بی احتیاطی سواری، نفر را روانه بیمارستان کرد all tv logo

بی احتیاطی سواری، ۲ نفر را روانه بیمارستان کرد
اجتماعیحوادث و انتظامی

سرهنگ "رابعه جوانبخت" رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: شب گذشته و در مسیر بزرگراه امام رضا (ع) به شرق بعد میدان آقانور وقوع یک فقره تصادف منجر به جرح به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که یکدستگاه سواری دنا که در این مسیر به صورت خلاف جهت در حال تردد بوده به شدت با سواری پژو برخورد می‌کند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۱۵ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ جوانبخت ادامه داد: در این حادثه چهار سرنشین خودرو‌ها مصدوم شدند که با حضور ماموران اورژانس، ۲ نفر در محل مداوا و ۲ نفر دیگر به دلیل شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۱۵ پلیس راهور فاتب مشخص شد که حرکت خلاف جهت راننده سواری دنا و نقض ماده ۱۲۲ آیین نامه راهنمایی و رانندگی باعث این حادثه شده است که در این خصوص بررسی‌های بیشتری در حال انجام است.

وی از رانندگان خواست به هیچ عنوان در معابر به خصوص معابر بزرگراهی اقدام به حرکت خلاف جهت نکرده و در حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری کنند.

باشگاه خبرنگاران جواناجتماعیحوادث و انتظامی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سردار افشار: آثار شهید آوینی تاثیرگذار بود ولی بعد از آتش‌بس (جنگ عراق و ایران) که دیگر امکان فعالیت نداشت، مانده بود چه کند. ما هم نمی‌دانستیم با صدا و سیما چه کنیم.

نیم ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد در سایه گزارش‌های ادامه تنش با ایران، بورس سقوط و شیکل تضعیف شده است.

نیم ساعت پیش

در گفتگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، تحولات اخیر منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

بیش از دو دهه پیش در چنین روزی، دیوید سیمن یکی از بهترین سیو‌های تاریخ فوتبال را در بازی آرسنال برابر شفیلدیونایتد به ثبت رساند. این سیو تماشایی را می‌بینید.

نیم ساعت پیش

حیات وحش همواره پر از اتفاقات عجیبی همچون شکار شدن یک مار به دست جغد است. ویدیویی که این لحظات نادر بلعیده شدن مار را به تصویر کشیده است را ببینید.

یک ربع پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

نیم ساعت پیش

یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به رژیم صهیونیستی داده شده است.

نیم ساعت پیش

تمرین روز دوشنبه پرسپولیس یک میهمان ویژه داشت. یارا، دختر سروش رفیعی در استادیوم کاظمی حضور پیدا کرد.

یک ربع پیش

بر اساس گزارش هواشناسی هرمزگان، سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر امروز دوشنبه وارد استان شده و بر اساس پیش بینی ها از فردا سه‌شنبه شدت بیشتری خواهد یافت که تا ظهر چهارشنبه هفته جاری در بیشتر نقاط استان ادامه دارد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...