مجله دلتا |
۱ هفته پیش

انتخاب رنگ مناسب پرده خانه رنگ مناسب پرده بهترین رنگ پرده خانه مجله دلتا

استفاده از پرده برای رسیدن به یک دکوراسیون داخلی خوب بسیار به ما کمک می‌کند. برای این منظور نیاز است از پرده‌ای استفاده شود که با تم رنگی حاکم در فضا و سبکی که برای دکوراسیون به آن نیاز داریم نزدیک باشد.
رنگ مناسب پرده

پنجره‌ها، چشمان خانه هستند که با کمک پرده، می‌توانند زیباتر و شیک‌تر به نظر رسیده و تعادل نور و رنگ‌ها را در فضا بیشتر کنند. در واقع، در بدو ورود به خانه، اولین چیزی که در دکوراسیون به چشم می‌آید، رنگ‌های غالب و نور موجود در فضاست. بنابراین استفاده از پنجره‌ها در معماری خانه و تزئین مناسب آن‌ها در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است.در این نوشتار ازمجله دلتابه بررسی،انتخاب رنگ مناسب پردهپرداخته می‌شود.

رنگ قرمز

رنگ قرمز، باعث افزایش اشتها، و افزایش انرژی می‌گردد و افراد را شاد‌تر می‌کند. بنابراین پرده‌هایی با رنگ قرمز می‌تواند برای آشپزخانه، نشیمن و اتاق غذاخوری مناسب باشد.

رنگ قرمز

رنگ نارنجی

رنگ نارنجی باعث می‌شود که پذیرش تغییرات آسان‌تر باشد و احساس راحتی و انرژی را به خود به همراه دارد. از این رنگ می‌توان در اتاق‌ها، جایی که تمام اعضای خانواده دور هم جمع می‌شوند، استفاده کرد. رنگ نارنجی برای آشپزخانه هم مناسب است زیرا، به هضم غذا کمک می‌کند و به افراد احساس راحتی می‌دهد.

رنگ مناسب پرده

رنگ زرد

زرد مایل به نارنجی، حس دوستی به همراه دارد. اگر به دنبال یک ارتباط دوستانه هستید، اتاق نشیمن خود را با پرده‌های زرد تزئین کنید.

رنگ زرد

رنگ سبز

پرده‌های سبز برایاتاق‌خوابعالی هستند، چون با ایجاد احساس آرامش، خواب خوبی را سبب می‌شوند، به علاوه، با این رنگ اتاق بزرگ‌تر به‌نظر می‌رسد. اگرچه این رنگ برای همه افراد مناسب است، ولی بعضی افراد با بیش از حد استفاده‌کردن از این رنگ مشکل دارند.

رنگ سبز

راهکار:قبل از انتخاب رنگ مناسب پرده چند عنصر حیاتی نیاز است. یکی از مهم‌ترین موارد، سبک دکوراسیون مخصوصا رنگ دیوار‌ها، فرش و مبلمان است. شناسایی عناصر اصلی و عناصر دکوری که فرعی‌تر محسوب می‌شوند نیز در اولویت هستند.

پیشنهاد مطالعه:اگر به دنبال ایده‌هایی برای دکوراسیون اتاق خواب هستید، به مطلبنکات طلایی برای چیدمان اتاق خواب شیک و جذابسر بزنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخاب کابینت مناسب منزل می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. در این مطلب مهم‌ترین نکات برای انتخاب کابینت مناسب را مطرح خواهیم کرد.

6 روز پیش

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی پر کاربرد است که کمتر خانه‌ای را می توان پیدا کرد که از این رنگ در فضای داخلیش استفاده نکرده باشد.

6 روز پیش

 با در نظر داشتن برخی از نکات می‌توان چیدمان در خانه‌ های کوچک را طوری انجام داد که از حداکثر فضا بتوان استفاده کرد. همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

انتخاب رنگ مبل منزل به اندازه طرح آن و همچنین ست کردن آن با دیگر عناصر مهم است. انتخاب رنگ مبل مناسب می‌تواند یکپارچگی در خانه ایجاد کند.

۱ هفته پیش

در این مطلب گام به گام با شما پیش می‌رویم تا اتاق خواب شیک و مدرن و در عین حال راحتی داشته باشید و دکوراسیون آن همانی بشود که دلتان می‌خواهد.

۱ هفته پیش

تغییر دکوراسیون یکی از بهترین مواردی است که شادابی را به منزل شما می‌آورد. این مطلب با ترفندهای تغییر دکوراسیون کم هزینه می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

با انتخاب لوستر شیک و لوکس علاوه بر این‌که نور و روشنایی فضا را تامین می‌کنید. باعث زیبایی و درخشندگی دکوراسیون منزل هم می‌شوید.

۱ هفته پیش

مبلمان راحتی جز عناصر مهم و اصلی اتاق نشیمن و پذیرایی به حساب می‌آیند. در این مطلب به جدیدترین مدل‌های مبل های راحتی شیک و مدرن می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

اشتباهات رایج در دکوراسیون خانه سبب می‌شود که افراد در چیدمان خانه احساس آشفتگی و بی‌قراری داشته باشند و از دکوراسیون منزل خود راضی نباشند.

۱ هفته پیش

رعایت اصول چیدمان مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر مهمی دارد. در این مطلب نکات مهم چیدمان مبلمان نشیمن را به شما می‌گوییم.

۱ هفته پیش

با صرف هزینه اندک می‌توان تغییرات چشم‌گیری را در فضای دکوراسیون منزل به وجود آورد. این مطلب به بیان ایده های جذاب دکوراسیون منزل می‌پردازد.

۱ هفته پیش

استفاده از رنگ مناسب برای اتاق نشیمن کاملا به سلیقه شما، هارمونی فضا و نوع دکوراسیون خانه و رنگ وسایل خانه شما بستگی دارد.

۱ هفته پیش

فرش یکی از مشخصه‌های بارز طراحی داخلی خانه ایرانی است. درا ین مطلب به شما می‌گوییم که چگونه از فرش ایرانی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

۱ هفته پیش

در کتاب سفرهای گالیور نویسنده با استفاده از تمثیل نقدهایی به حاکمیت، مذهب و جامعه انسانی وارد می‌کند. کتاب اولین رمان پادآرمان‌شهر در دنیای کلاسیک است.

۱ هفته پیش

در کتاب سفرهای گالیور نویسنده با استفاده از تمثیل نقدهایی به حاکمیت، مذهب و جامعه انسانی وارد می‌کند. کتاب اولین رمان پادآرمان‌شهر در دنیای کلاسیک است.

۱ هفته پیش

بیشتر...