فرصت مجدد انتخاب واحد دانشگاه آزاد برای دانشجویان جامانده خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشجو، پیمان عطارزاده مدیر کل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: فرصت مجدد برای دانشجویانی که در زمان مقرر به دلایل مختلف امکان انتخاب واحد و یا حذف و اضافه دروس را نداشتند، فراهم شده است.

عطارزاده ضمن بیان این مطلب افزود: بر این اساس این دسته از دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس http:// edu.iau.ir انتخاب واحد و یا حذف و اضافه دروس خود را حسب جدول زمانبندی استانی جدید اعلام شده در سایت آموزشیار تکمیل کنند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کتاب «قاتل مودب» خاطراتی صریح از حزب بعث، صدام و سیاست‌های داخلی و خارجی رژیم عراق است، که با روایت صلاح عمر العلی عضو سابق شورای رهبری حزب بعث عراق نگاشته شده است.

6 دقیقه پیش

یکی از مسئولان حزب‌الله با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی بعد از گذشت بیش از ۲ ماه هیچ دستاوردی در جنگ غزه نداشته تاکید کرد این رژیم در شرایطی نیست که شروط خود را تحمیل کند و امروز ابتکار عمل در دست محور مقاومت است.

10 دقیقه پیش

اگر به دنبال راه‌هایی برای بهبود ارتباط با همسر خود و پیشبرد روابط خانوادگی هستید مطلب زیر را از دست ندهید.

4 دقیقه پیش

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: تاکنون یافته‌ای مبنی بر مازوت‌سوزی در سطح تهران نداشته‌ایم.

یک ربع پیش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: علت مرگ دختر ۴ و نیم ساله رفسنجانی که قبل از عمل دچار ایست قلبی شده بود، در حال بررسی است.

4 دقیقه پیش

رزمایش فاطمی آبشارعاطفه‌ها در شهر فین استان هرمزگان برگزار شد.

9 دقیقه پیش

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اقدام بی پایه و اساس و مداخله‌جویانه دولت‌های آمریکا، انگلیس و کانادا در اعمال تحریم علیه برخی اتباع ایرانی تصریح کرد که این دولت‌ها باید به عنوان شریک جرم و جنایت رژیم صهیونیستی پاسخگو باشند.

14 دقیقه پیش

مدیر کل استاندارد خراسان رضوی گفت: درج وزن تقریبی یا "وزن رواداری" و یا همان "وزن خالص به علاوه منها" بر روی بسته بندی کالاهای مصرفی به دلیل سوء استفاده برخی تولیدکنندکان ممنوع شده است و واحدهای تولیدی استان فقط تا پایان امسال فرصت دارند برچسب های قدیمی را مصرف کنند.

یک ربع پیش

رئیس هیئت مدیره اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: روزانه ۳ هزار و ۶۰۰ تن تخم‌مرغ در کشور تولید می‌شود، در حالیکه حداکثر نیاز ۳ هزار و ۲۰۰ تن است.

11 دقیقه پیش

بیشتر...