ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

اتفاق عجیب در آلمان: گلادباخ دروازه بان ندارد ورزش سه

کد خبر : 1873202 |10 اسفند 1401 ساعت 09:57 |22.5K بازدید |0دیدگاه

اتفاق عجیب در آلمان: گلادباخ دروازه‌بان ندارد!

تمرین روز گذشته بروسیا مونشن گلادباخ در حالی برگزار شد که هیچ یک از چهار دروازه‌بان این تیم در این تمرین حضور نداشتند.

اتفاق عجیب در آلمان: گلادباخ دروازه‌بان ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، گلادباخ برای بازی روز شنبه برابر فرایبورگ آماده می‌شود اما به نظر می‌رسد که تمرینات این تیم چندان خوب پیش نمی‌رود.
جلسه تمرینی 90 دقیقه‌ای روز گذشته این تیم در حالی پیش رفت که هر چهار دروازه‌بان حاضر در فهرست آنها در این تمرینات غایب بودند.
یوناس اوملین، دروازه‌بان اول گلادباخ، به دلیل کشیدگی عضله قادر به همراهی تیمش نبود اما یان اولسکوفسکی هم به دلیل مصدومیت از ناحیه انگشت دست و درد شدید شکمی، توبیاس سیپل به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو و مکس برول هم به دلیل مشکلاتی که در ناحیه ران پا داشت نتوانستند در این جلسه تمرینی حضور داشته باشند.
بن زیش 20 ساله و تیاگو پریرای 16 ساله از تیم جوانان اجازه پیدا کردند که در این تمرین حاضر باشند.

1807140

دنیل فارکه، مربی گلادباخ، گفت: «البته که این شرایط ایده‌آلی نیست چون چهار دروازه‌بان ما همزمان دچار مصدومیت شده‌اند. اما ما اطمینان داریم که اولسکوفسکی و سیبل نهایتا تا پنجشنبه به تمرینات ما اضافه خواهند شد.»
حتی ممکن است اوملین هم بتواند تا هفته دیگر آماده حضور در میادین شود. این دروازه‌بان سوئیسی در جریان شکست 0-4 برابر ماینتس مصدوم شد و جایش را به سیپل داد.
مارکوس تورام هم که از ناحیه ماهیچه دچار مصدومیت شده یک جلسه تمرینی انفرادی انجام داده اما فارکه امیدوار است که او هم بتواند با تلاش بیشتر هرچه زودتر به شرایط آمادگی برگردد و تیمش را در دیدارهای پیش‌رو همراهی کند.

مونشن گلادباخمونشن گلادباخ
بوندسلیگا آلمانبوندسلیگا آلمان
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مونشن گلادباخمونشن گلادباخ

مشاهده برنامه و نتایج مونشن گلادباخ، بازی بعدی مونشن گلادباخ و ویدئو خلاصه بازی های مونشن گلادباخ#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...