اقتصاد آنلاین |
۲ هفته پیش

ازدواج زنان آذرماهی زندگی رویایی در انتظار ازدواج این مردان با زنان متولد آذر اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ازدواج زنان آذرماهی؛ طالع بینی به معنای پیشگویی آینده، از طریق مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان می‌باشد. علم طالع بینی به معنای تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان و علم اختر شناسی به معنای پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات می‌باشد. در این مطلب به بررسی خصوصیات اخلاقی زنان آذر ماهی می‌پردازیم. چنان چه با یک زن متولد آذر در ارتباط هستید پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید:

درازدواج زنان آذرماهیباید بدانید که زنان آذرماهی افرادی سرکش و پر از شور و هیجان هستند. این افراد به راحتی احساسات خود را ابراز می‌کنند و هیچ ترسی از این کار ندارند. ظاهر و باطن آن‌ها کاملا با یکدیگر یکسان است و همیشه نقش خودشان را بازی می‌کنند. آن‌ها افرادی بلند پرواز هستند و همیشه آرزو‌های بزرگی در سر می‌پرورانند. به سفر و گشت و گذار علاقه زیادی دارند و بسیار مثبت اندیش هستند.

در خصوصازدواج زنان آذرماهیهیچ گاه نمی‌توانند احساسات خود را مخفی کنند و در صورت شادی و یا ناراحتی از ظاهر آن‌ها متوجه احساسشان خواهید شد. زنان آذرماهی افرادی خونگرم، صمیمی، بی غل و غش، جسور و رک هستند. در برخورد با مشکلات کم نمی‌آورند و تلخی‌ها و مشکلات زندگی را برای خود بزرگ نمی‌کنند. تلخ زبانی ویژگی منفی متولدین این ماه می‌باشد. آن‌ها بدلیل اینکه نمی‌توانند احساسات خود را درونشان پنهان کنند، افرادی رک هستند و گاهی این رک بودن می‌تواند باعث رنجش اطرافیانشان شود.


در این زمینه بخوانید؛

طالع بینی خیانت و وفاداری؛ متولدین کدام ماه ها خیانت کارترند؟

بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف

استعدادیابی متولدین هر ماه/ متولدین ماه های مختلف سال چه هنری دارند؟


باازدواج زنان آذرماهیآن‌ها تمام تلاش خود را در تربیت فرزندان مستقل و باهوش به کار می‌گیرند. همیشه شرایط فرزندان خود را درک می‌کنند و سخت گیری بی جا نمی‌کنند. آن‌ها معمولا زنانی فمینیست و طرفدار حقوق زنان هستند و به استقلال خود در زندگی اهمیت می‌دهند. زنان آذر ماهی معمولا افراد صبوری نیستند؛ کار کردن در بیرون و معاشرت اجتماعی به آن‌ها حس خوبی می‌دهد. آذرماهی‌ها معمولا افرادی خوش گذران هستند و همیشه به دنبال شریکی هستند که مانند خودشان به سفر علاقمند باشد. اهل پول جمع کردن نیستند و معتقدند که از پول باید برای رفاه خود استفاده کنند. پس برای ازدواج زنان آذرماهی بدانید که آن‌ها افرادی خوشرو، باوقار، پاکدامن و چالاک می‌باشند.

طالع بینی ازدواج زن متولد آذر با ماه‌های دیگر:

ازدواج زنان آذرماهی با فروردین: (بسیار خوب) اختلاف کمی دارند. زن آذرماهی سرکش است و به دنبال هیجان و این ممکن است برای مرد فروردینی قابل قبول نباشد.

ازدواج زنان آذرماهی با اردیبهشت: (متوسط) زن آذرماهی بیشتر دوست دارد تا وقت خود را بیرون از خانه بگذراند و این ویژگی ممکن است آن‌ها را دچار مشکل کند.

ازدواج زنان آذرماهی با خرداد: (بسیار خوب) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک، هردو به شدت اجتماعی هستند.

ازدواج زنان آذرماهی با تیر: (بد) مرد تیرماهی همیشه سعی بر پس انداز کردن دارد، اما زن آذر ماهی در لحظه زندگی می‌کند و می‌خواهد همیشه هرچه را که دوست دارد در لحظه فراهم ببیند.

