شهرآرانیوز |
2 روز پیش

ساغلام گزینه اول سرمربیگری تراکتور شهرآرانیوز

ساغلام گزینه اول سرمربیگری تراکتور
باشگاه تراکتور با سرمربی سابق خود وارد مذاکره شد.

به گزارش شهرآرانیوز،با جدایی رسمی قربان بردیف از باشگاه تراکتور، مدیران این باشگاه در استانبول در حال مذاکره با ساغلام هستند تا هدایت تیم‌شان را بار دیگر به این مربی بسپارند. بازیکنان تراکتور بعد از اردوی یک هفته‌ای در آنتالیا هم اکنون در استانبول برای مدت ۵ روز استراحت خواهند کرد و بعد از آن زیر نظر سرمربی جدید یک هفته دیگر در آنتالیا اردو خواهند داشت. ساغلام پیش از این در دو مقطع سرمربی تراکتور بوده است.

جدیدترین اخبار ورزشی

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

به گزارش شهرآرانیوز،با جدایی رسمی قربان بردیف از باشگاه تراکتور، مدیران این باشگاه در استانبول در حال مذاکره با ساغلام هستند تا هدایت تیم‌شان را بار دیگر به این مربی بسپارند. بازیکنان تراکتور بعد از اردوی یک هفته‌ای در آنتالیا هم اکنون در استانبول برای مدت ۵ روز استراحت خواهند کرد و بعد از آن زیر نظر سرمربی جدید یک هفته دیگر در آنتالیا اردو خواهند داشت. ساغلام پیش از این در دو مقطع سرمربی تراکتور بوده است.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تفاهم نامه همکاری دو جانبه بین ایمیدرو و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح توسط رؤسای این سازمان ها امضا شد.

نیم ساعت پیش

مجری طرح توانمندسازی فارغ التحصیلان بخش معدن و صنایع معدنی ایمیدرو اعلام کرد: سومین دوره تربیت رایگان کارور دستگاه حفاری توسط مرکز تحقیقات مواد معدنی یزد، برگزار می شود.

نیم ساعت پیش

در ادامه سفر مدیران صنعت بیمه به استان گیلان، رییس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران و مدیران عامل شرکت های بیمه در ساختمان سرپرستی بیمه آسیا در این استان حضور یافتند.

نیم ساعت پیش

با حضور مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در استان اصفهان و در نشست دکتر میرهاشم موسوی با دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان و زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی که با حضور جمعی از مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی و مدیران استان اصفهان برگزار شد، تفاهم‌نامه بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی تأمین‌اجتماعی در این استان به امضاء رسید.

نیم ساعت پیش

با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران، نشست سرپرستان مناطق دهگانه بیمه آسیا در تهران برگزار شد.

نیم ساعت پیش

نیم ساعت پیش

دولت قطر با امکانات فوق پیشرفته توجه تماشاگران را جلب کرده است. یکی از امکانات دولت قطر سرعت بالای اینترنت در ورزشگاه های میزبان جام جهانی است. در همین رابطه یکی تماشاگران فیلمی را منتشر کرد که سرعت عجیب اینترنت را در قطر نشان می دهد.

2 ساعت پیش

دکتر سید مناف هاشمی دبیر کل و سخنگوی کمیته ملی المپیک از انتخاب محسن بیرانوند بعنوان سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی خبر داد.

نیم ساعت پیش

تورج فرهادی گفت: به همت عوامل اجرایی اداره مسیل ها و قنوات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه طی دو ماه از آغاز فصل پاییز 30 هزار متر از انهار، کانال و مسیل ها لایروبی و پاکسازی شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...