ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

خولین آلوارز در رتبه هفتم بهترین های فیفا شبیه جوک بود ورزش سه

کد خبر : 1873307 |10 اسفند 1401 ساعت 19:59 |56.5K بازدید |16دیدگاه

کنایه تند تیاگو سیلوا به ستاره جوان آرژانتینی:

خولین آلوارز در رتبه هفتم بهترین‌های فیفا شبیه جوک بود!

تیاگو سیلوا، ستاره برزیلی چلسی، با انتقاد شدید از جوایز بهترین‌های فیفا می‌گوید رتبه خولین آلوارز در فهرست نامزدهای این جوایز نشان می‌دهد دِ بست به یک جوک شبیه بوده است.

خولین آلوارز در رتبه هفتم بهترین‌های فیفا شبیه جوک بود!

به گزارش "ورزش سه"،تیاگو سیلوا، ستاره کهنه‌کار برزیلیچلسی، با انتقادی تند از مراسم دِ بست فیفا به بهانه حمله به این جوایز، ستاره جوان آرژانتینیمنچسترسیتی، خولین آلوارز، را هدف گرفت و گفت رتبه او در فهرست نامزدها این مراسم را به کلی از اعتبار انداخته است.

آلوارز 23 ساله تابستان گذشته از ریورپلاته به منچسترسیتی پیوست و در قطر نقش مهمی در قهرمانیتیم ملی آرژانتیندر جام جهانی بازی کرد.

1758771

در مراسم جوایز بهترین‌های سال فیفا که در فرانسه برگزار شد نام خولین آلوارز در رتبه هفتم نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیکن مرد قرار داشت. جایزه اول این مراسم به لئو مسی هم‌تیمی او در آلبی‌سلسته تعلق گرفت. خولین آلوارز در فهرست نامزدها بالاتر از اسامی بزرگی مثل کوین دی‌بروینه، نیمار، وینیسیوس جونیور، روبرت لواندوفسکی، جود بلینگام و محمد صلاح قرار گرفت و تیاگو سیلوا به همین خاطر می‌گوید مراسم د بست امسال به جوک شبیه بوده است.

1792424

پیش از تیاگو سیلوا برخی هواداران فوتبال هم به رنکینگ مراسم فیفا اعتراض داشته و می‌گفتند خولین آلوارز در فصل جاری از 25 مسابقه تیم پپ گواردیولا تنها در 5 مسابقه از ابتدا به میدان رفته و معمولا بازی‌ها را از روی نیمکت آغاز کرده است.

تیاگو سیلوا که در مصاحبه‌ای با یک خبرنگار برزیلی شرکت کرده بود به یک سوال این خبرنگار پاسخی داد که احتمالا فیفا و خولین آلوارز را خشمگین خواهد کرد. خبرنگار از سیلوا پرسید: "کسی که در رتبه هفتم بهترین بازیکن سال فیفا قرار گرفته در منچسترسیتی همیشه نیمکت‌نشین بوده است. در تیم ملی‌اش هم او را در همه بازی‌ها از ابتدا به میدان نمی‌فرستند و حتی قبل از آن در ریورپلاته هم او بازیکن ثابت تمام‌عیار نبود. واقعا عالی است. منظورم روشن است؟" و تیاگو سیلوا با تایید صحبت‌های او گفت: "بله، مثل جوک می‌ماند."

1800574
چلسیچلسی
منچسترسیتیمنچسترسیتی
تیم ملی آرژانتینتیم ملی آرژانتین
تیاگو سیلواتیاگو سیلوا
جام جهانی 2022 قطر
جولین آلوارزجولین آلوارز
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
جام جهانی جام جهانی
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

چلسیچلسی

مشاهده برنامه و نتایج چلسی، بازی بعدی چلسی و ویدئو خلاصه بازی های چلسی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...