ازدواج زنان آذرماهی با مرداد: (متوسط) زن آذر ماهی به دنبال مستقل بودن است، اما مرد مردادی می‌خواهد خودش رهبر خانواده‌ی خودش باشد.

ازدواج زنان آذرماهی با شهریور: (بد) درایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند. مرد شهریوری به دنبال تایید و ستایش است، اما زن آذرماهی بسیار در بیان حرف‌های خود تند است و این موضوع ممکن است مشکل ایجاد کند.

ازدواج زنان آذرماهی با مهر: (بسیار خوب) هر دو دارای خصیصه‌هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیری می‌باشند.

ازدواج زنان آذرماهی با آبان: (متوسط) مرد آبان ماهی به دنبال رهبری است و زن آذرماهی این ویژگی را قبول نمی‌کند. درشت گویی زن آذر ماهی نیز ممکن است برای مرد آبان ماهی مورد قبول نباشد.

ازدواج زنان آذرماهی با آذر: (بسیار خوب) پیوندی بسیار خوب توام با سعادت و خوشبختی.

ازدواج زنان آذرماهی با دی: (متوسط) مرد دی ماهی بیشترین نظم را از همسر خود می‌خواهد و این موضوع ممکن است در آینده ایجاد مشکل کند.

ازدواج زنان آذرماهی با بهمن: (بسیار خوب) بدلیل مثبت گرایی هر دو موفق خواهند بود.

ازدواج زنان آذرماهی با اسفند: (متوسط) صراحت کلام هردوی آن‌ها می‌تواند دلیلی برای تغییر و پیشرفت رابطه شان باشد.

منبع:fararu


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عصر امروز 17 آذرماه بازپرس جنایی کشیک تهران در جریان یک مورد فوت یک دانشجو پس از خودکشی در خوابگاه دانشگاه علامه طباطبایی قرار گرفت.

5 ساعت پیش

استرس اگرچه سلامت قلب و عملکرد مغز شما را نشانه‌گیری می‌کند، اما می‌تواند سایر ارگان‌های بدن را نیز دچار مشکل یا اختلال کند؛ چنانچه حتی می‌تواند تاثیرات مخربی هم روی پوست داشته باشد.

6 ساعت پیش

«برای داوری که پیش ‌از ‌این مسابقات مهمی از جمله دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۴، دیدار فینال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵، دیدار فینال جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۵، دیدار فینال فوتبال المپیک ۲۰۱۶ ریو، دیدار نیمه‌نهایی جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۱۷ و دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ را قضاوت کرده، چنین تصمیمی حسابی عجیب بود؛ آن‌ قدر عجیب که شاید حالا بشود گفت این رسمش نبود آقای فغانی!»

6 ساعت پیش

وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد اسامی افراد و شرکت‌های جدیدی را در ارتباط با ایران در فهرست تحریم‌ها قرار داده است.

6 ساعت پیش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هشدار داد جنگ در اوکراین ذخایر تسلیحاتی اتحادیه اروپا را خالی کرده است.

5 ساعت پیش

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: بدون شک به دلیل گرانی مصالح در آورده متقاضیان و سهم تسهیلات بانکی تغییراتی ایجاد می‌شود.

4 ساعت پیش

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به توئیت‌های مداخله جویانه برخی کشورها و مقامات اروپایی در پی اجرای حکم اعدام یکی از اغتشاشگران در رشته توئیتی از این کشورها خواست از میزبانی و پشتیبانی و تشویق تروریست‌ها دست بردارند.

5 ساعت پیش

رضا رویگری حالِ این روزهایش را خوب توصیف می کند و می گوید که بیشتر اوقات فراغتش با تلویزیون سپری می شود. وقتی از او می پرسیم آقای رویگری بهتر هستید؟ با مکث می گوید: الحمدالله خیلی نسبت به قبل بهترم. به لطف خداوند هنوز نفس می کشم اما دلگیرم.

5 ساعت پیش

دانشگاه شهاب دانش بیش از ۱۰ هزار فارغ التحصیل و ۳۸۰۰ دانشجوی در حال تحصیل دارد اما زمین کافی برای جذب دانشجوی بیشتر در اختیار ندارد؛ مسئولان برای اختصاص زمین همکاری های لازم را داشته باشند.

5 ساعت پیش

بیشتر...