خبرآنلاین |
1 ماه پیش

دام پلیس برای باند نفره آدم ربایی خبرآنلاین

دام پلیس برای باند ۶ نفره آدم ربایی

ماموران انتظامی روز گذشته در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه ۶ متهم آدم ربایی را دستگیر کردند.

به گزارشخبرآنلاین، با هوشیاری و سرعت عمل ماموران انتظامی میناب یک باند ۶ نفره آدم ربایی قبل از ارتکاب هرگونه اقدام مجرمانه شناسایی و به دام افتادند.

ایلنا در خبری نوشت سردار علی اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان میناب با انجام کار وسیع اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از حضور افراد مسلح مشکوک در این شهرستان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: ماموران انتظامی روز گذشته ضمن شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضایی و با تشکیل تیمی منسجم و با تجهیزات کامل به محل واقع در یکی از شهرک های میناب اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر ۶ متهم آدم ربایی را دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری پلیس، این مقام ارشدانتظامی استان بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح جنگی کلاش، ۵ تیغه خشاب، ۱۲۵عدد فشنگ جنگی ، ۶ دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند و دو دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.

سردار علی اکبر جاویدان خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی بعمل آمده اعتراف کردند که با هدف آدم ربایی به شهرستان میناب آمده و قصد ربایش مسلحانه یک فرد را در یکی از روستا های تابعه این شهرستان داشتند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاراگاهان پلیس در تعقیب مرد ناشناسی هستند که در جریان یک درگیری خیابانی پسری ۱۷ ساله را با ضربه چاقو به قتل رسانده و گریخته است.

نیم ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان از دستگیری یک عضو شورای نسیم‌شهر به همراه شهردار منتخب این شهر به اتهام فساد مالی، دریافت و پرداخت رشوه خبر داد.

1 ساعت پیش

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از احداث آرامستان های جدید در شرق و غرب تهران خبر داد.

6 ساعت پیش

عاملان ربودن زن جوان در شادآباد دستگیر شد.

نیم ساعت پیش

خزعلی در پاسخ به این پرسش که چرا اسم پدر و مادر حذف می‌شود و چه چیزی جایگزین آن می‌ شود، تاکید کرد: در ظاهر حذف شده ولی در واقع هم اسم پدر و مادر و هم سایر مشخصات وجود دارد.

3 ساعت پیش

میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (اول اردیبهشت ماه) در شرایط قابل قبول است.

6 ساعت پیش

آمریکا به دلیل حمایت از جنایات دیکتاتوری پهلوی به پرداخت بیش از یک میلیارد دلار محکوم شد.

6 ساعت پیش

امروز نرخ جدید کرایه‌های حمل و نقل عمومی اعمال شد.

2 ساعت پیش

بیشتر...