست آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در روز‌های ۶ و ۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام‌شهر از دستگیری عاملان رعب و وحشت در اسلامشهر خبر داد.

یک ربع پیش

نوبت نخست آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

14 دقیقه پیش

استان گلستان در پرداخت تسهیلات بانکی ساخت و نوسازی مسکن در رتبه چهارم کشوری قرار دارد.

یک ربع پیش

به نوشته وال استریت ژورنال ایالات متحده با تحریم‌ها، اجرای پروژه LNG-۲ روسیه در قطب شمال را مختل کرده است.

نیم ساعت پیش

وزیر علوم با تأکید بر اینکه وظیفه همه، به ویژه دانشگاهیان تلاش برای تحقق شعار سال است، گفت: با تعریف اقدامات اجرایی مشخص در بخش‌های مختلف، باید مردمی‌سازی را با جدیت دنبال کنیم.

11 دقیقه پیش

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان، علت فوت یک راکب موتورسیکلت را رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده یک دستگاه خودروی سواری اعلام کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...